Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Samp:

 

  • Olen tegelenud väga palju samp scriptimisega, ning praegu on mul vaja raha minu serveri üleshoidmiseks.
  • Olen tegelenud/Scriptin TDM/DM/Stunt/Freeroam servud. Scriptin ka uusi modeid(uusi filterscripte), ntks raha filterscript.
  • Kasutan MySQL/y_ini/foreach/zcmd/sscanf
  • Teen ka zombiemode, võin teha midagi uut teie soovil.


    [*=left]Hind oleneb sellest, palju tegema pean.

Cs1.6, php.

Paigaldan tasuta amxbans ning sms scriptid!

Paigaldan tasuta pluginad.

Paigaldan foorume ning kodulehte!

P.S Kui te tahate, et ma paigaldaks teile amxbans ja te ise oskate ning olete paigaldanud ning amxbansis esines viga, ennem kontrollige kas on kõik info õigesti sisestatud, ning küsige ka oma domeeni/aladomeeni pakkujalt kas mysql ühendused on lubatud!

Aitähh.

Msn:Ilja158@inbox.ru.

 

 

Muudetud liikme iFan'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Andkem andeks, aga joonte järgi arvestad hinda :D?


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Andkem andeks, aga joonte järgi arvestad hinda :D?

 

ehm, kõik samp scripterid arvestavad hinna joonte järgi. Kui sa natuke ka vaataks samp foorumid... :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma olen sampi foorumis päris mitu aastat olnud, ning ridade järgi ei võeta hinda vähemalt nagu mina tean. Võetakse sisu järgi mis seal sees on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Korraliku RP gamemode pikkus asub umbes 36000 rea hulka, mis hind on siis 360€ või ?:D

Päris tark vend oled kle... RP gamemode ei tee kohe algusest(vähemalt mina), enamus asjad mis mul tellitakse on juba mul olemas/tehtud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

SAMP teenused, eriti filterscriptid kuni 15.01.2013 on väga odavad, gamemodid on ka väga odavad!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kus serveris sa siis arendanud oled kui sa nii " PRO " oled? Kust ma saan sind usaldada üldse, et sa teed mulle SKripti valmis ja teed ise mitte ei copy? Suht lambi kutt oled vähemalt minumeelest... Aga noh suht mõtetu on midagi siukest tellida kuna arendaja ei võta mingi ridade järgi sul raha kuna põhiline on see, et SÜSTEEEEM on tehtud ja töökorras ja täidab oma ettenähtud funktsiooni. Kui ridade järgi võtta siis sa võid venitada seda värki niikaugele, et mõni loll jääbki selle õnge...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kus serveris sa siis arendanud oled kui sa nii " PRO " oled? Kust ma saan sind usaldada üldse, et sa teed mulle SKripti valmis ja teed ise mitte ei copy? Suht lambi kutt oled vähemalt minumeelest... Aga noh suht mõtetu on midagi siukest tellida kuna arendaja ei võta mingi ridade järgi sul raha kuna põhiline on see, et SÜSTEEEEM on tehtud ja töökorras ja täidab oma ettenähtud funktsiooni. Kui ridade järgi võtta siis sa võid venitada seda värki niikaugele, et mõni loll jääbki selle õnge...

Milleks leiutada uuesti jalgratast kui see on juba olemas? Sama asi on ka skriptidega, noob programmist on see, kes tahab kõike algusest peale teha, ja hea on see kes oskab oma aega kokku hoida ja kasutab juba olemasolevaid asju. Nsm andsin teile edasi ühe SEB programmeerija sõnu, kes mulle neid kunagi ütles :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Milleks leiutada uuesti jalgratast kui see on juba olemas? Sama asi on ka skriptidega, noob programmist on see, kes tahab kõike algusest peale teha, ja hea on see kes oskab oma aega kokku hoida ja kasutab juba olemasolevaid asju. Nsm andsin teile edasi ühe SEB programmeerija sõnu, kes mulle neid kunagi ütles :P

 

Ei, noob programmist on vanem(senior) tarkvaraarendaja, kes tahab asju algusest teha, siis tuleb tõesti mängu see programmeerijate ütlus ratta leiutamisest.

Noor(junior) tarkvaraarendaja PEABKI asju algusest tegema; nii ei õpi sa ju midagi, kui asju ainult kopeeri-pasteerid ja ainult muutujate väärtusi muudad + Hiljem tööd(praktikat) otsides on sul olemas eelis, et oled ikka reaalselt midagi teinud ka. Usu mind, kui sinult tulevikus küsitakse töökogemuse kohta ja sa vastad "jah, olen professionaalne koodimuutja", siis ega sellest lausest suuri pluss-punkte loota ei saa.

 

"Hind oleneb sellest, palju tegema pean."

Sa mõtled aja või koodiridade mahtu?

Kui on ajatöö, siis sa ju väga ei teeniks, kui kopeeri-pasteerid olemasoleva asja ja teed nipet-näpet paar muudatust.

