Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

[ÕPETUS] Kuidas "rootida" oma Android telefoni/tahvlit.

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas
Kas Samsung Galaxy Mini-t saab ruutida? :P

 

Jep.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Aga võimalus siis 50/50, et telefon läheb pe****?

 

Ei. Selle võimalus on väga väike, kui teed kõike etappe õigesti. Seda pole vaja karta ;)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei. Selle võimalus on väga väike, kui teed kõike etappe õigesti. Seda pole vaja karta ;)

 

Okei, rootin täna siis nende etappide järgi ära nagu sul esimeses postituses toodu on! :)

 

JESS! Sain rootitud! :)

Muudetud liikme ..Marko..'i poolt

RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Silks

Rootimisega ei saa mitte kunagi midagi perse minna, igale telefonile sobib tegelikult erinev root. Minul endal SuperOneClick ei mõjunud telefonile ja kasutasin mingit teist rooti, isegi ei mäleta millist kuna 1aasta tagasi sai rootitud. Pmst inimestele kes ei hakka ROM'e, rooti vajavaid appe kasutama on nende jaoks see suht mõtetu .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Rootimisega ei saa mitte kunagi midagi perse minna, igale telefonile sobib tegelikult erinev root. Minul endal SuperOneClick ei mõjunud telefonile ja kasutasin mingit teist rooti, isegi ei mäleta millist kuna 1aasta tagasi sai rootitud. Pmst inimestele kes ei hakka ROM'e, rooti vajavaid appe kasutama on nende jaoks see suht mõtetu .

 

Põhimõtteliselt jah, sul on õigus. Kuid, kui telefonil saab nt aku tühjaks poole rooti pealt, on suhteliselt kööga kah.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Põhimõtteliselt jah, sul on õigus. Kuid, kui telefonil saab nt aku tühjaks poole rooti pealt, on suhteliselt kööga kah.

 

Kuidas saab aku tühjaks minna? Mul laeb usb juhe telefoni + rootimine kestis maksimum 30 sec


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel
Kuidas saab aku tühjaks minna? Mul laeb usb juhe telefoni + rootimine kestis maksimum 30 sec

Telefon ei saa, aga tahvlid näiteks vajavad tugevamat voolu, ehk siis põhimõtteliselt on selline võimalus olemas. Aga samas, kas üldse juhtub midagi? Sest ega midagi ei flashita ega muud sellist ju?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Silks

Kes selline tark on kes hakkab device'i rootima kui aku on kohe l6ppemas xD? Ya kui isegi tabletit rootid siis see peab ikka vastu 30sec-rmin vabalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Iial ei või teada. Mul küll telefon nt usb otsas ei lae.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kellel Galaxy S2,S3 või Note siis saab väga lihtsalt rootida http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2130276


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis uudist Huwaei Ideos x5 kohta on ? Mul android 2.3.5 peal, igast häda olnud sellega. Tahaks ära rootida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2130276

Lae app alla ja vajuta nuppu.

Muudetud liikme Glaza'i poolt

Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis uudist Huwaei Ideos x5 kohta on ? Mul android 2.3.5 peal, igast häda olnud sellega. Tahaks ära rootida.

 

....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Jah, mõlemat nii Huawei Ideos X5'te kui ka Galaxy S2'te saab sellega edukalt rootida :) (S2te olen isegi rootinud)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

 

Toimib see ka android versioonil 2.3.5. Olen kuulnud, et kui selle huawei uuendad 2.2 pealt 2.3 peale, siis läheb seal nagu mingi asi lukku, et telefon ei lase ennast enam uuendada vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ära rootid siis nagunii offical updated jms ei funka vaid käsitsi tuleb uuemat vers peale panna. Mu S3 hetkel 4.2.2 jb peal


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ära rootid siis nagunii offical updated jms ei funka vaid käsitsi tuleb uuemat vers peale panna. Mu S3 hetkel 4.2.2 jb peal

 

Kas Samsung Galaxy Minil saab ka versiooni uuendada? See suht crap telo. Ja kui saab siis kuidas?


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

 

Mul on rootitud juba jms. Ma tahaks teada kuidas ja kas saaksin uuendada oma android versiooni sellel crapil telol?


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.