Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Külaline olari9

Bull3t Gaming - Uuesti ülesse töötatud.

Soovitatud postitused

Külaline olari9
Author of the topic Postitas

Aitäh

Nagu ma ka kirjutasin, special thanks to Tsetseen, kes viitsis sellise ilusa kujunduse teha. Tänu temale näeb see teema ilus ja loetav välja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tubli, võtsid jälle kätte :)

 

Kuigi, pildid võiksid Sa panna spoilerisse, paljudel on veel Kõu internet(sul endal ka vist?).. :D


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Väga kena mullu märts - aprill sai k6vasti pelatud seda ikkah.Edu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline olari9
Author of the topic Postitas

Aitäh!

@ViP: Mul ammu tele2 internet, kas kõu üleüldse eksisteerib veel? Minu teada tele2 võttis selle kõu värgi üle ja siis lasti see asi põhja lihtsalt. Ütle kui ma eksin, ma ise ka täpselt ei tea.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

@ViP: Mul ammu tele2 internet, kas kõu üleüldse eksisteerib veel? Minu teada tele2 võttis selle kõu värgi üle ja siis lasti see asi põhja lihtsalt. Ütle kui ma eksin, ma ise ka täpselt ei tea.

Kõu netii pole juba jah, Tele2 ostis ära ja ei tegele selle pasaga enam...

Aga edu sulle olari! Olen ennem ka pelanud su hns server ja vb isegi tulen uuesti! :)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline olari9
Author of the topic Postitas

Ma ei hakka neid spoili viskama just sellepärast, et need sisaldavad peamiseid texte. Laadimisega võtab natukene kauem aega sellepärast, et piltide kvaliteet on kõrge, reso kõrge ja piltide üldsuurused ka kõrged.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline olari9
Author of the topic Postitas

Seoses sellega, et hiljuti mu serverid kustutati ära (flawless teadis ainukesena parooli, niiet on alus süüdistada kohila serverite omaniku), siis olen uuesti avanud deathrun serveri ja HideNseek server. HnS vajab ehitajaid, kõigil soovijatel ühendust võtta olari9@hotmail.com .

Peale deathrunni avame ära uuesti SuperHero ja peale seda ka officiali. Hetkel pole meil amxbansi, sest vajan 6 eurost annetust kellegi poolt. Annetusega oleksin nõus andma sellele inimesele 2es tema poolt valitud serveris immunity admin 5. kuuks.

Kõigil soovijatel jälle ühendust võtta olari9@hotmail.com .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline olari9
Author of the topic Postitas

Annan oma serverid pooleks aastaks ära. Kellel on soovi, võtku minuga MSNi teel ühendust. Olari9@hotmail.com

Maksan ise edasi muidugi, isik saab täis FTP accessi ja tal on õigus teha serveritega, mis tahab. Välja arvata muidugi ära kustutada, või meelega ära rikkuda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline olari9
Author of the topic Postitas

Bump!

Jagame kõikides oma servudes tasuta VIPe 3eks kuuks. Ainuke nõue meie poolt on see, et teie kutsute oma sõbra mängima, sebite talle tasuta VIPi ja siis pelate koos lõbusalt. Pealekauba jagame veel H'n'S serveris tasuta BMe, ainuke nõue on see, et pead olema 16 aastat vana, või normaalse käitumisega ja pead oskama ehitada.

Kõik pelama :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline olari9
Author of the topic Postitas (muudetud)

Bump!

Pelama!

EDIT: Täna ehitus kell 5 või 6. Palume kõikidel inimestel kohale tulla, kõik kes tahavad, saavad ehitajaks.

Muudetud liikme olari9'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tulen kindlasti!Ise pelasin mingi 9 kuud tagasi aktiivselt Bull3tis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline olari9
Author of the topic Postitas (muudetud)

Väga hea, kõige rohkem ma ootangi vanu mängjaid tagasi, kes olid sümpaatsed ja hea suhtumisega. Uued on ka muidugi oodatud, juhul kui nad ennast talitseda suudavad, aga siiamaani pole ma ühtegi uut hinge näinud, kes suudaks käituda :D

Aga jah, tuled täna ehitama ka?

 

Bump! Pelama!

Täna kell 5 ehitus.

Ehitus ajad on fikseeritud http://www.bull3t.comuf.com/cs/

Lähiajal ostame tagasi bull3t.eu netpoint hostil.

Muudetud liikme olari9'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline olari9
Author of the topic Postitas (muudetud)

VÄga hea :D

Welcome back :D

 

Bump! Pelama!

Vajan ehituste korraldajaid

Oleks vaja 3 tükki, ise ei leia aega korraldada :D

Muudetud liikme olari9'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.