Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Külaline Silks

Virtuaal Privaat Server

Küsimus

Külaline Silks

Tere,

Tahaks siis teada milline VPS pakkuja on kõige kindlam? VPS hind peaks jääma kuus kuskile 10€-25€ vahele. VPS võiks asuda Eestis, Soomes, Lätis või Leedus. VPS netikiirus võiks olla 100Mbit/s . VPSil võiks ka olla Cpanel . VPS peaks jooksma Linuxi peal.

 

Küsin siit kuna eelmine kord kui VPS tellisin Zone'st siis ma olin väga pettunud,, so ärge mulle Zonei pakkuge .

 

Ootan igasugu pakkumisi,

Silks

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

10 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

Cpanel maksab juba ise pea 10€, hetkel üks odavamaid kohti on Torqhost, kust sa ka arvatvasti sobiva vps leiad.

 

Link: http://www.torqhost.com/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Normaalse ja taskukohase VPS-i leiad http://www.torqhost.com, kuid seda ei soovita veebimajutuseks, sest lehed võivad vahel väga aeglaseks minna. Kui otsid kindlat teenusepakkujat, kas seda polnud siis Zone.ee - peaks olema "kindlaim" eestis.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Vaatasin et sealt torqhostist saab ikka päris odavalt :O Muidu mingi eesti sait : http://www.veebimajutus.ee/privaatserver-vps

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline Silks
Author of the topic Postitas

Kui ma nüüd hakkan Torqhostist tellima mis paketi ma peaks valima, et ilusti serverid jookseksid ja pordid oleks avatud, root access jms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline Silks
Author of the topic Postitas
Kui ma nüüd hakkan Torqhostist tellima mis paketi ma peaks valima, et ilusti serverid jookseksid ja pordid oleks avatud, root access jms.

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Ei soovita torqhosti. Miks?

 

Iga suvaline "tont" võib sinu VPSi IPle lasta DDOSi ning su VPS sulgetakse koheselt. Selle nädala jooksul on üsna mitmel juba VPSid peatatud, sest nad on saanud DDOSi. Ei mäleta küll, et kui rentisin virtuaalprivaatserveri Zonest või Virtuaalist oleks sinna DDOS tulnud.. Nii et pead olema selleks valmis, et üks päev su VPS kinni pannakse - kogemused.

 

Lisaks on ka see seal pull, et kui su VPS suletakse, keegi ei anna sulle teada, miks ja millal.. Näiteks mina pidin ise küsima.. Alatu.

 

- Ei tee küll üldistusi, aga enamus DDOSi osaliseks saavad mängukomuunid ning mänguserverid, seda mainis ka Torqhosti omanik Dennis.

 

Nii et kui Zone ei meeldi, siis Virtuaal.com

Muudetud liikme He!'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
No siis tuleks mingi kaitse peale teha või mis ? Nimodi kaotada kliente on vähe pask või nii ju ?

Oskad nimetada mõnda DDoS kaitset? Dennis rääkis midagi, et tulemüürist pole kasu.

Küsisin Torqhost'ist järele selle kohta: (Karl- jutt vastab tõele)

Toepoolest aga viimasel ajal on probleem, kuis manguserverid / manguveebilehed saavad DDOS-id. Kahjuks kuna see on UDP flood (voi DNS reflection), mingid tulemyyrid selle vastu ei aita kuna see lihtsalt taidab terve pordi.

Kui Teil on veebileht, siis voib proovida cloudflare.com. See peidab serveri reaalne IP ning rynne ei joua serverini. Seal aga peab koik alamdomeenid kustutada ning jatma ainult see mi lahev cloudflare kaudu.

Kui kasutate VPS-i manguserveriks ning reaalne IP peab olema nahtav, et inimesed saaksid serveriga yhendust, siis kahjuks midagi teha siin ei saa. Rynne ikka jouab serverile ning peame selle kinni panna kuna DDOS hairib teistele kasutajatele.

 

Torqhost Support Team Leader

Dennis

//....//, kuid selle hinna tasemel mis meie pakkume DDOS-iga tegeleda ei saa. Eestis on liiga kallis traffiku hind, et rynded filtreerida (koige traffiku eest mis tuleb rynnega peab keegi kinni maksma, ning DDOS kaitse puhul, seda maksab DDOS filtreerimise teenusepakkuja). Teised pakkujad siin teevad samamoodi. Ainuke voimus on hostida valismaal ning maksma rohkem kaitse eest. See on naiteks hea firma mis tegeleb sellega: http://www.blacklotus.net/host/cloud-servers

Need DNS A kirjad niimodi ei aita. Rynne ikka jouab serverini.

 

Torqhost Support Team Leader

Dennis

Karl-, kuidas on Zone.ee'ga ning Virtuaal.com'ga? Kas on ikka samamoodi?

Muudetud liikme Prosinec'i poolt

prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Oskad nimetada mõnda DDoS kaitset? Dennis rääkis midagi, et tulemüürist pole kasu.

Küsisin Torqhost'ist järele selle kohta: (Karl- jutt vastab tõele)

 

 

Karl-, kuidas on Zone.ee'ga ning Virtuaal.com'ga? Kas on ikka samamoodi?

 

Ei tea, pole selle pealt kogemusi kuna pole sel ajal, kui olin Zone ja Virtuaali klient DDOSi saand. Aga tõsi on see, et tõesti andmeside kulu on meeletu, oleneb muidugi packetite saatmis tihedusest ning suurustest, mis suunatakse iple ning pordile. Võimalus on ise moniteerida 24/7 enda VPSi liiklust või filtreerida välismaa IPsi, kust on potensiaalne DDOS oht.IPde blokeerimine pole muidugi tark tegu, sest kui keegi ikka tulihingeliselt tahab sind DDOSida leiab ta tunnelid, proxyd jne. Ning saabki sind DDOSida:)

Muudetud liikme He!'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.