Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Vana RS tagas - see on võimalik !!!!!!!

Soovitatud postitused

Niisiis kõik kes tahavad vana RS tagasi palun vaadake järgnevat videot:

 

Ning kindlasti hääletage videos antud saidil:

https://www.change.org/petitions/jagex-games-studios-add-pre-eoc-game-servers-back-into-runescape

 

Seda tehes JAGEX näeb et nad on teinud vea EOC välja laskmisega ning on võimalik, et luuakse kahed erinevad serverid: EOC serverid ning RS 2006 vms serverid.

 

Teie hääl loeb !!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Need tühised videod youtubes ei muuda midagi.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Niisiis kõik kes tahavad vana RS tagasi palun vaadake järgnevat videot:

 

Ning kindlasti hääletage videos antud saidil:

https://www.change.org/petitions/jagex-games-studios-add-pre-eoc-game-servers-back-into-runescape

 

Seda tehes JAGEX näeb et nad on teinud vea EOC välja laskmisega ning on võimalik, et luuakse kahed erinevad serverid: EOC serverid ning RS 2006 vms serverid.

 

Teie hääl loeb !!!

 

JAGEX-it ei huvita mängijad. Nad on ainult raha peal väljas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mängijatega kaasneb ka raha, igal asjal on seos.


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See et mingi hääletus kellegi suvalise poolt tehtud on ei tähenda mitte midagi. Nad on liiga palju ressursse Eoc alla pannud juba ja selle uuesti ära kaotamine oleks idiootsuse tipp. Õpi elama Eoc'ga või lõpeta mängimine, milleks tõmmelda mingite hääletustega...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Samasugune tekst oli ka siis, kui Bounty Hunter wildi asemele tuli.

 

Ei pea ju EOC'd kaotama, võib ju teha serverid eraldi, et saaks ka vanemat rsi pelada.

Ma usun et inimesed pelaks vanemat rsi rohkem :)

Just my opinion, haters gonna hate.


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Küsiti neilt, et kas saaks kaks serverit teha.. Siis öeldi, et ei hakka nad tegema ja see läheks liiga keerukaks, eriti Grand Exchangega.

 

Kes ütleb, et Ta on raha peal väljas peab olema loll...

Jagex kaotas väga palju raha EoC kasutajaga kuna lihtsalt ratinguid oli poole vähem, aga Ta ise teab, et tuues tagasi vana RS oleks Tal raha palju rohkem...

Tegelikult tuleb mängjaid üha rohkem juurde - need kes alles avastavad RSi. Pole sellel EOC'l häda midagi.. Väga hea on, kiire killida jne.


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

suur osa mängjatest lihtsalt botib ja müüb kasutajad, millid maha. Neid ei koti milline rs välja näeb.


x) d0.ob (x

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tahate vana rsi siis minge sinna rs2006 või mis iganes see oli ja laske kuni isu täis


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mõttet kakkelda töötab see rs stuff või mitte juba algusest peale oleks võinud nad rs2 ja eoce lahku viia nagu rs classik ja rs2 et inimesed oleks saanud suvalt valida kuhu lähevad ja mida teevad kas on rs2 või eoc-es siis poleks seda kisa olnud :D

ikastahes edu teile vaitlustes ma jään neutraalseks mulle meeldivad mõlemad nii ,et suht vahet pole :D

kuigi saatsin juba sõpradele lingid laiali las hääletavad vaatame kas sellest tolku ka on we :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
suur osa mängjatest lihtsalt botib ja müüb kasutajad, millid maha. Neid ei koti milline rs välja näeb.

 

See on enam vähem tõsi jh :DPm 50% mängijadest on botterid juba :D

Ise loodan ,et see eoc kaob ära aga see on väike võimalus.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei viitsi linke avama hakatagi, sellest pole kasu, jagex on väga suur ettevõte ning teeb oma otsused ise mitte mängijate järgi, hetkel on nende peamine asi kasum, kasum ja kasum, muu neid ei huvita.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ikka ei usu? Chrisarchie RS tegi uue video öeldes selgelt väalja, et JAGEX on tunnistanud vea tegemist ning kaalub uusi uuendusi. Ehk siis loodetavasti EOC serverid ja vanad RS serverid.

 

Lihtsalt vaadake see video läbi:

 

Ja andke hääl:

https://www.change.org/petitions/jagex-games-studios-add-pre-eoc-game-servers-back-into-runescape

 

Sest just teie hääl loeb!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ikka ei usu? Chrisarchie RS tegi uue video öeldes selgelt väalja, et JAGEX on tunnistanud vea tegemist ning kaalub uusi uuendusi. Ehk siis loodetavasti EOC serverid ja vanad RS serverid.

 

Lihtsalt vaadake see video läbi:

 

Ja andke hääl:

https://www.change.org/petitions/jagex-games-studios-add-pre-eoc-game-servers-back-into-runescape

 

Sest just teie hääl loeb!!

 

JaGeX ütles, et nad tõid EoC liiga järsult Rsi sisse. Nad tunnistasid seda kui viga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

PvP meeldis mulle kunagi ikka vägaaaa...

Nüüd mäng liialt keeruline, "gambling" eestis alla 16a keelatud sof+ muu jura mis nüüd on...

Kui kõik need debiilsused mängust eemaldada ja uuesti trade limit peale lükkata oleks asi palju parem.

Vähemalt siis maksaksid kasutajad rohkem, oleks kordades võrdväärsem, bottid ei farmiks kulda, ei toimuks vargusi jne...

 

Need privaat serverid ei kõlba kusagile, mõne aasta pärast kõik jälle kadunud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

JAGEX teeniks sellega palju raha kui nad tooksid mängu kahed serverid. inimesed oleksid nõus maksma vana RS eest (k.a mina)! Seega hääletage ! Vaid meie -RS mängijad saame seda tõestada!

 

Hääletus link : https://www.change.org/petitions/jagex-games-studios-add-pre-eoc-game-servers-back-into-runescape

 

Ärge unustage seda linki jagada oma sõpradele!

 

Lootus sureb viimasena!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
JAGEX teeniks sellega palju raha kui nad tooksid mängu kahed serverid. inimesed oleksid nõus maksma vana RS eest (k.a mina)! Seega hääletage ! Vaid meie -RS mängijad saame seda tõestada!

 

Hääletus link : https://www.change.org/petitions/jagex-games-studios-add-pre-eoc-game-servers-back-into-runescape

 

Ärge unustage seda linki jagada oma sõpradele!

 

Lootus sureb viimasena!

 

Selles on sul õigus ka mina oleks nõus maksma nii uue kui vana rsi servu eest !

peaset notmaalne pk tagasi tuleks ja oleks rohkem rahvast kellega mängida!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.