Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Külaline misterx

Ühisprojekt - mis?

Soovitatud postitused

Kui veel saaks, võiksin ka mina tulla tiimi. Minu kohta käib küll lause "Oskan kõike, aga samas mitte midagi". Tunnen päris mitmeid keeli, kuid põhjalikul ei oska ühtegi. Aga siit vaadates saaksin ka aidata Inglise->Eesti ja vastupidi, ning SA-MP asju välja töötada(kogemust 3-5 aastat[sõltub, mida arvestada kogemusena]). Olen ka google'ga suur sõber, niiet saaksin olla ka help kõigile, kellel tekib mingi küsimus oma keele kohta, mida ei oska. Ega muud ei oska öelda, soovin reaalseid kogemusi saada tiimitöö/jms :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tehke esimesse postitusse mingi korralik kokkuvõte mis see "ühisprojekt" endast hõlmab, kes osalevad ja mis projekti siis lõpuks valisite. Mina, kui laisk foorumlane ei viitsi küll neid 11 lehekülge läbi lapata.

 

Minu arvates on mõttetu luua uut olemasolevat "poolkõvaga" tehtud versiooni nt foorumitarkvara, CMS jne. Suure tõenäosusega te ei saa ju ligilähedalegi konkureerima olemasolevate tarkvaradega ja pigem mõelda mingi lihtsam kuid unikaalne idee välja, mis kasvõi tulevikus tooks tsipake rahagi sisse.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Me ei ürita tõepoolest konkureerida, ning kui soovi lõpuks kasutada kellegil on , siis lihtsalt laseme kasutada. Kogu projekt on vaatamaks, kas suudame üldse ühistööd teha. Hetkese seisuga, projektis osalejad samuti teavad, mida me teeme, ning kes veel osalevad. Ma arvan, et siin pole mul ega misterx'il kohustus projektis osalevaid kasutajaid siia lisada, sest see ei anna mitte midagi.

 

Kokkuvõtteks, ütlen üle. Mõtteks on teostada sisuhaldussüsteem mängukommuunidele. Mängukommuune on palju ning uudiste lisamise jaoks, ja muud, võetakse tavaliselt "Joomla!" või "WordPress" ning need on väga mahukad. Meie mõte on rõhuda just nendele uudistele, ja laiendustele.

 

No süsteem on ette valmistatud. Vajab tasakesi lehe alustamist.

Muudetud liikme paksmatu'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jaa, huvitav küll miks ma ei tahtnud kohe alafoorumit teile teha.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx
Author of the topic Postitas
Jaa, huvitav küll miks ma ei tahtnud kohe alafoorumit teile teha.

 

See oleks kindlasti sind tapnud. Vahvlilt ei saanud me mingit toetust, keegi ei utsitnud tagant ega midagi, kadus motivatsioon ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Toetust saavad asjad mis on ennast tõestanud või millel on võimekas vedaja, kellel on nii aega kui ka tahtmist sellega tegeleda. Sa ei saa loota, et me teeksime iga asja jaoks alafoorumi ning kiidaksime takka veel kui tublid kõik on, et teevad midagi mis neile meeldib. See on ikkagi eesti mõistes suur foorum ning me ei saa lihtsalt suvaliselt teha alafoorumeid igale projektile. Varsti tahaks iga server ja inimene oma alafoorumeid.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx
Author of the topic Postitas

Alafoorum alafoorumiks, mingit toetust võiks juhtkond siiski välja näidata. Peamine eesmärk oli neid, kelle programmeerimisoskused väga head oli olnud, edasi aidata ja seeläbi anda oma panus kommuuni paremaks muutmisele.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Alafoorum alafoorumiks, mingit toetust võiks juhtkond siiski välja näidata. Peamine eesmärk oli neid, kelle programmeerimisoskused väga head oli olnud, edasi aidata ja seeläbi anda oma panus kommuuni paremaks muutmisele.

Ja milline oleks see toetus pidanud olema? Küsin tuleviku nimel.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Küsige, kas saate kuidagi aidata, võtke aruteludest osa jne.

 

Arutelu peaks ikkagi olema inimeste vahel kes sellega tegelevad, minu arvamus ei oleks midagi väärt kui ma ise ei tegele sellega. Aitamise poole pealt oleme me suhteliselt limiteeritud, me ei jaga alamdomeene, serveriruumi või alafoorumeid. Üldiselt puudus sellel projektil minu silmis juba algusest juht ning mul ei olnud võimalust kellegagi suhelda kes tegi otsuseid. Samuti kogu see "inimeste poolt valimine" on lollus, demokraatia toimib limiteeritud piirides ning mitte sellistel projektidel. Projektidel nagu see kuulatakse inimeste arvamust aga on üks kindel juht/juhtkond kes teeb otsused ja annab ülessanded. See on minu nägemus ja nii juhitakse ka vahvlit.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.