Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Mingi loll asi elektriga... VAJAN ABI!!!!

Küsimus

Tere!

Mu närvid hakkavad juba ülesse ütlema sest kurat ma saan igapäev vähemalt 13 korda kusagilt särtsu, nii koolis kui kodus katsudes just metall esemeid käega. Algul pani see mind lihtsalt imestama et kuidagi tihti saan, aga aina valusamaks mul need särtsud lähevad... Täna viskas kopsu üle maksa kui panin garderoobis jalatseid jalga ja läksin jalaga vastu garderoobi metall riidehoidja, sealt sain kurat sellise suraka nagu oleks otse akust lastud. Kõige haigem oli see et see tuli läbi saapa...

 

MIDA TEHA?!? või on kellegil veel sellist asja old? Mul juba nädal aega see jamps

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

4 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

Kannad villaseid riideesemeid?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Pese käsi/nägu tihedalt, see võtab laengu maha :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Staatiline elekter. Googlelda selle kohta.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

pmst, sa pead ennast ära maandama, ehk kasvõi pistikus see keskmine välja ulatuvule junnile korra puudutades see maandab ära aga maandab siis kui on ikka maandatud, aga ma isegi ei kujuta ette et mismoodi sa nii jõhkraid lakse saad...

 

edit: läbi saapa saad siis staatilist voolu kui saapad on märjad, kuivata need ära või vaheta ära mis märjaks ei lähe.

Muudetud liikme Ind1go'i poolt

dno.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.