Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Stiilne MOTD (.css või midagi?)

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Oleks vaja korralikku raamistikku/ülesehitust /reeglid ja /rules jaoks ning tahaks seda siis serverisse suunata. Tavaline HTML on koledam, mulle istub veidi paremini selline stiilsem kujundamine/küljendamine. On kellegil ilusat seadistust, koodirida, raamistikku näidata/pakkuda? Oleksin väga tänulik!

Muudetud liikme Sololo'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Ma ei tea, ükstapuha, peaasi et üldpildis ilusam oleks. Vsjo.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma ei tea, ükstapuha, peaasi et üldpildis ilusam oleks. Vsjo.

No sa näiteks võiks teha lehe, CSSi kasutades ning paned sinna ka htmli doc, seal kirjutad need teenused jne ja siis avad oma motd aga asendad http://saareservud.net/kodu/?page=teenused#. Oma linkiga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Ma kodus vaatan, hetkel veidi ebamugav seda keset Rocca al Maré keskust teha :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

või parem isegi nii, et teed css documenti. Paned nimeks stylesheet, siis paned seda documenti iga sms kausta, aga htmlis kirjutad nii: , ning ongi korras. PHP keeles pole võimalik midagi teha, ainult kui teed kuskile lehele ja paned seda linki vms sms teenustele, või et kohe kuvaks seda kui kirjutad sms..

KUID, see lisab ainult lehe stiili, niiet htmlis pead sa ise kirjutama kuhu numbrile jne...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Ma tahan teha stiilset MOTD'd iga teenuse ja reeglite jaoks, kuid vajan selle jaoks ideid ja head baasi, mille peale teha :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ideid? tee üleval 90% navi ja siis pane mingi tume sinine background, all ka nav ja keskel kirjuta reeglid-sms teenused.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
ideid? tee üleval 90% navi ja siis pane mingi tume sinine background, all ka nav ja keskel kirjuta reeglid-sms teenused.

 

Nüüd postita või PM'i see mulle nii, et ma seda ka kasutada saaksin, e. siis koodina :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

see ple väga keeruline kood, isegi on üleval w3schools. kohe annan, editin ka natuke..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.