Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

1. Jaanuari unenägu, tuleva aasta "ennustus"

Soovitatud postitused

Teema siis selline et, kes midagi 1. jaanuari öösel unes näeb on kui ennustus...

Minu imelik unenägu oli siis selline:

 

Passisin tänaval ja sadas lund, oli kergelt miinuses, pime ja peenikest lund sadas..

Klassivend sõkkus autoga mööda ja kargasin peale, auto oli rahvast täis...

Sõitsime pool sekundit ja seisime mingi tehase ees, läksin välja ja kui käe välja pistsin oli käsi lumine ja kui lumi sulas muutus see nagu vereks...

Järsku jäi auto seisma ja mul tuli idee maakodu minna, seal soe ja tore...

Hakkasime siis astuma mööda suurt maanteed mis oli paksu lume all ja teel sõitsid autod mis tossasid nagu flatout-is..

Järsku olin teistes ette kõmpinud, jäin teisi ootama...

Järsku olid nad kadunud ja ainult mina ja keegi veel, ning tema jookis millegipärast minust mööda ja ma jooksin järgi...

Ta ronis üle kõrge aia ja mina passisin seljataha, mingi värdjas tuli ja ärkasin ülesse.

 

Oleks tahtnud kauem unenäos püsida, aga mida kuradit, isa kolistas oma krdi kohvitassiga.

 

Loodan et midagi ei juhtu, kõike ei saa kah nüüd päris uskuda :)

 

Mis teie unes nägite? KUI NÄGITE...

Muudetud liikme Mihkus'i poolt
Mitte mäletamine näitab ajuvabadust :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nägin kindlasti midagi, ei mäleta.


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No ma nägi unes, et olin poksitrennis ja mingi ränk tamp oli peal, nagu oleks mingiks tähtsaks võistluseks valmistumine.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nägin,Mäletan, Loodan et läheb täide.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma nägin küll jah midagi. Päris mitut isegi.

Ühest ei taha ma rääkida - see oli nagu õudus unenägu. Loodan väga, et midagi sellist sel aastal ei juhtu.

Aga teine võib isegi juhtuda. Nägin, et olin mingil kontserdil. Olin koos oma kauaaegse sõbraga, kes on ühtlasi ka mu parim sõber.

Ja oiioiioii, meist sai midagi enamat kui lihtsalt parima sõbra suhe..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nägin unes kuidas ma kuuli sain...

Viimane mida mäletan ennem ärkamist oli see, et kukkusin katuselt alla ja siis käis võpatus üle kere ja olin silmad pärani lahti ja üleval.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täna öösel ma ei näinud unes midagi. Kuid enamasti kui ma näen näiteks: mis õues juhtus, kes olid foorumis, kes sai minecraftis bani või kicki ja kes midagi kuhugi teemasse kirjutas. Need unenäod lähevad üldjuhul ikkagist täide. Näiteks tulen foorumisse ja näen neid inimesi sees siis tekib küll äratundmisrõõm ja tean, et unenägu läks jälle täide.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Öösel ma ei maganud. Aga kui nüüd kella 4ajal pea patja sai, nägin ma selliseid jälkusi unes, et paha hakkab ...


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.