Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Godex'i Kodulehekülje Teenused

Soovitatud postitused

SUPERVIP
heh :D see "minecraft" kujundus ei ole disainitud sinu poolt. Nägin seda ükspäev gamepwd.com lehel 2 dollari eest. (enam ei saa sisse sinna)

 

Sa mõtled gamepwn.net? See disain ei ole sellega sarnane, ainuke ühine asi on ikoon, mis on uudise boxis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
hmm, kas see tõesti oli täpselt samasugune? sest selle ma tõesti tegin ise ja ei vaadanud kuskilt ega midagi.. :/
'

Miks hüütakse kaksikuid kaksikuteks? Sellepärast , et nad on kaksikud ja nad on (tavaliselt) sarnased.

 

Sa mõtled gamepwn.net? See disain ei ole sellega sarnane' date=' ainuke ühine asi on ikoon, mis on uudise boxis.[/quote']

mkm gamepwd.com oli see leht ja see disain on puhtsalt sealt kopeeritud maha ainult tekst muudetud natukene eesti keelseks üle.

ja muidu selle "gamepwn.net" lehega tuleb ette wordpress install

Muudetud liikme Calabria'i poolt

Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

tore kui süüdistad niimoodi lampi inimest.. igatahes ei ole ma midagi maha kodeerinud kusagilt.Mis mõte sellel oleks.

Tegin selle täiesti ise ja ei vaadanud kuskilt maha. kõik psd failid ja asjad olemas.

Ja kui ta tõesti nii sarnane on siis ju tegin sarnase juhuslikult aga mitte ei teinud maha sellelt ma ei tea gamepwn.net või gamepwn.com olevalt lehelt..

aga näita seda teist disaini siis.

Muudetud liikme Godex'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
tore kui süüdistad niimoodi lampi inimest.. igatahes ei ole ma midagi maha kodeerinud kusagilt.Mis mõte sellel oleks.

Tegin selle täiesti ise ja ei vaadanud kuskilt maha. kõik psd failid ja asjad olemas.

Ja kui ta tõesti nii sarnane on siis ju tegin sarnase juhuslikult aga mitte ei teinud maha sellelt ma ei tea gamepwn.net või gamepwn.com olevalt lehelt..

aga näita seda teist disaini siis.

 

Ma ei süüdista lampi lihtsalt ma ütlen , et sellist identset disaini saab ka 2 dollari eest aga ma ei saa sinna lehele enam. Mõte oleks selline , et kopeerid sealt selle ära ja siis muudad enda jaoks ära ja nkn välismaalased kes selle tegid ei satu kuskile eesti foorumi ja siis müüd täiega edasi.


Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

ei mõelnud seda, kas välismaalased näeksid vms. Eestlased käivad ka igalpool ringi ja ilmselgelt leivad igasuguseid.

Tõesti ei näeks mõtet hakata järgi tegema kellegi teise tööd..

Kodulehekülgi on miljoneid ja ilmselgelt juhtub vahel ka nii, et disain on sarnane ja tõesti ei usu, et see tollega täpselt samasugune on..

kahju, et sinna lehele ei saa, tahaks näha seda siis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

4-5 disaini väga tuttavad kusagilt "free template" lehtedelt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.