Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Veebimajutus klientidele küsimustik

Küsimus

VIP

Tere, kuna on plaan varsti rajada ettevõte mis tegeleb veebimajutusega siis oleks abi vaja. Kui aega on siis palun vastake küsimustele siia teemasse või mulle postkasti!

 

1. Kas sina oled mõne veebimajutust pakkuva isiku/firma klient?

2. Kuidas sa oled nende poolt pakutava teenusega rahul?

3. Millist kontroll paneeli sina eelistad/kasutad? (DirectAdmin, cPanel, ISPConfig, Plesk, Kloxo jne)

4. Kui palju kulutad kuus kettamahtu ja andmesidemahtu?

5. Kui palju kuus oleksid nõus maksma veebimajutuse eest (max.) ning mida sa selle raha eest ootaksid (veebimajutus poole pealt)?

6. Mis tegevuseks sa seda kasutad?

7. Mida sa uuelt veebimajutus ettevõttelt ootaksid (üldiselt)?

8. Kuivõrd on tähtis sinujaoks registreeritud firma?

 

Tänud vastamast!

 

Lugupidamisega,

Sander

Muudetud liikme Sander'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

17 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0

1. Kas sina oled mõne veebimajutust pakkuva isiku/firma klient? Olen

2. Kuidas sa oled nende poolt pakutava teenusega rahul? Väga rahul

3. Millist kontroll paneeli sina eelistad/kasutad? cPanel

4. Kui palju kulutad kuus kettamahtu ja andmesidemahtu? ~1GB kettamahtu ning ~5GB andmesidemahtu

5. Kui palju kuus oleksid nõus maksma veebimajutuse eest (max.) ning mida sa selle raha eest ootaksid (veebimajutus poole pealt)? 3-5€ max (Maybe 1GB kõvakettamaht & 10GB andmesidemaht?)

6. Mis tegevuseks sa seda kasutad? Veebiarenduseks & Foorumi jaoks ning muud...

7. Mida sa uuelt veebimajutus ettevõttelt ootaksid (üldiselt)? Paremat kvaliteeti ning 99.9% uptime

8. Kuivõrd on tähtis sinujaoks registreeritud firma? Pole oluline, kuid võiks olla usaldusväärne.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

1. Kas sina oled mõne veebimajutust pakkuva isiku/firma klient? Jah

2. Kuidas sa oled nende poolt pakutava teenusega rahul? Siiani väga rahul

3. Millist kontroll paneeli sina eelistad/kasutad? (DirectAdmin, cPanel, ISPConfig, Plesk, Kloxo jne) cPanel

4. Kui palju kulutad kuus kettamahtu ja andmesidemahtu? ketast ca 2 GB, andmeside 5GB

5. Kui palju kuus oleksid nõus maksma veebimajutuse eest (max.) ning mida sa selle raha eest ootaksid (veebimajutus poole pealt)? 4€, ketast 1GB

6. Mis tegevuseks sa seda kasutad? Foorum & väikesed projektid

7. Mida sa uuelt veebimajutus ettevõttelt ootaksid (üldiselt)? Stabiilsust, ilma maasolekuteta.

8. Kuivõrd on tähtis sinujaoks registreeritud firma? Vägagi, telliksin vaid registreeritud ettevõtetelt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas

Tänud vastanutele ja ootan endiselt uusi vastuseid! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

1. Kas sina oled mõne veebimajutust pakkuva isiku/firma klient? Jah.

2. Kuidas sa oled nende poolt pakutava teenusega rahul? Jah

3. Millist kontroll paneeli sina eelistad/kasutad? (DirectAdmin, cPanel, ISPConfig, Plesk, Kloxo jne) cPanel

4. Kui palju kulutad kuus kettamahtu ja andmesidemahtu? -Ketas on püsivalt 1GB juures. -Andmeside ~5gb+ olenevalt

5. Kui palju kuus oleksid nõus maksma veebimajutuse eest (max.) ning mida sa selle raha eest ootaksid (veebimajutus poole pealt)? 5-10EUR. Oleneb mille jaoks on vaja jne.

