Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Recordimisel madal fps

Küsimus

Tere,

 

Mul on siis nimelt probleem Frapsiga recordimisel. Näiteks tahan teha Minecraft videot. Kui ei recordi ega midagi siis on FPS 150 + kuid kui panen recordima ja teen videot läheb kohe järsku fps 7-9 peale ning hullem lagg. Proovisin nii ka, et lihtsalt jooksin edasi, panin korra lindistama hullem lagg võtsin lindistamise maha jooksis ilusti nolag edasi. Teiste programmidega on asi veel hullem. Arvutil on ram-i 5 GB ja Protsessor on 2,3 GhZ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

9 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
SUPERVIP

loogiline et recordimisel fps droppib,

prosessor jääb juba kehvaks.

recordi väiksema fpsi peal


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline jkymmel

Kui see recordimine koora kõrvale jätta, siis kui sul on 150fps ja ma olen üpris kindel, et 60Hz monitor, siis miks sa ei kasuta Vsynci?

 

FPSi drop tuleb ilmselt CPU pudelikaelast. See 2,3GHz ei näita eriti midagi ja paljud näitajad jätad üldse kirjutamata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Kui see recordimine koora kõrvale jätta, siis kui sul on 150fps ja ma olen üpris kindel, et 60Hz monitor, siis miks sa ei kasuta Vsynci?

 

FPSi drop tuleb ilmselt CPU pudelikaelast. See 2,3GHz ei näita eriti midagi ja paljud näitajad jätad üldse kirjutamata.

Milliseidnäitajaid sa mõtled?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Protsessor on AMD V140 2,30 GHz

Ram on DDR3 1x 1 Gb ja 1x 4 Gb

 

Ühetuumaline protsessor, reaalselt mees, seal su probleem ju seisnebki..

Uurisin natuke ja leidsin, et S1 socketisse läheks AMD Turion X2 protsessor ka, kui kuskilt leiad selle, siis võid osta.

Muudetud liikme Renn47'i poolt

40546.png

NEE48x

46.22.208.201:27017

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.