Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Ärka üles ja saa teada mis tegelikult meie ümbruses toimub!

Soovitatud postitused

http://www.ulmefilm.ee/vaata.html

Jaga seda igal pool kus võimalik!

Faktid:

1. USA on tegelikult nõrk, sest ta hoiab inimestel kontrolli peal väljamõeldud sõdadega ja nagu ka 9/11 Katastroof USA's oli oma valitsusepoolt korraldatud ( Tõestus on episood 1&2 "ulmefilmis").

2. Maailma liit tahab hävitada dollari ja euro ja luua ühist rahaühikut mis meid oirjastuks.

3. USA's süstitakse inimestele ennem täisealiseks saamist umbes 20 süsti mis teeb seda, et inimesed ei suudaks enam nii palju mõelda ehk nad tahavad tavainimesed teha orjadeks.

4. Kõik sõjad on väljamõeldised, et kasu saada rahaliselt kui ka hoida inimesi hirmu all.

5. Miks tahetakse netti kinni panna ja milleks oli ACTA,PIPA,SOPA jne? Sest nettile ei suudeta kontrolli peale saada ja sellepärast kaitseb netti anonymous. Netti tahetakse kinni panna sellepärast, et nad on teada saanud seda, et inimesed on targemaks poliitilises mõttes saanud ja mõistavad seda värki.

6. Mis on Maailma liit? Maailma liit on see asi kus on kõik riigipead ja kellel on pangad tohutult suured ja maailma liidus on umbes 130 inimest.

 

Kui soovite rohkem teada saada siis vaadake vähemalt 2 esimest osa läbi ja te saate aru mis toimub.

Ärge pidage anonymousi pahaks! Nad kaitsevad meie viimast vabat kohta kus pole kontrolli peal ja ei suudeta saada või hävitada, netti.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Airblade's video i guess... Mu sõbrad vaatasid ja nüüd käituvad nii nagu maailm lõpeks homme.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vaatasin 2 päeva, eelmisel nädalavahetusel, korralik ajupesu...

Sain asjast nii aru et ma olen allutatud tulnukatele ja olen mingi saatanale alluv ori.

Ärghe parem vaadake, pärast satute psühhiaartia haiglasse, aga asi on vist naljaga pooleks, ei tea isegi mis õige ja vale

21.12.2012 on lähedal, tahaks selle üle naerda aga ei oska.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Dear god, mine paranda maailma kuskil mujal, ma olen mingi 50 erinevat filmi sellest näinud ja ma tean mis see kõik on ja usun ka sellesse, aga selle vastu ei saa sa midagi teha..

Kust sa seda võtad? Kui me palju levitame siis on võimalik. Miski pole võimatu kui sa sellega tegeled. Noo siis on jah võimatu kui mingi 10 tuhat inimest mõistavad seda. Ja ärge seda teemat tegema mdea milleks.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ound;2241594']Kust sa seda võtad? Kui me palju levitame siis on võimalik. Miski pole võimatu kui sa sellega tegeled. Noo siis on jah võimatu kui mingi 10 tuhat inimest mõistavad seda. Ja ärge seda teemat tegema mdea milleks.

sa ei taju sellest teemast sittagi tbh, kasva veidikene ja äkki hakkad aru saama

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

4. Kõik sõjad on väljamõeldised, et kasu saada rahaliselt kui ka hoida inimesi hirmu all.

 

Mis eesmärgil mõeldaks sõdu välja?

Inimesed on ju alati sõdinud kasu saamis eesmärgil.

Tundub, et leiutate siin uuesti ratast.


Jarno : "Do I want to be famous, hell no .Do i want to be a dudeson, hell yes."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.