6. Mis tegevuseks sa seda kasutad? Hoiustan oma faile.

7. Mida sa uuelt veebimajutus ettevõttelt ootaksid (üldiselt)? Kiiret tagasisidet, kiireid servereid. Suhteliselt odavat teenust aga kvaliteetset.

8. Kuivõrd on tähtis sinujaoks registreeritud firma? Eelistan ikkagi tuntumaid firmasid, siis pole ohtu, et ühel hetkel lihtsalt kaob firma ära ja failid kaovad lambist.

 

Sander, äkki tuleb kasuks kui sa teeksid kuskil online-küsitlus lehel oma küsitluse? :D Osadele küsimustele saaks pmt panna ju valikvastused :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas

Mõtlesin selle peale kuid pole paraku aega olnud teha. Paraku on hetkel tööd palju ning tegelen sellega siis kui võimalus tekib. :)

 

Tänud vastamast ka!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

1. Kas sina oled mõne veebimajutust pakkuva isiku/firma klient?

Jap

2. Kuidas sa oled nende poolt pakutava teenusega rahul?

Väga priima

3. Millist kontroll paneeli sina eelistad/kasutad? (DirectAdmin, cPanel, ISPConfig, Plesk, Kloxo jne)

Täiesti suva, peaasi et lihtne oleks asju üles leida.

4. Kui palju kulutad kuus kettamahtu ja andmesidemahtu?

Ketas alla saja mega, üldiselt võiks teda nt 750mb olla, ma ei kasuta elusees nii palju. Andmesidemahtu võiks korralikult olla 100-200Gib

5. Kui palju kuus oleksid nõus maksma veebimajutuse eest (max.) ning mida sa selle raha eest ootaksid (veebimajutus poole pealt)?

3-4€, ootaks 25/7 uptime ja andmete üles/allaladimis kiirus võiks olla ka hea.

6. Mis tegevuseks sa seda kasutad?

Veebiarendus

7. Mida sa uuelt veebimajutus ettevõttelt ootaksid (üldiselt)?

Häid veebimajutus pakette, võimalusel saada mingi lühike alamdomeen, hea ja pidevalt kättesaadav klienditugi, kiired serverid ja 100% uptime tuleks ka kasuks.

8. Kuivõrd on tähtis sinujaoks registreeritud firma?

Minu jaoks ei oleks tähtis aga rohkem kliente saad ikka siis kui ametik firma. Usaldusväärsus nshit...

Muudetud liikme m6uk'i poolt

Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

1. Kas sina oled mõne veebimajutust pakkuva isiku/firma klient?

Jah olen

2. Kuidas sa oled nende poolt pakutava teenusega rahul?

Ma olen väga rahul!

3. Millist kontroll paneeli sina eelistad/kasutad? (DirectAdmin, cPanel, ISPConfig, Plesk, Kloxo jne)

cpanel

4. Kui palju kulutad kuus kettamahtu ja andmesidemahtu?

See täitsa oleneb , kas teen foorumit või blogi , või siis mingi muu asi:)

5. Kui palju kuus oleksid nõus maksma veebimajutuse eest (max.) ning mida sa selle raha eest ootaksid (veebimajutus poole pealt)?

Kuus oleksin nõus maksma 2-4€

6. Mis tegevuseks sa seda kasutad

Kas oma isikliku leheks,või foorum ja blogi!

7. Mida sa uuelt veebimajutus ettevõttelt ootaksid (üldiselt)?

Ootan mõistvat suhtumist klientidele! Nagu öeldakse Klient on kunigas!

8. Kuivõrd on tähtis sinujaoks registreeritud firma?

No see oleks tähtis , tean siis et see firma on registreeritud , ja ei tohiks saada petta! :)


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
1. Kas sina oled mõne veebimajutust pakkuva isiku/firma klient?

Jah olen

2. Kuidas sa oled nende poolt pakutava teenusega rahul?

Ma olen väga rahul!

3. Millist kontroll paneeli sina eelistad/kasutad? (DirectAdmin, cPanel, ISPConfig, Plesk, Kloxo jne)

cpanel

4. Kui palju kulutad kuus kettamahtu ja andmesidemahtu?

See täitsa oleneb , kas teen foorumit või blogi , või siis mingi muu asi:)

5. Kui palju kuus oleksid nõus maksma veebimajutuse eest (max.) ning mida sa selle raha eest ootaksid (veebimajutus poole pealt)?

