Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Kas vastab tõele?

Küsimus

Kuulsin just G.E's mingilt phatiga vennalt, et 3-4 kuu pärast peaks tulema EoC vote.

Ehk tehakse vote, kas EoC jääb või mitte.

Ei taha nagu üldse uskuda siukest asja, aga noh küsin järgi siis teie käest.

Kas on mingit lootust veel?


 

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

16 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
SUPERVIP

Tahaks ise ka teada, et kas sellega on lootust veel? Tahaks ise küll, et EoC-i poleks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Ma ka aru ei saa mis see partyhat nagu näitama peaks :D

 

Et sa oled edukas, tuntud ja omad VÄGA häid tutvusi mängu moderaatoritega...sarkasm.

 

Party hat = e-peenise pikendus.

 

Ma sügavalt kahtlen, et EOC kaob, RS pole kunagi võtnud suuremaid uuendusi tagasi nii vara.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
ma panen ka enda phati pähe, tule w54 arena. Ütlen sulle, et 2-3 kuu pärast pannakse RS kinni ning kõikidele mängijatele saadetakse koju uhiuus BMW millel on 100 000€ pagasnikus.

Väga hea võrdlus. :D

 

Igatahes, JaGeX ei võta seda eluseeski tagasi, kuna vaadake palju aega nad selle EoC sisse panid. Neid ei huvita mängijate arvamus, neid huvitab RAHA.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Suhteliselt kindel ,et EOC-ga tuli mängijaid rohkem juurde kui quitis.

Sest et need kõvad quiterid mõtlevad ümber ja harjuvad ära süsteemiga.

 

Ei ütleks. Kui vaatada, grandis olevate inimeste arve, siis neid tundumalt vähemaks jäänud. Kas kõik on rsi peal laiali või on lihtsalt vähem mängijaid.


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Aega pandi tõesti palju sisse, aga rahaliselt läheb neil halvemini, olen üsna kindel.

EoC-iga quitis rohkem mängjaid kui tuli juurde.

 

 

Jagexit huvitab ainult raha. Tegu on kasumit taga ajava suure korporatsiooniga. Nad ei teeks ühtegi liigutust, mis neile raha kaotaks. Liigutakse ainult sinna poole, mis rohkem sisse toob. Järelikult toob EoC update neile rohkem raha sisse, kui tõi ennem ;)


beathm5.gif

rinkz.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Jagexit huvitab ainult raha. Tegu on kasumit taga ajava suure korporatsiooniga. Nad ei teeks ühtegi liigutust, mis neile raha kaotaks. Liigutakse ainult sinna poole, mis rohkem sisse toob. Järelikult toob EoC update neile rohkem raha sisse, kui tõi ennem ;)

 

Päris nii ka ei saa ju, et panevad EoC'i peale ja siis kui järgmisel nädalal mängijaid vähem ,siis võtavad kohe ära.

Jagex on indeed ainult kasumit otsiv firma ja ma olen üsna kindel, et EoC ei ole kasvatanud nende sissetulekut. Nagu oli wildi ära võtmisega aasta või paar tagasi.

Võtsid wildi ära, oli umbes aasta nii ja panid tagasi. Ma ei ole kindel, mis põhjus selle taga oli, et nad wildi tagasi toomise hääletuse tegid, aga olen üsna kindel, et asi oli siiski rahas. Ma väga loodan ja arvan, et sama käigu teevad nad EoCi puhul, kuigi see kõlab ebaloogiline.


 

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Ei mängi rs-i ammu juba, kuid sai piilutud ükskord see jura ära. Vaevalt, et tagasi võetakse, suht sarnane ju nagu see Trade & Wilderness jne. Kui kunagi tõesti ära võetakse, siis paari aasta pärast ja kindlasti jääb sinna mingi konks sisse, seega 100% Te sellest ei vabane.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Päris nii ka ei saa ju, et panevad EoC'i peale ja siis kui järgmisel nädalal mängijaid vähem ,siis võtavad kohe ära.

Jagex on indeed ainult kasumit otsiv firma ja ma olen üsna kindel, et EoC ei ole kasvatanud nende sissetulekut. Nagu oli wildi ära võtmisega aasta või paar tagasi.

Võtsid wildi ära, oli umbes aasta nii ja panid tagasi. Ma ei ole kindel, mis põhjus selle taga oli, et nad wildi tagasi toomise hääletuse tegid, aga olen üsna kindel, et asi oli siiski rahas. Ma väga loodan ja arvan, et sama käigu teevad nad EoCi puhul, kuigi see kõlab ebaloogiline.

 

 

Jagex teeb youtubes live arutelusid uuenduste ja asjade teemal. Seal rääkisid, et EoC-ga on mängijate arv kasvanud.


beathm5.gif

rinkz.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Jagex teeb youtubes live arutelusid uuenduste ja asjade teemal. Seal rääkisid, et EoC-ga on mängijate arv kasvanud.

 

Okei, you win.

Pole nii täpselt kursis kas on tõusnud see mängjate arv või mitte.

Seljuhul pole vist tõesti nii väga mõttet loota sellele votele..


 

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.