Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Kui sülearvuti omab GPU + iGPU ehk hetkelisel juhul intel hd4000 siis oleks ta väga hea, kuid kui tal ei ole eraldisisenevat videokaarti siis see sülearvuti ei sobi mängimiseks ning pole mõtet raisata liigset raha 8gb ram peale, millega ei anna mängida.

 

Siit saad infot iGPU kohta: http://www.notebookcheck.net/Intel-HD-Graphics-4000.69168.0.html

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

FPS andmeid ei ole seal päris õiged, uute driveritega sain ma mõne mänguga paremad tulemused kui seal lehel. Seal lehelt saad aimu umbkaudse fps.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Nojah , see on ainuke hea valik selle raha eest emts (mujalt osta ei saa :( ). Pm ma väga uusi mänge ei mängigi , põhiliselt ainult cs1.6 ja live for speedi , need peaks vägagi puhtalt ära jooksma nende andmetega ja vahest tahaks dirt 3 , gta 4 jne ka mängida, oleks rahul kui saaks neid 30 fps + mängida , siis oleks tiptop :)


tumblr_mcd9ekHBoc1qbrivdo1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Cs 1.6 võib tekitada jõhkrad dropid.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis arvutit osta tahad ning mis hinnaga, kui siin avalikustada ei julge võid mulle postkasti pm saata. 1a.ee-st leiad ehk soodsalt omale arvuti, paraku on Elion/EMT selline firma mis üritab kergelt vahelt teenida klientide pealt asju mõttetult kallilt müües. Kui oma max hinna ja oma soovid kirja paned (või mulle postkasti) usun, et leian sulle sama hinna klassis parema masina, kui see inteli graafikaga masin. :)

 

Ise ostsin sellise masina: http://www.1a.ee/arvutitehnika/sulearvutid/asus_a55vj_ivy_bridge_i5_eng/14452915/?main_el_id=14441102

 

Too masin on igati oma hinda väärt, siiani pole ühegi mängu jooksutamisega hätta jäänud. :)

 

Nojah , see on ainuke hea valik selle raha eest emts (mujalt osta ei saa :( ). Pm ma väga uusi mänge ei mängigi , põhiliselt ainult cs1.6 ja live for speedi , need peaks vägagi puhtalt ära jooksma nende andmetega ja vahest tahaks dirt 3 , gta 4 jne ka mängida, oleks rahul kui saaks neid 30 fps + mängida , siis oleks tiptop :)

 

Äkki on ikka mingid võimalused mujalt ostmiseks? Sest EMT-st ostes pead sa kõvasti peale maksma kui see arvuti väärt on.

Muudetud liikme Sander'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mul endal läpakas i5, 4 gigane ram ja intel hd 4000. miinimum settingutega dirt 3 jookseb küll ~45+ fps, ise panen 2x antialias peale ja mõningaid settinguid veel peale, 30 fps on kindlasti. cs 1.6 jooksutab küll väga ilusti ära, pole kordagi lage olnud seal. LoL ka keskmiselt 140 fps peal (suht miinimum settings, ei meeldi kui kõik kõrge peal on, max settinguid jooksutab ~20 fps). tho osades mängudes tuleb palju render glitche, mingid valged triibud jne on lampi vahepeal. minecraft ei jookse hästi (kuigi ma olen aru saanud et seal loeb RAM rohkem?), aga short render distance peal tiksub päris ilusti. üldiselt ei oska öelda, kuna mul mingeid hulle nõudmisi mängimisel ei ole, siis saan ilusti hakkama sellega. aga mingeid ultra settinguid kindlasti ära looda saada sellega.


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ärge ajage lolli juttu. Kui poiss tahab mängida, siis Inteli graafika ei sobi.

 

Kui poiss tahab mängida siis mõni muu odav käkk ka ei sobi millel võib olla küll eraldiseisev graafika kuid mis on nii low end et inteli graafikast palju üle pole.

 

Mängimiseks läpakat pole mõtet uuena vaadata kui eelarve just üle 600-700 euri pole ja ka selle eest ei saa veel midagi erilist. Parem osta mingi odav variant kui palju liigud ja mängimiseks ehita lauaarvuti.

Endal lauaarvutis HD 4000 ja sain mängitud modern warfare 3 läbi ka veel hd 2000 peal, oli küll madal reso ja suht low settingud aga mängida kannatas, ütleks et arenenud kõvasti see int graafika.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Noja , aga intel hd 4000 csis serverites fps 40 `? see ei ole normaalne ju ? Või ei saagi inteliga serverites pelada aint singleplayer pelasid?

Mul näitab et mul aint kasutusel 32 mb aga intel 4000 peaks olema shared 1.7 gb ja 8 gb peaks saama 500 mb või 1 gb panna biosest või kuskilt.Ja ma ei leia biosist sellist kohta, keegi mingit programmi teab millega saab vrami tõsta?

Muudetud liikme mernoski'i poolt

tumblr_mcd9ekHBoc1qbrivdo1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Probably driverite nuss, microsofti enda driver jäetud ja pole ära uuendatud. Pole hetkel cs-i arvutis ja ei viitsi tirida ka et benchida aga olen 100% kindel et 100fps pole mingi probleem eriti kuna isegi hd 2000 saab sellega hakkama. Pole kindel ainult fps droppides kardan et mingi suitsu sees võib hakata jamama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mul praegu pandud csis 600x400 , 16 bit , kõik commandid lowi , mapi tekstuurid lowi ja prag saab enamvähem mängida paari inimesega , vahepeal käivad dropid,Aga tahaks ikka korda saada ,et puhtalt mängida saaks, tahaks dirt 3 jen ka pelada saada mingi 30 fps vähemalt. :=


tumblr_mcd9ekHBoc1qbrivdo1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tõmba inteli saidilt kõige uuem driver.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vaata kas chipset driverid ka peal, üks põhjuseks võib olla selle puudumine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kuidas ma seda vaatan`? Selline probleem ka veel ,et csis l2hen nt dd2 heledasse kohta siis t6mbab terve mapi täiesti kollaseks jne vahest´, ja tumedamas kohas läheb ekraan ise tumedamaks . Selline tunne ,et kõik emt läpakad enne müümist vastu maad visatud , Eelmisel läpakal oli ka ekraaniga probleeme ja vahetasin selle vastu mis prag ja ka ekraaniga vms probleem vist,


tumblr_mcd9ekHBoc1qbrivdo1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sellega peaks saama kyll mängida low settingutega aga mai tea ma ei saa.Tõmbasin kõige uuema driveri ja ikka fps low , isegi minecrafti ei saa mängida,

 

Minecraft ei nõua tugevat videokaarti. Peamiselt vajab Minecraft tugevat protsessorit ning RAMi, sest Minecraft on jõudluse poolest üks suurimaid mänge.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Olles ise ka Intel HD Graphics 4000'e peal, pean tunnistama, et glitchib renderdades päris kõvasti osades mängudes. Kuid näiteks ja CS:GO veab mingi +85fps välja koguaeg.

 

Leidsin mingi pildi ka... screenshot2.png

Muudetud liikme hy8er'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Tahaks ekraani vms korda saada ei tea mis viga. Mingi ambient light sensoriga ? või midagi jama. Mängudes vahetab ise heledust ja vahest on läinud map väga buggiseks, kui juhtme taha panen siis kaob ära.

Muudetud liikme mernoski'i poolt

tumblr_mcd9ekHBoc1qbrivdo1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.