Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Maini Recovery, tagasi saadud, pangast enamus nahka lastud.

Küsimus

28. Oktoobril kolmapäeval ostsin kasutajalt Freeman fighter pinni, mille temasõnul sisestas tema...

Olin neljapäeva õhtust pühapäeva õhtuni tööl, tahtsin kasutajasse sisse logida, kaboom salasõna kehtetud, üritasin teha recovery ja email muudetud.

Eelmine polnud lõpuni aktiveeritud ja seda on väga lihtne maha võtta.

Freeman fighteriga vesteldes selgus et, kasutaja membershipi kehtestamisel ei sisestanud tema pinni vaid keegi "A7URS" kes tema sõnade järgi oli tema vahendaja...

Kuidas siis ühtäkki nii et, tema varastas?

Ma ei saa temast aru, tema on ju süüdi mitte keegi teine, peale lihtlabast ähvardust süttis poiss nagu napalm...

 

Kasutajanimi Mihkus on muudetud "mutant 268", nagu müsteerium kasutaja varastatakse iga kell

 

Tahaks vargale külla minna, kasvõi üksi Põhja-Koreasse aga nii ei saa lihtsalt pealt vaadata kuidas värdjad tegutsevad ja midagi erilist ette ei võeta.

 

Jah teema peaks olema " Vargad, pätid & petturid" aga jah...

Muudetud liikme Mihkus'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

9 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0

ma ei tea kas meil võib sama probleem olla aga nt kui ma login rsi sisse näitab emaili kohapealt ilusti roheline nagu oleks regatud aga kui sealt lähemalt vaadata,siis ütleb,et kasutajal pole email peal .. ja kui üritasin regada,siis ütles,et saatis vanale emailile kirja ja kiri tuli ikkagi mulle,sinu praegune tekst pani mõtlema,et ehk omalgi siuke jama,et email pole lõpuni regatud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas (muudetud)

Ma nagu omaarust aktiveerisin 2a tagasi ära... aga nüüd sai asja uuritud ja polegi nii lihtne...

No eriti haige värk küll, vana recovery süsteem oli palju parem, nüüd kogu möll põhineb sinu emailil, kui keegi sinu emaili ratib siis kõik kasutajad mis sinna akti... lähevad nahka.

Mul näitas kah et aktiveeritud aga ükski email mis nad saatma peaks ei jõua kohale, kõik filtrid maas ja blokeeritud pole ükski saatja-.-

Ja fu*k, eriline jorss muutis nime ära ja hoi vanat tagasi saan. Tahaks natuke õiglust?

Ainuke asi mida sult tahakse on sinu raha, selleks et raha teenida sind orjastatakse ja kui orjad raha teenida tuleb sada vargakaltsakat ta võtab kõik?

 

Invasioon või maailmalõpp võiks tulla tõesti, sellised nahapead sööks elusalt.

 

nigga.png

image upload

 

No päris kaua läks-.-

Üks nädal läks vahepealt kaduma :D

 

Pank tühi suht, 70% läinud.

Muudetud liikme Mihkus'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Tere Mihailov.

 

mihailov.png

 

Mis sellest Genrist sa rääkisid? Tema teadis sinu e-maili. Ütle mulle, kuidas on võimalik muuta parool ilma, et kasutaja e-maili teaks? Mina ei teadnud sinu emaili, ammugi minu varustaja. Ning ma ütlesin sulle peale tehingut: Vaheta parool! Sa ei teinud seda ning maksad tagajärgede eest. Kus sul on üldse tõestus, et mina & mu varustaja oleme süüdi?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Ütle mulle, kuidas on võimalik muuta parool ilma, et kasutaja e-maili teaks? Mina ei teadnud sinu emaili, ammugi minu varustaja. Ning ma ütlesin sulle peale tehingut: Vaheta parool! Sa ei teinud seda ning maksad tagajärgede eest. Kus sul on üldse tõestus, et mina & mu varustaja oleme süüdi?

....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Ma nagu omaarust aktiveerisin 2a tagasi ära... aga nüüd sai asja uuritud ja polegi nii lihtne...

No eriti haige värk küll, vana recovery süsteem oli palju parem, nüüd kogu möll põhineb sinu emailil, kui keegi sinu emaili ratib siis kõik kasutajad mis sinna akti... lähevad nahka.

Mul näitas kah et aktiveeritud aga ükski email mis nad saatma peaks ei jõua kohale, kõik filtrid maas ja blokeeritud pole ükski saatja-.-

Ja fu*k, eriline jorss muutis nime ära ja hoi vanat tagasi saan. Tahaks natuke õiglust?

Ainuke asi mida sult tahakse on sinu raha, selleks et raha teenida sind orjastatakse ja kui orjad raha teenida tuleb sada vargakaltsakat ta võtab kõik?

 

Invasioon või maailmalõpp võiks tulla tõesti, sellised nahapead sööks elusalt.

 

nigga.png

image upload

 

No päris kaua läks-.-

Üks nädal läks vahepealt kaduma :D

 

Pank tühi suht, 70% läinud.

 

WDF sa banni ei saanudki selle eest? Kellegil teisel ei tohi memberiks lasta teha end ju, nagu jagexile raha nii tähtis, et nyyd võib reegleid ka rikkuda?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.