Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Projekt - Veebipõhine strateegiamäng

Soovitatud postitused

Kuna Businesia on kinni pandud, mõtlesin hakata tegelema. Eks paistab, kaugele jõuan.

Tööd on veel väga palju.

Tehtud:

- Kujundus (98%)

- Login (100%)

- Firma loomine (100%)

- Uudised (100%)

- Top (100%)

- SMS Chat (90%)

Muudetud liikme s0wh4t?'i poolt

eit.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minul pole kujudnuse vastu küll midagi, täitsa meeldib :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei hakka kujundust jms. kommenteerima, aga üldiselt peaks tegema mängu valmis enne kui hakkad SMS teenustele mõtlema.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
silmadel hakkab valus, sellise kujundusega. Sain testitud, ja.. "Öak", otseses mõttes, silmad hakkasid vesistama.

 

Sest tavaliselt, hele roheline ei ole hea värv eriti veel, kui mustal taustal on.

 

Mees ära virise pane järgmine kord päikseprillid ette siis :D Kujundus (Y):) jõudu ja jaksu :D


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
silmadel hakkab valus, sellise kujundusega. Sain testitud, ja.. "Öak", otseses mõttes, silmad hakkasid vesistama.

 

Sest tavaliselt, hele roheline ei ole hea värv eriti veel, kui mustal taustal on.

Offtopic: Pole ime kui sa arvutis 24/7 veedad.

Ontopic: Meeldib disain, edu sulle. :)


www.gameritele.eu - midagi cs:go ning minecrafti mängijatele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No muidu edu,' mida ma pole soovinud veel. Misterx küsis midagi: Kas nime kasutusõigus ja kujunduse õigus olemas?

 

OT: Ma olen piisavalt veebiga kursis ning ilmselt ka rohkem kui osad siin, palun ära mulle nüüd vastu aja. Kui ajad, siis on sinul veelgi ot.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mina mäletan Businesiat kui mängu, mis oli kujunduselt minimalistlik, monotoonne ning lihtne, kuid sisult massiivne. Mina ootaks seda mängu tagasi sellisena, nagu see kunagi oli, lihtne kujundus heledates toonides. Muidugi võib luua 2 kujundust - hele ja tume.

Usu, kui ma ütlen, et minimalistliku kujundusega saab palju saavutada, sest tean seda omadest kogemustest ning julgen seda soovitada!

Lihtne kujundus + jQuery animatsioonid = perfektne!

 

Puhtalt minu arvamus ning visioon. Igal juhul edu! :)


Veebiprogrammeerija & kujundaja

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No muidu edu,' mida ma pole soovinud veel. Misterx küsis midagi: Kas nime kasutusõigus ja kujunduse õigus olemas?

 

OT: Ma olen piisavalt veebiga kursis ning ilmselt ka rohkem kui osad siin, palun ära mulle nüüd vastu aja. Kui ajad, siis on sinul veelgi ot.

 

See olin mina vist. Kuna mängu laivis võimalik näha?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
vp.png

 

Isegi parem kui eelmine! Kui kunagi valmis saad ja lingi annad olen mängja:D


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Päris huvitav projekt paistab olema, loodan et saab hoo sisse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.