Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

windowsi installimise kohta

Küsimus

Tere !

 

Küsimus oleks siis selline, et kas on kuidagi võimalik installida windowsit pannes see nr 2 kõvakettale peale ja siis installida peakõvakettale?

 

 

 

Tean, et usb on lihtsam variant aga ma ei hakka pikemalt siin seletama miks ma ei saa ei dvd romi ega ka usb kaudu installida, lühidalt öeldes üks pann ei tunnista kumbagi, nii, et mu ainukeseks lootuseks jääb veel see variant, kuid kas see on võimalik ja kuidas ?

 

 

 

 

Ette Tänades acros !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

2 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0

http://www.techtipsgeek.com/install-windows-7-directly-from-hard-drive/1737/

 

Ma oleks hea meelega seletanud eesti keeles, aga kuna aeg on limiteeritud, siis saad vast ise aru :)


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

Äkki leidub keegi hea inimene kes seletab selle asja mulle lahti. Inglise keelest saan ma hästi aru aga siiski kuskil tekib mingi viga sisse.

Kui kellelgi on tahtmist ja aega siis äkki saaks kasutaja Desteny antud leheküljest teha eesti keelse õpetuse.

Juhe on juba nii koos:(

 

 

Aitäh:) !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.