Kui on tegemist koodiridadega, siis on ju võimalik absoluutselt terve kood ühele reale kirjutada (ja ka vastupidi - iga märksõna oma reale). Ehk, on siin mingid piirangud ka; mitu tähemärki võrdub üks koodirida? Ja kas olemasoleva koodi koodiread küsid ka kliendi taskust või see on n-ö hinna sees ja küsid ainult enda tehtud uute koodiridade eest?

 

 

// Juhul, kui sa tegid selle kuulutuse inimeste lüpsmiseks, siis ma mõistan Sind, päris über plaan.

Muudetud liikme Lorrez'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Miks mind võib usaldada et ma olen Professionaal oma teos??? Ma olen aidanud paljud communityd, hetkel valmisan ka oma server, CS 1.6 mod ja CnR kuid olen teinud ka teisi.

 

Aprest: Ma vaatasin tglt teiste scriptid, muutsin seal info panin tööle, proovisin jne. kuskil 5aastat tegelenud.

Muudetud liikme iFan'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Miks mind võib usaldada et ma olen Professionaal oma teos??? Ma olen aidanud paljud communityd, hetkel valmisan ka oma server, CS 1.6 mod ja CnR kuid olen teinud ka teisi.

 

Aprest: Ma vaatasin tglt teiste scriptid, muutsin seal info panin tööle, proovisin jne. kuskil 5aastat tegelenud.

 

Ta tahabki teada, mis kommuune sa aidanud oled. Edu programmeerimisega ;)

Muudetud liikme mhiku'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Miks mind võib usaldada et ma olen Professionaal oma teos??? Ma olen aidanud paljud communityd, hetkel valmisan ka oma server, CS 1.6 mod ja CnR kuid olen teinud ka teisi.

 

Aprest: Ma vaatasin tglt teiste scriptid, muutsin seal info panin tööle, proovisin jne. kuskil 5aastat tegelenud.

 

Mees plz ära aja paska, et sa oled 5 AASTAT tegelenud pawnoga. Miks sind pole siis kuskil arendajana nähtud ? :D Kui sa 5 aastat oleks tegelenud siis siin sa tööd ei otsiks vaid Samp foorumist kust võib leida nii mõningaid tööotsasid mis on lihtsad ja kerged SINU JAOKS kui sa oled 5 aastat arendanud :D:D:D Aga noh ma võin öelda sulle ,et sa oled next copy paster vend kes lihtsalt üritab tarka panna nagu see Seriouse kutt. Ja äkki näitab paari näidistööd mis oled 5 aasta jooksul teinud ? :D Vb tellib kunagi midagi ( vaevalt, kuna ma oskan ise ka scriptida ).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Lihtne küsimus... Miks sa kõlad nagu Google Translate?

Tema emakeel on vist vene keel. Mida te üldse virisete siin teemas, kui ei soovi temalt teenust siis ei ole vaja teemat rikkuda, PM selleks.


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Mees plz ära aja paska, et sa oled 5 AASTAT tegelenud pawnoga. Miks sind pole siis kuskil arendajana nähtud ? :D Kui sa 5 aastat oleks tegelenud siis siin sa tööd ei otsiks vaid Samp foorumist kust võib leida nii mõningaid tööotsasid mis on lihtsad ja kerged SINU JAOKS kui sa oled 5 aastat arendanud :D:D:D Aga noh ma võin öelda sulle ,et sa oled next copy paster vend kes lihtsalt üritab tarka panna nagu see Seriouse kutt. Ja äkki näitab paari näidistööd mis oled 5 aasta jooksul teinud ? :D Vb tellib kunagi midagi ( vaevalt, kuna ma oskan ise ka scriptida ).

 

Tahad et ma näitaks sulle oma töid? Teamviewer.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tahad et ma näitaks sulle oma töid? Teamviewer.

No offence, aga mida sul ette näidata on? Sellesuhtes, et sa ju ise rääkisid, et sa ei kirjuta asju algusest lõpuni vaid võtad olemasoleva ja muudad natukene, ehk sa põhimõtteliselt näitaksid kellegi teise tööd enda minimalistlike modifikatsioonidega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
No offence, aga mida sul ette näidata on? Sellesuhtes, et sa ju ise rääkisid, et sa ei kirjuta asju algusest lõpuni vaid võtad olemasoleva ja muudad natukene, ehk sa põhimõtteliselt näitaksid kellegi teise tööd enda minimalistlike modifikatsioonidega.

 

pff, kui sa õigesti loeks, siis sa näeks et ma kirjutasin et nii ma ÕPISIN scriptimist. Tööd ikka teen algusest peale, KUID, kui mul on juba mingi funktsioon tehtud, siis noh peaks uuesti kirjutama?

 

Ja kui mingi idioot nagu aprest vms tuleb mu teema reostama, lasen warnida!

Muudetud liikme iFan'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Kuni 10.01.2013 teen esimesele tasuta filterscripti, kuni 500rida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.