Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Otsin CS 1.6 + kes oskaks PHP'd.

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Otsin CS 1.6 Scripterit:

Otsin kedagi kes teeks mulle sellise plugina, mis annab elu iga 3killiga VIP'ile ja tavamängijale iga 5killiga. Max elu on 1, kui mängija on seda ära kasutanud peab ta uuesti 5killi või kui ta on vip 3killi tegema, et saada endale 1elu. Elu peaksid salvestuma. Ja tahan et oleks sms elu ostmis võimalus, ehk kasutajal suureneb elude limiit viieks. Nad ka peavad salvestuma. Kui on huvilisi lisake mind msni: ilja158@inbox.ru

Ette ei käi, võite teha siis näidata, siis alles ma kannan teile raha. Pärast kui raha on kantud annate mulle failid. Muidu olen ma usaldusväärne inimene, kuna olen päris tuntud üle eesti cs ja olen samuti saareservud.net Hide n Seek omanik.

Jaa unustasin veel, et plugin peab olema tehtud hnsile. mitte drile pubile surfile jne. Lisaks tahaks ka Et te teeks ka selline koht kus näitaks palju kellegil on elu. Iga round saab kasutada ainult 1elu.

Muudetud liikme iFan'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
mille järgi plugin peaks kasutajad ära tundma? eeldan et server on non-steam, niiet steamid järgi seda ei saa teha

ja palju sa oleks nõus selle eest välja käima?

Oleneb koodist, ma pole mingi idioot ikka ja ma vaatan tavaliselt koodi, kui kood on kole ma palun raha tagasi ning failid kustutan servust, kui kood on korralik siis oleneb sellest palju ise soovid. IP, või SteamID järgi peaks ära tundma. Hind võid julgelt pakuda :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Arvan, et algul plugin kontrollib iga mängija steam id, name ja IP. Vastavalt siis funktsiooniga get_user_(auth, ip, name)

Kui tagastab VALVE_ID_LAN ( täpselt ei tea, mis see nonsteami tunnus on, funktsiooniga kontrollimisel) ,siis võtab kasutaja nime ja IP.

 

Teine võimalus on igale mängijale genereerida steamID.

 

Segane jutt ,aga loodan ,et said mõtteid.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Palju oled nõus maksma?

 

Pakuge ise hind, sellise scripti eest ~20eur. Võib ka tõsta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Arvan, et algul plugin kontrollib iga mängija steam id, name ja IP. Vastavalt siis funktsiooniga get_user_(auth, ip, name)

Kui tagastab VALVE_ID_LAN ( täpselt ei tea, mis see nonsteami tunnus on, funktsiooniga kontrollimisel) ,siis võtab kasutaja nime ja IP.

 

Teine võimalus on igale mängijale genereerida steamID.

 

Segane jutt ,aga loodan ,et said mõtteid.

 

eestis on palju isp-sid kes annavad dünaamilise ip, niiet ip variant ei käraks kohe üldse + lapsed kes neid smse saadaks ei oskaks ilmselt oma ip aadressigi üles otsida, usun et tuleks palju smse mingi 192.168.0.2 jms ipdele :D


Yilia1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
eestis on palju isp-sid kes annavad dünaamilise ip, niiet ip variant ei käraks kohe üldse + lapsed kes neid smse saadaks ei oskaks ilmselt oma ip aadressigi üles otsida, usun et tuleks palju smse mingi 192.168.0.2 jms ipdele :D

selleks ma teen motd, /ostaelud ja seal saab näha kohe kuidas saata smsi :D ntks TXT HNSELUD Steamid_0:18e48194180 - on steamid selle inimese kes /ostaelud kirjutas.

 

Ikka otsin kedagi!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Name ja pw siis :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Name ja pw siis :D

 

Jap, login süsteem nagu RPG modis. ;)


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.