Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

otsin odavat vpsi või hostimis kohta!

Soovitatud postitused

Otsin siis odavat vpsi või mingit dedicated serverit millepeal võiks jooksutada vabalt samalajal nii rsbotte kuid pigem oleks soov wow serverit selle peal hostida !

Vähemalt normaalse hinnaga kus poleks mingit lagi või tõrkeid hostimisel ,et uptime oleks vähemalt serveril 99% ja ei põhineks linuxi peal!

Põhimõtteliselt host võiks maksta võimalikult vähe 15-20eur kuu !(või kallim).

loodame ,et keegi teab midagi head siis vaatan kas tasub hakkata serverit koostama!

 

NB: paluks teema spammist puhas hoida! igasugune laimav või mitte teemakohase teksit eest lasen warnida! Vabandan kui teema postitatud valesse kohta!

Muudetud liikme toomas1986'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

No see 15-20 eur on tootud näiteks ainult hetkel aga teie pakkuge midagi selle kanti siis kas kallimat või mis iganes

linux on odav jah kuid ei oske selle linuxiga midagi peale hakkata!

pole linuxi alal kogemusi!

aga võite pakkuda ka neid ma proovin lähiajal linuxit nats uurida!

Muudetud liikme toomas1986'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

tänud ütlemast :D kuigi siiski tahaks seal peal wowi rohkem jooksutada siis :D

Lõppuks tuleb ikka välja ,et pigem kergem on otsida host või minne üle kuskile mujale ja pühkida serverist suu puhtaks :(

Muudetud liikme toomas1986'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei saa siia lisamata jätta:

 

Peale maksmist jooksutad RSbotte ning vps võetakse ilma hoiatuset maha sest see on illegaalnetegevus :)

 

Mida sa ajad, mis illegaalne tegevus? Mõnes riigis on seadus, mis keelab bottida? Jagexi seadused ei kehti mingile VPS hostile, Jagex saab sind karistada banniga ja vsjo. Trahvi selle eest ei saa. Sa kujutad ette ka mida sa räägid? Pool vahvlit istuks kuskil jõhvis üksikkongis, tembeldatuna üliräigeteks kriminaalideks, mõni vend botib siin 10 kasutajat korraga ja nii juba viimased 5 aastat.

 

 

Kui viitsite võite pakkuda mõnda VPSi mis oleks odav või saaks alguses proovida ning millel oleks hea kiire download ja upload.


beathm5.gif

rinkz.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Enamused vps teenusepakkujad panevad sellepärast vps kinni kuna java koormab päris usinalt masinat.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

On mõni vps mis sobiks wow serverile alustamiseks? oskab keegi midagi soovitada?

kui midagi huvitavat tõesti pakkuda pole siis peab vist tõesti hakkama raha koguma millegi parema jaoks!

kahju ,et internet aeglane on ja ülesse laadimid kiirus hetkel selline jama on muidu võttaks endale isikliku serveri arvuti!

Muudetud liikme toomas1986'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis andmetega masin peab olema ning kui suur "budget" sul on?

 

Kuna ise otsin tulevasele veebimajutus ettevõttele sobivat vps ja füüsilisi masinaid siis olen juba üsna palju läbi tuhlanud. Kui aimu saad mis andmetega masinat sul wow serveri jooksutamiseks vaja on siis anna teada usun, et leian sulle midagi sobivat.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Privad on tõesti nõmedad ning 99.9% neist ka vigased. Ise olin kunagi ühe priva admin ja ei olnud meeldiv päevas sadu bugreporte lugeda. Go retail :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Miks mitte pigem pelada originaal wowi see maksab ju kuus kõigest 12 euri või siis 2 kuu kaupa aega ostes 23 ja on palju etem kui mingid priva jamad.

 

Sest nagu RSis on ka WoWis aegu kus igatsetakse vanemat versiooni. WoW läheb nüüd ju juba Mists of pandoria peale üle. Alguses oli Vanilla (loe originaal) kus oli max lvl 60 ja kõigile meeldis jubedalt. Siis tuli The Burning Crusade, tõsteti max 70 peale + sitaks uut contenti ja ka kõigile meeldis. Neid kahte kõik taga igatsevadki nagu siin osad RSC või 2006 aasta RSi. Siis tuli Wrath of the Lich King, kus samamoodi uus content + lvl 80 max ja see ei läinud enam nii peale, nuteti vanu aegu taga. Siis tuli Cataclysm, max lvl 85 ja uus content ning ma ei tea, kuidas siis oli quittisin enne seda ja nüüd Mists of pandaria max 90 + uus content, seda ka ei tea. Aga tahetakse vanu aegu siis minnakse privadesse.


beathm5.gif

rinkz.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Miks mitte pigem pelada originaal wowi see maksab ju kuus kõigest 12 euri või siis 2 kuu kaupa aega ostes 23 ja on palju etem kui mingid priva jamad.

Originaal on jura ja ma ei mänkiks seda ka siis kui peale makstakse!mis on pistmist originaal serveril vpsiga?

 

Privad on tõesti nõmedad ning 99.9% neist ka vigased. Ise olin kunagi ühe priva admin ja ei olnud meeldiv päevas sadu bugreporte lugeda. Go retail :)

 

99.9% neist võib olla vigane kui tahes aga kui ei osata ehitada siis tõesti on buge täis! 99.9% inimestest ei oska serverit ehitada kah! kui vaatata kuidas wowstatus .net on lihtsalt labaselt täis servereid mis on lihtsalt ülesse pandud repackid mis pole muutetud!kuid ma tean mida ma ehitan ja mida teen ja ma võin kinnitada ,et oskan ehitada ja tean mida ma ehitan!

kuigi jah mis tegemist on 99.9% bugidel vpsiga?

 

Funn serverit ehitan lvl cap on 255 + epic pvp rohkem pole vaja teada :D

Ja alguses sobiks 2k ramiga vps või dedicated server + hea neti kiirus!

paluks edaspidi vpside ja dedicated serverite kohta infor mite oma lvl capide ja 99.9% bugide kohta see ei puutu teemasse!

Muudetud liikme toomas1986'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Suurimad tänud :D

tundub ,et peab vist serveri kokku viskama hakkama ,et saab asja lõppuks sellest serveri tegemisest host saab vaevata leitud :D

 

Väike lisa nurisejatele:

unustasin lisada ,et keegi kes enne mainis ,et paljud serverid on buged ja tema arust 99.9% on rämps siis pidage meeles originaal serveris on ka buged kuigi te ei näe seda kuna privaat serveris on võmalus rohkem teha kui originaalis ja sellega ei avastata neid buge nii ruttu kui privas.privas on ikka nats buge aga need tänu lvl cap tõstmisega ja custom itemitega mida pole lihtsalt originaal serverites!

privaat serverid on 100x paremad kui originaalid esiteks juba selle poolest ,et pole minkit kuumaksu aga kõik oleneb ikka serveri tegijast kes servut teha ei oska see ei oska ja kes teeb see teeb hea!

jah olen näinud täiest mõttetuid privaate servereid kus on onlynes 500+ inimest kuigi seal pole midagi teha ei saa aru mida inimesed selles näevad aga jah igaüks otsustab ise!

NB: paluks enam mulle oma buge ja originaal serverit siis reklaamida !vps ja dedicated serverid teemaks .

Muudetud liikme toomas1986'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.