Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Laser Gaming Mouse X7 XL-750BK Green Fire

Soovitatud postitused

tere,

no probleem siis selles, et võtsin sahtlist välja oma vana hiire, mida pole maitea mis ajast juba kasutanud.Mõtlesin et täna paneks järgi aga võta näpust ei hakka enam tööle ega ei lähe põlema tuled jne hiire driveri plaati pole ja olen proovinud mingisuguseid drivereid aga ei tööta. Ühesõnaga millest võib olla probleem?

 

http://www.comgraid.ru/data/Mouse/A4Tech/Laser_Gaming_Mouse_X7_XL-750BK_Green_Fire/Laser_Gaming_Mouse_X7_XL-750BK_Green_Fire-3.jpg Pilt ka hiirest.


tumblr_mgzwasCifV1rl7wh5o1_400.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ega juhe kuskilt katki pole? Ma nagu muud ei oskagi öelda :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

kui arvutisse kinni paned kas mingid elumärke annab? windows yltse tunneb ära et midagi kinni panid?

oled proovinud mitmeid usb porte? mul oli kunagi kh peavalu sest toppisin enda hiirt usb 3.0 porti siis ei töötanud :)


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Mingi tulukese sain hõõguma, ja arvuti tegi ka korra mingit häält aga vist ei tuvastanud arvuti ära seda vms. :D

 

pildu ka Untitled.jpg

 

pildu ka. :Dhttp://www.upload.ee/image/2976296/Untitled.png

Muudetud liikme hrkarl'i poolt

tumblr_mgzwasCifV1rl7wh5o1_400.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.