Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Teine variant kirjuta CS konsooli fps_modem 100

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Miks te talle neid fps_modem ja fps_max commande söödate, kui tal 100-lt dropib? Anna videokaardi täpne nimetus.


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel
Miks te talle neid fps_modem ja fps_max commande söödate, kui tal 100-lt dropib? Anna videokaardi täpne nimetus.

Ega aint videokaardist ei piisa, kõiki näitajaid tahaks ikka teada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel
Videokaartil ikka kindel driver olemas? Kui on otsi käsitsi uuemaid mitte drivegeniuse jne. Kui olemas siis mülla settingutega ringi mida driver annab nt. OpenGLi kasutus ja Shaderite jne

See on hea soovitus! Eriti halb on, kui draiver on Windows Update-ist, siis ei ole sellel üldse OpenGL tuge.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Selle integreeritud kaardiga on sul dropid garanteeritud, paha ost.


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel
Selle integreeritud kaardiga on sul dropid garanteeritud, paha ost.

Ega jah, mulle tundub ka, et uuemal riistvaral ei jookse CS üldse nii hästi. Näiteks endal on siin üks vana Athlon@~1,5GHz, pool giga SDRAM ja GeForce 2 GTS. FPS on stabiilselt 75...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

GTS 2 oli vanalajal videokaartide tipp ka. Protsessor ja video ongi lahjavõitu tal.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
eus^^;2254762']Miks mul siis fps droppi pole (VA smoke sees) ' date=' kui mul ka integeeritud video?Fps koguaeg 99 peal.Vidoekaardiks siis ATI MOBILITY Radeon X1300.[/quote']

 

Sa ei mängi sellisel koormusel/suuri mape jms + ma ütlesin SELLE.


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei viitsi guugeldada, kuid sealsel pakutud rüperraalil oli ju täiesti eraldiseisev kaart sees?

CS 1.6 peaks jooksma küll nagu siid. Vsync on peal, sellepärast ongi max FPS 60 ehk hoiab kaadreid monitoriga suhtes. Kui ei ole, siis kahtlustaks juba järgmisena väga igivanat aju ja sikutaks viimase draiveri peale. Kui ikka veel midagi ei mõika, siis on kaks varianti, kas on video omadega õhtal, et ei suuda max võimsusel töötada või on viga tarkvaraline.

 

Ahjaa see vaidlus 60FPS vs 100FPS on õiglustatud, sest kes CS-i lasknud pole, see tõesti ei tea kui suur vahe on 60-l ja 100-l kaadril sekundis. Vahe on märgatav ja kui oled harjunud 100FPSiga laskma, siis üleminek 60FPSile võib küll üsna raske olla. Mina ise täheldasin 60FPSi peal sellist sujuvust, mis Counter-Strike-i puhul ei too mängule edu, sest seal ongi tähtis kiire reaktsioon, seega mäng ei tohi lagida ega liiga sujuvalt joosta.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

EI tea mul 60 hertz monitor ja vsync maas ning fps 98 - 101 .

 

Väga lahja läpakas , mul on üks läpakas samade andmetega pm ja ka suht fps 60 - 100 vahel käib . Prose lahja , se kontori oma. Ja graafikakaart pole ka kõige parem.

Muudetud liikme mernoski'i poolt

tumblr_mcd9ekHBoc1qbrivdo1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.