Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

[ÕPETUS] Teeni veebilehtede vaatamise, mängimise ja ülesannete täitmise eest raha.

Soovitatud postitused

Clixsense sait on püsti juba 2007. aastast ja võimaldab inimestel lihtsalt veebilehtede vaatamise, mängimise ja ülesannete täitmise eest raha teenida. Algul pole summad küll suured, kuid mida kauem klikid, seda rohkem reklaame saad, mida vaadata. Raha saab kätte siis kui kontol on teenitud 8$, ise olen 2 päevaga 0.5$ ja seda alles algfaasis, hiljem hakkab rohkem tulema.

 

Ja nagu ikka saab iga kutsutud sõbra eest väikse lisaboonuse, olen tänulik kui registreerute läbi minu lingi :) :

http://www.clixsense.com

Muudetud liikme Hidden Ninja'i poolt
REF LINKIDE JAGAMINE ON KEELATUD

keivin.png

kummibox.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Miks ma ei imesta, et see võib olla mingi fake? Pigem teenib see leht ise mingit raha kasutajate registreerumisel. Pole kindel.

Ise ka ei uskund algul, aga nett proofe täis et tegu legit saidiga ja kui tegu oleks fake'ga, arvan et siis oleks see juba ammu maas, aga nagu näga, on see aastast 2007


keivin.png

kummibox.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ja see on täiesti legit , lugesin küll , aga olen kahevahel kas on legit or mitte :) Kummijummi teee üks proof! kui saad:D

 

We've paid our 2,662,559 members $3,636,620.11 on time, every time!

We've delivered over 793,708,794 views to our advertisers' websites!

hmm :wink:wink: Muudetud liikme KlopsEE'i poolt

kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See leht on legit, aga see summa mis sealt ühe vaatamise eest saab on naeruväärne.

0.001 ja mingid sellised summad.

Joppab siis võid pusletükke kokkupannes saada 5 doltsi.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
See leht on legit, aga see summa mis sealt ühe vaatamise eest saab on naeruväärne.

0.001 ja mingid sellised summad.

Joppab siis võid pusletükke kokkupannes saada 5 doltsi.

lehtede vaatamise eest saad ja 0.001 - 0.02$ aga seal on palju muudki mida teha, näiteks TASK'id, neid on seal üle 10 000 ja ühe sellise eest saad 0.03 - 0.07$ ja seda ühte taski teed max 1-2minutit mitte rohkem. Nii et põhimõtteliselt võid selle 8$ yhe ööpäevaga ka kokku ajada, kui viitsid järjest paar tundi ühte asja teha

 

ja see on täiesti legit , lugesin küll , aga olen kahevahel kas on legit or mitte :) Kummijummi teee üks proof! kui saad:D

 

hmm :wink:wink:

 

no proofi saan ma teha ainult siis ju kui mul makse üle laekunud aga ma alles alustasin ja hiljem kindlasti kui raha välja võtan teen siia sellest pildi


keivin.png

kummibox.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

aga tee üks proof kus sul laekuvad need sendid kasutajakontole:D

aga isegi hakkan tegema.. vahetsel on vähemalt tiksub midagi :D

Muudetud liikme KlopsEE'i poolt

kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Järjekordne püramiidskeem inimeste lollitamiseks, edu teile kes seda usuvad ja raiskavad oma aega. Usun, et kui väheke googledada viitsiks siis leiaks nende kohta palju huvitavat. Ise leian, et internetis on palju lihtsamaid viise raha teenida kui päevad läbi lambi linkidele klikkida ja lõpuks üle saada. Kunagi oli Pealtnägijas väga hea osa kus rääkis püramiidskeemidest jne, kellel vähegi viitsimist ja aega siis soovitan vaadata mis selles püramiidskeemis tegelikult toimub.

 

Lisan siia Pealtnägija lingi ka: http://uudised.err.ee/index.php?06264317

 

Olge tublid!

Muudetud liikme Sander'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Järjekordne püramiidskeem inimeste lollitamiseks, edu teile kes seda usuvad ja raiskavad oma aega. Usun, et kui väheke googledada viitsiks siis leiaks nende kohta palju huvitavat. Ise leian, et internetis on palju lihtsamaid viise raha teenida kui päevad läbi lambi linkidele klikkida ja lõpuks üle saada. Kunagi oli Pealtnägijas väga hea osa kus rääkis püramiidskeemidest jne, kellel vähegi viitsimist ja aega siis soovitan vaadata mis selles püramiidskeemis tegelikult toimub.

 

Olge tublid!

Isegi seda asja Pealtnägijas vaadanud, aga kui ei proovi ei saa teada ja tegu pole seal siiski päev läbi klikkimisega, piisab 10-15min päevas.


keivin.png

kummibox.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hmm päris JA ja Ei jutt siin .. :D Üks ütleb et üle teine ütleb et piisab 10-15min :D


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Kas on ka võimalik kanda raha hiljem moneybookersisse?

Ei, seal Paypal, Payza ja Liberty Reserve

 

Mõne päevaga natuke üle 1$ koos, nüüd hakkab kiiremini tulema :P

clix.png

Muudetud liikme Kummijummi'i poolt

keivin.png

kummibox.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ei, seal Paypal, Payza ja Liberty Reserve

 

Mõne päevaga natuke üle 1$ koos, nüüd hakkab kiiremini tulema :P

clix.png

 

nimeta.png

Mul nii palju , ma ei istu seal korraks vaatan kui Adse on siis vaatan ära :D

 

aga kui mul ongi see 8$ koos ja kust ma saan seda ära kanda sealt:D:D e näe küll sellist kohta !:D

 

Kuidas neid taske teha , ei saa pihta :D

Muudetud liikme KlopsEE'i poolt

kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pigem soovitaksin kasutada Adsense. Kindel, mugav, turvaline. Adsense-is sujub kõik normaalselt ja raha teenib piisavalt. 2 Päevaga oli mul adsensis 7 euri ja kolmandal päeval juba 12.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eksite eksite :)

 

Selliste asjadega teenitakse palju raha.

 

Ärge alahinnake online marketingu. Peab lihtsalt kasutama õiged võtteid.

 

Vihje-

Üks arvuti teenib vaatamise pealt 0.001 senti, aga kui vaadata 10000 arvutiga korraga, on vahet tunda.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.