Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Külaline PEPZ

Millist antiviirust kasutada?

Küsimus

Külaline PEPZ

Tere,

 

Hiljuti hakkas mu ESS5 (ESET Smart Security 5) näkku lööma, ei taha teha süsteemi kontrolle, ehk kiilub 0% peal kinni ja muud midagi ei teegi.

Vahepeal ehk blokeerib mingeid pordi rünnakuid, aga kui ta viiruseid ei skanni siis millest tolku on?

 

Tahaks siis teada saada, millist alternatiivi võiks kasutada? Millised oleksid kõige paremad tasulised või tasuta valikud?

Olen uurinud natuke bitdefenderit ja mingid kogemused aastaid tagasi oli ka, aga enam ei kipu meenuma.

 

// Probleemid hakkasid minuteada tekkima, siis kui uuendasin oma windows 7 - windows 8 peale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

18 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
SUPERVIP

Olen Avast!-it kasutanud u. 3 aastat järjest juba, tööd teeb korralikult ning probleeme pole olnud.

 

Link: http://avast.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline PEPZ
Author of the topic Postitas
Olen Avast!-it kasutanud u. 3 aastat järjest juba, tööd teeb korralikult ning probleeme pole olnud.

 

Link: http://avast.com

 

Avastiga endal halvad kogemused, ei julge kasutada enam tbh. Proovin ikkagi bitdefenderi ära, võtsin triali atm.

Soovitused aga on ikka veel oodatud, kuna trial ikkagi lõppeb 30 päeva pärast, et ma ei peaks uuesti küsima..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Ise ei kasuta üldse, korra 6 kuu tagant lasen mingisuguse peale teen full system checki ja maha. Siiamaani pole probleeme olnud. Miks ei kasuta? Kuna ei leia et vaja oleks.

Kui ikka hoiad oma java, flashi ja browseri uuendatuna, igasuguseid lollusi alla ei lae ega igal lehel asju ei käivita siis nad ikka ligi ei saa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Kui on normaalne arvuti, siis teeb AVG ka asja ära. Nõrgemad süsteemid teeb aeglaseks.

//Äkki pole ESS5-l Win8 toetust?


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Ei kasuta ka viirusetõrjet. Tavaliselt teen iga 3 kuu tagant format..


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline PEPZ
Author of the topic Postitas
Kui on normaalne arvuti, siis teeb AVG ka asja ära. Nõrgemad süsteemid teeb aeglaseks.

//Äkki pole ESS5-l Win8 toetust?

 

Ehk ei ole tõesti, kuid see on vägagi levinud antiviirus, mingi ajutine tugi peaks ikka nagu olema.

Muidu süsteemil on kõvasti jõudu küll, ning bitdefenderil peaks gaming-mode ka olema, kui peaks mingi

performance drop tekkima.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

AVG'd kasutan ise, hea ja kerge ja teeb oma töö ära

teised mis proovinud olen hakkavad lampi mu faile kustutama, tihti peale lampi hakkavad arvutid kontrollima, blockivad faile...

 

AVG (Y) pole kordagi segama jäänud, kui viiruse leijab siis ytlebära mis kaustas see ja mis tahad et teeb sellega.

teised mingi lampi kustutavad selle kohe ära :)


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas

Kasutan Elioni Arvutikaitset siiani olen rahul. Teeb oma tööd hästi nagu peab. Ning kasutan juba selle, et Elion Arvutikaitse on tegelikuses F-Secure, ainult tema annab odavamalt kätte lisentsi 1.85 € kuu. Aga jah siiani kõik viirused eemale hoidnud. Mis ma olen kogenud on see, et teised viirusetõrjed pole veebilehti ära tundnud kas on tegu viirusega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Microsoft Security Essentials - pole ühtegi halba sõna öelda.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Microsoft Security Essentials - pole ühtegi halba sõna öelda.

 

Vot.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Ise kasutan Avasti ja parim viirusetõrje minuarvates. Sai ka proovitud Antivirus Avira-di, sihuke kindel värk, aga kuna arvuti läks ilgelt aeglaseks: jooksis käivitamisel kokku, viskas mingeid lamp teadeid ette siis jäin truuks Avastile. AVG pooldajatele: minge lehele http://www.nobrain.dk ja vaadake mis seal tuleb, mina ei saa sinna lehele, kuna avast blokeerib ära mitmete viiruste tõttu mis sinu arvutisse tulevad, kui sinna lehele lähed. Samuti AVG ei taha tuvastada neid viiruseid mis on kinni DDOS failides.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Ise kasutan kuskil 3-4 aastat Avasti ning pole kordagi hätta jätnud lisaks olen seda teistele soovitanud ning tööl ka seda peale pannud erinevatele arvutitele.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Siiski, minu maailmas ei ole paremat antiviiruse programmi, kui taskmanager ja processes manager.

 

Väike näide Teile. Viirus koostatud 10 minutit tagasi, siin siis scan report(Detection ratio 0/35 runtime/scantime):

 

1.png

2.png

 

Arvate, et tegemist tavalise mõttetu .exe-ga?

Käivitasin file(muidugi mitte enda arvutis):

3.png

 

Nagu näha, 4321v.exe töötab ja droppis vahvelviirus.exe ...Tavaline trojan.dropper.

 

Nii et kui tead täpselt, mis protsessid töötavad sinu arvutis, siis suudad ka vahet teha viirustel ning kustutada need enne, kui midagi halba juhtub ...

 

 

 

Aga kui valida tahaks, siis mina võtaks Avira.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.