Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

[ÕPETUS] Kuidas "rootida" oma Android telefoni/tahvlit.

Soovitatud postitused

VIP

Tõmba play storest Rom manager ja installi clockworkmod recovery selle appiga. Siis tõmba rom ehk teine vers ning tee resa. See järel ava rom manager ja mine recovery mode sealt pane install from sdcard ning otsi see rom zip fail üles ning flashi see. Ning tee restart ja olemas. Soovitan factory reset ja data wipe ka teha igaks juhuks.


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui sa juba custom romi paned ja nässu keerad, on telefoniga kööga.

 

Rootimise kohta ei oska täpselt öelda, kui peaks bricki saama. Kas esinduses tehakse korda tasu eest või saad ise kuidagi korda teha, ei oska öelda. Kui üldse saab korda teha. Endal pole seda ebaõnne olnud. :)

 

Olen oma androidil korduvalt romme vahetanud ja rootinud. Nii mõnelgi korral olen asja nässu keeranud, aga midagi rasket selle korda tegemises nüüd küll ei ole. Kööga ei ole telefoniga kohe kindlasti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Olen oma androidil korduvalt romme vahetanud ja rootinud. Nii mõnelgi korral olen asja nässu keeranud, aga midagi rasket selle korda tegemises nüüd küll ei ole. Kööga ei ole telefoniga kohe kindlasti.

 

endal sama asi, esimene root õnnestus, siis unrootisin kuna käis ekraani paranduses vaheapeal, peale seda olen vahetanud mitu korda erinevaid rome, kui juhtub et brickin ära siis lihtsalt recoveryst backup peale ja korras, kui backupi pole siis lihtsalt uus rom ja korras.

kui romi juba vahetad siis stock romist tee backup!


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Nojah. Romiga pole kogemusi, pole varem kuulnud ka et romi vahetamisest tulenenud brickimisest saab välja, aga okei.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kas samsung galaxy ace-t saab rootida? :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Apple on kõige parem toode ültse.

 

Kuidas kellegile. Androidil ei pea app stores iga asja eest mõttetult palju plekkima ja üldse õuna logo eest niipalju plekkida suht pointless. Ise ostsin Samsung S3 ~460euri eest, mis parem, kui iphone kuid odavam. Btw yt oli video ka apple enda tehtud asjadest. Ehk siis nad ise ei ole midagi teinud vaid teiste tehtud jupid võtnud ja kõik ühte kokku pannud. Samsung toodab samuti iphonele juppe. Seega jh ei tõmba väga. See puhtalt minu arvamus.


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuidas kellegile. Androidil ei pea app stores iga asja eest mõttetult palju plekkima ja üldse õuna logo eest niipalju plekkida suht pointless. Ise ostsin Samsung S3 ~460euri eest, mis parem, kui iphone kuid odavam. Btw yt oli video ka apple enda tehtud asjadest. Ehk siis nad ise ei ole midagi teinud vaid teiste tehtud jupid võtnud ja kõik ühte kokku pannud. Samsung toodab samuti iphonele juppe. Seega jh ei tõmba väga. See puhtalt minu arvamus.

 

Aga siiski teenivad väga palju raha selle eest. Vahet pole kui ostetud jupid kuid siiski apple maksab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nojh mina isiklikult ei osta asju sellejärgi palju neid ostetud on või palju firma pappi teenib.


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Arutage mujal või midagi, siin on teema rootimisest mitte appleist.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Mis mõttes ta kokku jookseb? Tuleb lihtsalt not responding või mingi error? Arvutile restarti tegid? Programmi adminina panid käima? Proovi neid, midagi erilisemat ei oskagi pakkuda.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Silks

Mul ei toimi, Sony Xperia Go .

 

//Olen ka eelnevalt telefoni rootind, asi käis kiiresti ja mingit errorit ei löö nii, tuleb selline error siis :

Untitled.png

Muudetud liikme Silks'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Silks

Oskab keegi siis aidata?

 

 

Mul ei toimi, Sony Xperia Go .

 

//Olen ka eelnevalt telef

oni rootind, asi käis kiiresti ja mingit errorit ei löö nii, tuleb selline error siis :

Untitled.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Kas tegid sama programmiga ennem? Kindel et sul juba rootitud pole? Võib erinevus olla ka selles, et kui varem tegid rooti ühe programmiga siis samal seadmel teise programmiga väga ei taha töötada.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Silks
Kas tegid sama programmiga ennem? Kindel et sul juba rootitud pole? Võib erinevus olla ka selles, et kui varem tegid rooti ühe programmiga siis samal seadmel teise programmiga väga ei taha töötada.

 

Olen rootind telefoni eelnevalt aga mitte seda telefoni, telefon pole rooted - arvatavasti pean võtma kasutusele teise rootimis võimaluse kuna zRoot ka ei töötand .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Samamoodi probleem HTC WildFire S-iga. Alguses lööb mingid 3 errorit, et neid drivereid ei ole ja siis jookseb programm kokku. Huvitav, kas ainult HTC-l see viga ?

Muide linnuke on peal USB debugging .


youtube4543.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kui ma hakkan rootima, siis otsustab SuperOneClick stoppida, üles tuleb (Ei vasta.)

 

Milles viga võiks seisneda?

 

Sama viga. Tundub et asi ei t66ta Samsung S II i9100 peal. Poole peal lihtsalt "Not Responding" ja k6ik.


►►►► ,,/,d(-_-)b,\,, ◄◄◄◄

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sama viga. Tundub et asi ei t66ta Samsung S II i9100 peal. Poole peal lihtsalt "Not Responding" ja k6ik.

 

Framarooti oled proovinud?


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.