Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Küsimus

7 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
SUPERVIP

Minul aitab see kui panen puud õigesti ehk , paned lõhutud puu siis paber ja siis uuesti lõhutud puu talle vastu , tegin nii 3 puuga ahju alla tule :)

AVAJAH SIIBER ENNEM!


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

PayZal , kuidas sa aru ei saand? Sisse ei hakand ajama? :D


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Väiksed puupilpad on ka abiks, võtavad paremini tuld külge ja kannavad tuld edasi. Mina ei kasuta ammu enam ajalehti, kasutan süütetablette, põlevad enam kui 5 minti ja selle abil lähevad siis puud hõlpsamini ka põlema.

Muidugi kui puud on märjad siis ei taha ka hästi põlema minna. Mina toon alati eelmisel õhtul puud tuppa tahenema, et järgmine päev oleksid puud enam-vähem kuivad, siis lähevad ka paremini põlema.

Ja see on jah imelik, et sul oli siiber kinni aga sisse ei hakanud ajama. Mul oli ka ükskord nii, et panin tule alla aga unustasin siibri kinni ja ise läksin pesema. Tulin tagasi, terve tuba tossu ja vingu täis, pool tundi tuulutasin tube.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Väiksed puupilpad on ka abiks, võtavad paremini tuld külge ja kannavad tuld edasi. Mina ei kasuta ammu enam ajalehti, kasutan süütetablette, põlevad enam kui 5 minti ja selle abil lähevad siis puud hõlpsamini ka põlema.

Muidugi kui puud on märjad siis ei taha ka hästi põlema minna. Mina toon alati eelmisel õhtul puud tuppa tahenema, et järgmine päev oleksid puud enam-vähem kuivad, siis lähevad ka paremini põlema.

Ja see on jah imelik, et sul oli siiber kinni aga sisse ei hakanud ajama. Mul oli ka ükskord nii, et panin tule alla aga unustasin siibri kinni ja ise läksin pesema. Tulin tagasi, terve tuba tossu ja vingu täis, pool tundi tuulutasin tube.

 

Palju need süütetabletid plekivad? Aga jah kui eelmine päev tood tuppa puud tahenema siis järgmine päev hea tuld teha ahju/pliidi alla :)


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.