Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Külaline .Siim.

Kui teha force update või mitte siis ikka lööb error

Küsimus

Külaline .Siim.

Nii kes siin kõik mc ala teadjad mul tuli isu proovida mc. Aga kui tahan mängima minna siis hakkab erroreid loopima, ehk siis ei laegi mängu sisse. Seda errod viskab nii kui teha force update või mitte seda teha. Seda asja teem isegi mc enda kodulehel demo versiooniga ning brauseri versiooniga. nii pilt kah veast, ning loodan, et oskate aidata

mc.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

3 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP
Nii kes siin kõik mc ala teadjad mul tuli isu proovida mc. Aga kui tahan mängima minna siis hakkab erroreid loopima, ehk siis ei laegi mängu sisse. Seda errod viskab nii kui teha force update või mitte seda teha. Seda asja teem isegi mc enda kodulehel demo versiooniga ning brauseri versiooniga. nii pilt kah veast, ning loodan, et oskate aidata

[ATTACH=CONFIG]2243[/ATTACH]

 

Viirusekaitse blokeerib seda. Sulge ajutiselt viirusekaitse ning proovi uuesti.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline .Siim.
Author of the topic Postitas (muudetud)
Viirusekaitse blokeerib seda. Sulge ajutiselt viirusekaitse ning proovi uuesti.

eriti ei saa olla, sest ma olen seda viirusekaitset kasutanud juba 3+ aastat ning seda probleemi pole varem teinud, ennem seda jama ei olnud

 

Edit:// Proovisin seda variant ning sai aga ikkagi see suht ebanormaalne nüüd et ta alles nüüd hakkab seda jama tegema

Muudetud liikme .Siim.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

See arvatavasti sellepärast, et ka viirusetõrjed uuendavad ennast. Võibolla uusima updatega ta lihtsalt keelas Minecrafti ära.. Usun, et seda saab kusagilt settingutest muuta, et ta Minecrafti ei blockiks.


As said John McClane "Yippee kai yay, motherfucker"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.