Kuus oleksin nõus maksma 2-4€

6. Mis tegevuseks sa seda kasutad

Kas oma isikliku leheks,või foorum ja blogi!

7. Mida sa uuelt veebimajutus ettevõttelt ootaksid (üldiselt)?

Ootan mõistvat suhtumist klientidele! Nagu öeldakse Klient on kunigas!

8. Kuivõrd on tähtis sinujaoks registreeritud firma?

No see oleks tähtis , tean siis et see firma on registreeritud , ja ei tohiks saada petta! :)

 

Sinu viimase punkti vastusest loeb välja, et üksiküritaja on sinujaoks vähemalt ilmtingimata pettur.

 

 

 

1. Kas sina oled mõne veebimajutust pakkuva isiku/firma klient?

Jah

2. Kuidas sa oled nende poolt pakutava teenusega rahul?

Ei, kohati aeglane.

3. Millist kontroll paneeli sina eelistad/kasutad? (DirectAdmin, cPanel, ISPConfig, Plesk, Kloxo jne)

DirectAdmin, cPanel

4. Kui palju kulutad kuus kettamahtu ja andmesidemahtu?

Vähe, Kettamahtu ~0.5GB andmesidemahtu ~ 1GB

5. Kui palju kuus oleksid nõus maksma veebimajutuse eest (max.) ning mida sa selle raha eest ootaksid (veebimajutus poole pealt)?

Kui teenus on korralik siis 5~6€ 10GB KETAST / 10GB ANDMEEDASTUSMAHTU - kvaliteet maksab.

6. Mis tegevuseks sa seda kasutad?

Projektid, mänguserverite projektid, foorum jms.

7. Mida sa uuelt veebimajutus ettevõttelt ootaksid (üldiselt)?

Kiiret ning korraliku supporti - mitte ~24h vastamisega, muidugi see oleneb kõik töökoormusest

8. Kuivõrd on tähtis sinujaoks registreeritud firma?

Ei oma tähtsust, teenuse kvaliteet on tähtis.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Sinu viimase punkti vastusest loeb välja, et üksiküritaja on sinujaoks vähemalt ilmtingimata pettur.

 

 

 

1. Kas sina oled mõne veebimajutust pakkuva isiku/firma klient?

Jah

2. Kuidas sa oled nende poolt pakutava teenusega rahul?

Ei, kohati aeglane.

3. Millist kontroll paneeli sina eelistad/kasutad? (DirectAdmin, cPanel, ISPConfig, Plesk, Kloxo jne)

DirectAdmin, cPanel

4. Kui palju kulutad kuus kettamahtu ja andmesidemahtu?

Vähe, Kettamahtu ~0.5GB andmesidemahtu ~ 1GB

5. Kui palju kuus oleksid nõus maksma veebimajutuse eest (max.) ning mida sa selle raha eest ootaksid (veebimajutus poole pealt)?

Kui teenus on korralik siis 5~6€ 10GB KETAST / 10GB ANDMEEDASTUSMAHTU - kvaliteet maksab.

6. Mis tegevuseks sa seda kasutad?

Projektid, mänguserverite projektid, foorum jms.

7. Mida sa uuelt veebimajutus ettevõttelt ootaksid (üldiselt)?

Kiiret ning korraliku supporti - mitte ~24h vastamisega, muidugi see oleneb kõik töökoormusest

8. Kuivõrd on tähtis sinujaoks registreeritud firma?

Ei oma tähtsust, teenuse kvaliteet on tähtis.

 

Ei seda ma pole öelnud ! Et üksiüritaja on pettur seda pole öelnud juh ! :D


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
No see oleks tähtis , tean siis et see firma on registreeritud , ja ei tohiks saada petta!

Ei tohiks saada petta siis üksiküritajale peaks käima vastandvastus...

Kontrolli oma lauseehitust.

 

Minu jaoks jäi segaseks.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Ei tohiks saada petta siis üksiküritajale peaks käima vastandvastus...

