Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Payzal, azL and eStarz | lovv on surf

Soovitatud postitused

SUPERVIP

azL ikka surfab? Täitsa haige, kuidas ta viitsib ja suudab ka imo... :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Midagi utoopilist siin küll polnud, ainuke normaalne klipp oligi sinu enda oma vist :)


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
tundub et sa ei tea surfist mitte sittagi kui, arvad et järjest ühe boosti kasutamine on seal kõige kõvem osa

 

kuule kutt panid ära praegu, ma tahan näha mis sinusugune hälvik suudab üldse surfis midagi teha.

 

azL ikka surfab? Täitsa haige, kuidas ta viitsib ja suudab ka imo... :)

 

jep, ikka veel laseb ringi :)

 

Midagi utoopilist siin küll polnud' date=' ainuke normaalne klipp oligi sinu enda oma vist :)[/quote']

 

tänud vennas, aga teised on ka siiski natukene vaeva näinud :) ja arvan et kõik on samahead :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
;2256327']Ta suudab surfis teha tunduvalt rohkem kui sina :D

 

mingi estse klänn tuleb siia minuga seletama v :D please, wannabe est nr1 klänn ja muide, Jim on üks eestlastest kes on kõige kauem mänginud surfi, aga ma arvan, et isegi uustulnukad nimega essence, endless isegi tõmbavad vennale kotti pähe, jim ei suuda midagi muud peale higistamise seal arvuti taga, keegi stylerist pole näinud teda trikke tegemas, sammuti ka sina twizek, vana surfi kala ise, ei oska te ikka mitte sittagi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Silks

Srsly värvi vahetus ajas küll video vaatamise kehvemaks. Igal mapil on ikka kindlad värvid millega ta näeb ilus välja sa oled siin toppind igast värve randomly.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
;2256392']Pidin midagi rasket panema? tahtsid ju näha klippe meist.. Ja tõsiselt arvad' date=' et Sinu ski2 ümber t2 laskmine on raskem? :D suht tõsine vend oled siis ikka :D[/quote']

 

olete parajad higipulgad koos ju, ego türa mõusalt põhjas, ja siiski pole näinud ühtegi estse venda ss2s midagi rasket tegemas. ei imesta miks pidur teiega läbi ei saa, idioodi kari ausõna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
ski2 igatepidi läbi leierdatud map trikkide poolest ja ikka tehakse selles mapis trikke

oleks mingid selliseid trikid mida keegi pole suutnud teha veel, aga see t2 ümber ringide tegemine kõige lambisem asi üldse

 

lambi asi või mitte, aga kordan üle, et sinusugune higipulk ei saa sellegagi hakkama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Piduriga mul enam probleeme pole ja nagu ma aru olen saanud siis ka pole piduril enam ka jimiga erilisi probleeme.. Ja ss2 kohta ytlen et see overplayed map mis mulle kohe üldse ei meeldi ja ma ei näe põhjust miks ma peaks ski2 pelama kui on u400 surf mapi mida mängida.. Aga sina võid ju t2 ümber edasi keerelda kui tahad.

 

Ma kahjuks enam ei viitsi vaielda kuna tundub olema never ending teema..


76561198009968218.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

 

ei näe küll nalja seal kusagil? irooniat rohkem näen su peas, täis vistrike ja mäda, prille ja pesemata juukseid. Ime pole et koguaeg arvutis istud, keegi peale su gaybuddy'de (estse klänni liikmete) ei taha sinuga tegemist teha, ei hakka küll su pilti siin levitama aga siiski, tee ennast korda imbetsill.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.