Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Küsimus serveri hostimise kohta.

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Tere!

 

Mul on selline küsimus et kui ma hostiks näiteks enda arvutis cs serverit/serveid siis palju nõuab cpu jõudlust 1 server ntx 22 slotiga ning mis hinda ma saaks küsida kuus 1 sellise serveri hostimise eest?Mitu serverit ma saaks arvutis hostida?

Mõte selline et kuna mul arvuti nii või naa 24/7 online ja kiire nett siis võiks panna asja raha tegema ja vb cs serverid oleks hea mõte. Või tasuks mingeid minecrafti servereid hostida?

 

Arvuti kohta :

 

Cpu: intel i7-2600 @ 3.7 ghz 4 cores 8 threads

Ram: 8gb ddr3 1600mhz

Nett: Elioni 100Mbit/sec

 

Ökki targemad inimesed oskavad nõu anda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No servereid sa saaksid hulgi teha aga minu arust see pole hea mõte kuna sa koormad nõnda arvuti täiega üle ja see kahjustab arvuti ikka täiega. Olen ise ka tahtnund teha 100mb/sec net , 4gb Ram ja ei mäleta mis protsessor ja ma tegin 1 public serveri ja see laggas ikka täiega ja arvuti ise pani ka pange koguaeg.


Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kodus muidu hostida ei soovita. Elioni 100mbit/s nett pole alati garanteeritud. Kui sul on korralik jahutus, voolu/netikatkestusi ei ole, võid ju proovida lasta mängida teistel inimestel.

 

Server 22 slotiga võtab umbes 512mb RAM-i, protsessor seal eriti osa ei mängi. Ma arvan, et võibolla kuus küsida selle eest ~10eur.


29wqo2f.png veebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
No servereid sa saaksid hulgi teha aga minu arust see pole hea mõte kuna sa koormad nõnda arvuti täiega üle ja see kahjustab arvuti ikka täiega. Olen ise ka tahtnund teha 100mb/sec net , 4gb Ram ja ei mäleta mis protsessor ja ma tegin 1 public serveri ja see laggas ikka täiega ja arvuti ise pani ka pange koguaeg.

Järelikult ei osanud sa seda siis teha. Mindhackers on olnud koduhostiga algusest saati, http://www.gametracker.com/server_info/80.235.60.29:25565/. Kui viitsid arvutit up hoida pidevalt, GO FOR IT, kompuuter on hää.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Arvuti on up 24/7 nii või naa. Nii et midagi arvestatavat tulu saada asjast peaks olema siis püsti 30 serveri ringis ja peaks upgradema rammi 32 giga peale. Rammi upgrademine mõeldav aga nii suurt klientuuri vast ei leiaks ja nett ei pruugiks ka vastu pidada eriti kui on vaja downloadida mappe ja asju. Tundub et see mõte ei vii kuskile kahjuks, kuna pole eriline entusiast selle koha pealt. Eks üritan oma goldfarmimise efektiivsemaks saada lihtsalt :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minuteada selliste andmetega kannatab 3-4 cs serverit (30 kohta) ära küll. Isegi rami peaks yle jäämagi.

 

Ise plaanin 4GB peal 2 serverit ylesse kunagi lisada.

 

Kusjuures kui vaadata ka vps pakete, siis teeb sama välja kas koduhost või vps, kuna kui 100mb net korralik ram. Siis okei juuu. teeb sama peaaegu välja..


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.