Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

[ÕPETUS] Teeni kilkkimise ja reklaamimise eest raha oma veebilehel. Adsense!

Soovitatud postitused

VIP

Tervist, teen siis oma väikese õpetuse. Loodan, et saate aru ning teete kõik õigesti ning ilusti ära.

 

1. Lähed sellele url-ile --> https://accounts.google.com/ServiceL...auth2&hl=en_US

 

2. Teed kasutaja ning paned päris andmed jne. (Kui kasutaja tehtud siis pead vaatama ka seadetes, et kas sa tahad raha EURO-des või Dollarites.)

 

3. Ootad kuni nad su saidi ja sind üle uurivad ja kuni kaob mingi alert ära.

 

4. Reklaami HTML koodi võtad ja paned oma saidile.

 

5. See kes klikib reklaamile (Tavaliselt botid jne.) saad raha 0.40€ jne.

 

6. Sulle tuleb kiri 2-3 nädala tagant kus on pin kood kirjas.

 

7. Selle pinkoodi paned adsense kasutaja seadetes.

 

8. Kui 10€ on täis siis iga 2-3 nädala tagant tuleb sulle postkontorist teade, et su raha on saabunud. (NB! Raha tuleb postiga niiet arvesta, et ülekandmist seal ei ole!)

 

9. Oled happy ja teenid raha :).

 

Kui midagi aru ei saanud, siis võin ka aidata. Pöördu siis minupoole :). Ise teenisin 3 päevaga 12€.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tundub päris hea asi olevat, peaks seda hakkama rakendama ka oma lehe peal :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
oled midagi kätte ka saanud? ja kas mitte ref linkida jagamine keelatud pole?

 

Mida see ref peaks tähendama veel? No ma saan iga kolme nädala tagant raha.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mida see ref peaks tähendama veel? No ma saan iga kolme nädala tagant raha.

 

my bad, arvasin et on mingi referral link vms...aga kui saaksin mingit proofi, et saad raha kätte siis võib ka kasutama hakata.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Google adsense kasutatakse igal pool. Raha saab kätte iseenesest aga seal mingi 70 eurist lemiiti pole?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
my bad, arvasin et on mingi referral link vms...aga kui saaksin mingit proofi, et saad raha kätte siis võib ka kasutama hakata.

 

Proofi saad, siis kui hakkad ise ka sellega tegelema. Kõik suuremad saidi omanikud kasutavad seda. Mul ka polnud alguses proofi ega midagi, kui tegelema hakkasin põhjalikult siis esimene proof oli see, et mulle tuli otse Californiast kiri google poolt. Kirjas oli PIN.

 

Google adsense kasutatakse igal pool. Raha saab kätte iseenesest aga seal mingi 70 eurist lemiiti pole?

 

Mulle pole silma jäänud, et seal oleks mingisugust limiiti. See oleks pidanud siis tingimustes jne kirjas olema kuid mina seda ei näinud.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Yep, kui sul on näiteks facebooki konto, kus 5000 sõpra, siis on võimalik teha see rahaks päris lihtsalt ja kiiresti. Postitad nt adsense ref lingi FB seinale ja kui 100 inimest juba klikivad on võit päris hea.

 

Adsense on üks parimaid ja kiiremaid viise teenida raha, kui sa suudad leida liiklust.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.