Kontrolli oma lauseehitust.

 

Minu jaoks jäi segaseks.

Selge eks järgmine kord kirjutan nii et oleks arusaadavam :)


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas

Tänud, eelnevatele vastajatele ja ootan ka uusi vastajaid! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

1. Kas sina oled mõne veebimajutust pakkuva isiku/firma klient? Ei.

2. Kuidas sa oled nende poolt pakutava teenusega rahul? Nendes milles olen olnud, ei.

3. Millist kontroll paneeli sina eelistad/kasutad? (DirectAdmin, cPanel, ISPConfig, Plesk, Kloxo jne) cPaneli olen senini kasutanud ja olen rahule jäänud.

4. Kui palju kulutad kuus kettamahtu ja andmesidemahtu? Vastavalt vajadusele.

5. Kui palju kuus oleksid nõus maksma veebimajutuse eest (max.) ning mida sa selle raha eest ootaksid (veebimajutus poole pealt)? Oleneb paketist, sellist küsimust ei saa ju sõnastada kui pole ette antud lähteandmeid.

6. Mis tegevuseks sa seda kasutad? Hetkel kasutan free-hostina lihtsalt mõne veebilehe hoiustamist.

7. Mida sa uuelt veebimajutus ettevõttelt ootaksid (üldiselt)? Hinna-kvaliteedi maksimaalset suhet.

8. Kuivõrd on tähtis sinujaoks registreeritud firma? Loomulikult, eriti nagu ei kipu mingi suvalise drusja poolt pakutavale majutusele oma faile hoiustama kui pole kindel kas mu failid on korralikult hoitud või pole lekkimisohtu. FIE oleks teine variant, seega mingi juriidiline pool peab ikka olema.

 

Veebimajutuse pakkujaid on tohhujaa, seega edu läbilöömisel.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

1. Kas sina oled mõne veebimajutust pakkuva isiku/firma klient? Jah|Tantum

2. Kuidas sa oled nende poolt pakutava teenusega rahul? Sellise hinna kohta olen küll.

3. Millist kontroll paneeli sina eelistad/kasutad? (DirectAdmin, cPanel, ISPConfig, Plesk, Kloxo jne) DirectADmin, Cpanel

4. Kui palju kulutad kuus kettamahtu ja andmesidemahtu?Nii, et saaks piiramatult aladomeene teha ja nendele aladomeenidele -20 kodulehete/ foorumit

5. Kui palju kuus oleksid nõus maksma veebimajutuse eest (max.) ning mida sa selle raha eest ootaksid (veebimajutus poole pealt)? 3 euri max, piiramatult aladomeene & e-maile

6. Mis tegevuseks sa seda kasutad? Lihtsamate ehitustega kodulehtede üleval pidamisega ning foorumite.

7. Mida sa uuelt veebimajutus ettevõttelt ootaksid (üldiselt)?Korraliku kodulehte & supporti

8. Kuivõrd on tähtis sinujaoks registreeritud firma? Piisavalt, et ikka oleks kogu aeg püsti..

Muudetud liikme Indesky'i poolt

www.gameritele.eu - midagi cs:go ning minecrafti mängijatele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

1. Kas sina oled mõne veebimajutust pakkuva isiku/firma klient?

 

Jah, hostgator.

 

2. Kuidas sa oled nende poolt pakutava teenusega rahul?

 

Vaieldamatult parimad. Olen olnud klient aastaid.

 

3. Millist kontroll paneeli sina eelistad/kasutad? (DirectAdmin, cPanel, ISPConfig, Plesk, Kloxo jne)

 

Igal juhul cPanel.

 

4. Kui palju kulutad kuus kettamahtu ja andmesidemahtu?

 

Väga erinevalt, aga üpriski palju.

 

5. Kui palju kuus oleksid nõus maksma veebimajutuse eest (max.) ning mida sa selle raha eest ootaksid (veebimajutus poole pealt)?

 

Ma ei otsi head kvaliteedi ja hinna suhet, mulle on ainult tähtis, et kvaliteet on hea. Olen nõus maksma 1-20 eurot.

