Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Ford Mondeo 2.0TDCi 85KW - Loom

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas

Väga lihtne, bemmi diislitel lollid tüüpvead, kallimad kui fordil.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma lugesin varem tehtud posti kus linnas pidi auto võtma 7,9l/100-le kilomeetrile-Mulle meeldib auto, aga kütus on tibake palju. Tean marke, mis võtavad 5-6l/100km linnas.

 

Kui pealt vaadata seda raami, siis ütleks, et see mugav pereauto.

 

Jah, kuid tegemist on 11 aasta vanuse ning pooleteist tonnise autoga.. Muidugi võtab pisike, 1,2 mootoriga Fiat vähem.. :D


Kaspar.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Ma lugesin varem tehtud posti kus linnas pidi auto võtma 7,9l/100-le kilomeetrile-Mulle meeldib auto, aga kütus on tibake palju. Tean marke, mis võtavad 5-6l/100km linnas.

 

Kui pealt vaadata seda raami, siis ütleks, et see mugav pereauto.

 

Sa võid ju sõita Smardiga või hoopiski rolleriga, kui sellist kütusekulu tahad. Mingi 1.0 polo / fiat või mis iganes need pisikesed autod on, nende jaoks on jah reaalne 6l sajale linnas. Aga nendega sa uimad nagu tigu valgusfooride all, pole ruumi sittagi jne.

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mäletan, kui Mais Hispaanias käisin, siis sai sealt renditud 1,2-ne Opel Astra väike punn. Neli ust oli küll, aga... mäkke seal pidi ikka esimesega minema, kuna teisega sa lihtsalt veered alla, viiendaga sõidad kiirteel, 120 on sees ja tuleb väike kallak mäest üles, kohe hakkas kiirus langema, lihtsalt pole jõudu ja kolmandaks, ei ole nad sittagi nii ökonoomsed kui kõik räägivad, linnas sõites jah köki möki, bensu ei võta, aga siis kui ikka kiirteel sai sõidetud 120-140, võibolla oli 140, siis ikka võttis see bensu nii et tappab, üle kümne ikka kohe kindlalt kui mitte üle kahekümne sajale.

Teisest küljest oli imelik see, kui sa sõidad kusagil 120 ja 130-ga seal kiirteel ja need väiksed Smardid panid ikka täiega mööda seal.

 

Minuarust on küll Looma Ford vägagi mõistlik auto, arvestades kütusekulu, aastat ja mootorit, pean diislit selle all silmas.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Mäletan, kui Mais Hispaanias käisin, siis sai sealt renditud 1,2-ne Opel Astra väike punn. Neli ust oli küll, aga... mäkke seal pidi ikka esimesega minema, kuna teisega sa lihtsalt veered alla, viiendaga sõidad kiirteel, 120 on sees ja tuleb väike kallak mäest üles, kohe hakkas kiirus langema, lihtsalt pole jõudu ja kolmandaks, ei ole nad sittagi nii ökonoomsed kui kõik räägivad, linnas sõites jah köki möki, bensu ei võta, aga siis kui ikka kiirteel sai sõidetud 120-140, võibolla oli 140, siis ikka võttis see bensu nii et tappab, üle kümne ikka kohe kindlalt kui mitte üle kahekümne sajale.

Teisest küljest oli imelik see, kui sa sõidad kusagil 120 ja 130-ga seal kiirteel ja need väiksed Smardid panid ikka täiega mööda seal.

 

Minuarust on küll Looma Ford vägagi mõistlik auto, arvestades kütusekulu, aastat ja mootorit, pean diislit selle all silmas.

 

Väikse mootoriga autod sobivadki ainult linna tõesti. Saksa mägedesse lähed näiteks, siis sealsed autod on küll samasugused punnid, kuid mootorid on päris suured vahel, 3sed v6-d v8-d jne.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
..aga siis kui ikka kiirteel sai sõidetud 120-140, võibolla oli 140, siis ikka võttis see bensu nii et tappab, üle kümne ikka kohe kindlalt kui mitte üle kahekümne sajale..

 

Üle kahekümne sajale, ole normaalne nüüd.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Üle kahekümne sajale, ole normaalne nüüd.

 

pöörded 4.5-5tuh, miks ka mitte.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Üle kahekümne sajale, ole normaalne nüüd.

 

35 liitrine paak sai tühjaks kusagil 45min-1h-ga.

 

pöörded 4.5-5tuh, miks ka mitte.

 

Täpselt, mootoril olid pöörded koguaeg pea põhjas, sest muudmoodi see masin ei liikunud.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

1170702_573940102671874_1213235048_n.jpg

 

Kerge uuendus siis. Aukude suhtes natuke tundlikum, aga see eest ilusam. Sildade anomaaliad kadusid vähemalt ära. (Y) Ju siis oli veljed kõverad. :D

 

Olari on meie foorumi Lowlifer, mina olen meie foorumi Highlifer. Tõstis autot päris magusalt. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Olari on meie foorumi Lowlifer, mina olen meie foorumi Highlifer. Tõstis autot päris magusalt. :D

 

Tahtsingi õnnitleda džiibi omanikuks saamise puhul. :D


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Päris huvitavad.

 

Lähemalt pilte?

 

 

WP_000041__2_.jpg

WP_000043__1_.jpg

WP_000046.jpg

 

Nagu soovitud. :)

 

225/40 R18

 

Ülimalt hea diiliga sain need veljed, raske oli ära öelda. Siiani kes sellest kuulnud on, on kahe käega peast kinni võtnud ja küsinud, et mis sellel tüübil viga on. :D

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Eelmised olid 16".


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Minuarust suht õudne auto :D Aga nagu öeldakse "Igalühel oma maitse"

Noh, eks sul sõiduaeg tuleb, hakkad ka muud peale välimuse väärtustama.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Väga kenad veljed. Mõnusad pontsakad.

 

Kas peale selle, et auto muutus kõrgemaks, tõusis ka küttekulu?

Küttekulu kohta ei oska veel öelda, märgata nagu pole miskit muutust.

 

 

Upgrade vol2:

 

WP_000051__2_.jpg

 

Nagu siga ja kägu, sain mõnusalt bassi ka juurde keerata, nii et heli ka on. :)

 

Avastasin sahtlipõhjast Hertzi SPL Tweeterid, mis on 80W.

Kakkusin täna veel toonkile maha väljavahetatud uksel, jääb vähem silma.

Paar huvitavat ideed on veel, mida teha. Veljed lähevad talvel tegemisse. Eest tuledega on mõned mõtted ning väljalase.. Tdi väljalase - edasi võite juba ise arvata, mis idee mul sellega seoses on. Kes vähegi diislitega tegelenud on, mõistavad kohe. :D

 

712127.png

 

712127.png

 

 

Tulemus oleks midagi sellist:

 

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Mul on ikka kuradi toredad sõbrad. :D

 

Tegin parasjagu terassil suitsu ja rääkisin telefoniga juttu ja järsku kuulen, et mingi dsiip sõitis aia taha. Natuke aega möödas ja nägin varjudest, kuidas 2 inimest liikusid aia juurde, ma juba parasjagu võtsin labida nurgast ja läksin sinnapoole aga siis juba lennati autosse ja pandi minema. Hetk hiljem segas kõne vahele, sõber helistab. "Kuule mine vaata aia juurde, jätsin sulle midagi sinna." Läksin vaatama ja mida ma näen: 4 rehvi mu autole parasjagu 6mm mustriga. Kena üllatus. :D

 

 

Btw oskab keegi öelda palju maksma läheks umbes custom pipe 2.5" turbost lõpuni välja?

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.