 

6. Mis tegevuseks sa seda kasutad?

 

Landing pages, traffic tracking, e-mail list building, cloaking, redirect, aladomeenid. Enamjaolt kõik, mis puudutab online/offline marketingu.

 

7. Mida sa uuelt veebimajutus ettevõttelt ootaksid (üldiselt)?

 

Ootaksid ...Ei oskagi öelda. Sooviksin aga jõudu ja jaksu.

 

8. Kuivõrd on tähtis sinujaoks registreeritud firma?

 

Oleneb, kelle nimele hosting võtta - eraisik/äriisik. Kui registreeritud firma all ei tegutse, on võimalused kohati piiratud.

Muudetud liikme Desteny'i poolt

Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas
1. Kas sina oled mõne veebimajutust pakkuva isiku/firma klient?

 

Jah, hostgator.

 

2. Kuidas sa oled nende poolt pakutava teenusega rahul?

 

Vaieldamatult parimad. Olen olnud klient aastaid.

 

3. Millist kontroll paneeli sina eelistad/kasutad? (DirectAdmin, cPanel, ISPConfig, Plesk, Kloxo jne)

 

Igal juhul cPanel.

 

4. Kui palju kulutad kuus kettamahtu ja andmesidemahtu?

 

Väga erinevalt, aga üpriski palju.

 

5. Kui palju kuus oleksid nõus maksma veebimajutuse eest (max.) ning mida sa selle raha eest ootaksid (veebimajutus poole pealt)?

 

Ma ei otsi head kvaliteedi ja hinna suhet, mulle on ainult tähtis, et kvaliteet on hea. Olen nõus maksma 1-20 eurot.

 

6. Mis tegevuseks sa seda kasutad?

 

Landing pages, traffic tracking, e-mail list building, cloaking, redirect, aladomeenid. Enamjaolt kõik, mis puudutab online/offline marketingu.

 

7. Mida sa uuelt veebimajutus ettevõttelt ootaksid (üldiselt)?

 

Ootaksid ...Ei oskagi öelda. Sooviksin aga jõudu ja jaksu.

 

8. Kuivõrd on tähtis sinujaoks registreeritud firma?

 

Oleneb, kelle nimele hosting võtta - eraisik/äriisik. Kui registreeritud firma all ei tegutse, on võimalused kohati piiratud.

 

Tänud, Desteny. :)

 

Ootan veel vastuseid!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

1. Kas sina oled mõne veebimajutust pakkuva isiku/firma klient?

- Jah.

 

2. Kuidas sa oled nende poolt pakutava teenusega rahul?

- Rahul, katkestusi/muid probleeme serveri töös esineb harva, kiire klienditugi.

 

3. Millist kontroll paneeli sina eelistad/kasutad? (DirectAdmin, cPanel, ISPConfig, Plesk, Kloxo jne)

- DirectAdmin ja cPanel kõige meelsamini.

 

4. Kui palju kulutad kuus kettamahtu ja andmesidemahtu?

- Kettamaht: muutumatu põhimõtteliselt, ~10GB hetkel, andmesidemaht: ~50GB kuus.

 

5. Kui palju kuus oleksid nõus maksma veebimajutuse eest (max.) ning mida sa selle raha eest ootaksid (veebimajutus poole pealt)?

- Maksimaalselt 5€, mõistlikud limitatsioonid (nt. mitte 1GB kettamahtu ja 5GB andmesidemahtu, korralikult ikka, et jänni ei jää), sest tõenäosus, et kõik sinu kliendid ka reaalselt kasutaksid neile antud suuruseid ei ole ju väga suur.

 

6. Mis tegevuseks sa seda kasutad?

- Isiklik failihoidla, veebisait/foorum, katsetamine.

 

7. Mida sa uuelt veebimajutus ettevõttelt ootaksid (üldiselt)?

- Ei ole hetkel plaanis veebimajutust muuta, täidan küsimustikku, et sul rohkem arvamusi oleks. Nuriseda saaks ainult paneeli kallal, eelistan cPaneli DirectAdminile.

 

8. Kuivõrd on tähtis sinujaoks registreeritud firma?

Üpriski, tekitab kindlama tunde püsivuses, mitte et 2 kuu pärast on kõik järsku kadunud.


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.