Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

400€ Sa leiadki ainult intrigeeritud kaardiga läppareid.

Väga harva leiad mõne amd omaga.

Aga jah kui nüüd markidest peaks valima siis Asus on üle kõige. Olen mitu korda öelnud seda ja ütlen ka nüüd, et Asuse kvaliteet on parimatest parim.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Asus ja Dell on samaväärsed minu silmis.

 

http://www.1a.ee/special/pakkumised/arvuti_soodne_sulearvuti/14560298/ Midagi sellilst äkki ? Ainuke miinus on prose, see on 2 generatsiooni oma.

Muudetud liikme Vahvel =)'i poolt

urbanafv2_by_420gfx-d8frsie.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Packard Bell on jube. Ärge kindlasti ostke. Kolmel tuttaval pool aastat vana läpakas surnud (õnneks oli garantii). Ostes oli juba ühel 30% aku surnud ...Like wtf?

 

Sony Vaio-t kiidetakse kah, aga kindlasti vaata ASUS või Delli poole. 400 eest võid vaadata ka midagi kasutatut, leiad kindlasti mõne päris hea valiku.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sony Vaio ei ole kõige parem valik, probleeme jahutuse ja nvidia graafikakaartiga. Asus või acer ajab täitsa asja ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Odavatel dellidel on ülekuumenemisega probleeme, ja see tuleneb kehvasti läbimõeldud jahtussüsteemist niiet Delli ma välistaks.

Aceri kohta ei oska midagi positiivset välja tuua, aga samas negatiivse poole pealt olen kuulnud, et on ülekuumenemisega probleeme.

Asuse kohta võiksingi kiidulaulu siia kirjutama jääda.

Muudetud liikme Flame'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tegelikult ma kunagi ei vasta sellistele teemadele. Just seepärast, et ei saa üldistada läpakaid stiilis, dell on pask, hp kuumeneb üle, sony vaiol sureb video jne. KÕIGIL neil on tüüpvigasid olenevalt margist.

Üldjuhul on igal suuremal tootjal mitu klassi (tava,kesk,business). Teise mehe Hp Pavilion surem aastaga maha, aga teisel töötab Hp Probook juba kaks aastat suure koormuse all vigadeta(Mul on Probook töö läpakas, enamjaolt alati 4gb rami kasutusel 6st, ei mängi, töötab üpriski kuumalt). Ei saa ka ASUS-t probleemivabaks nimetada. Odavamad surevad nagu iga teinegi. Ei usu? Googelda.

 

Seega kui nt osta Uus Asus (näide http://www.arvutid24.eu/s%C3%BClearvutid/ASUS-X501A-XX088V-Bl-X501A-XX088V.html), võib juhtutuda, et sureb enne, kui osta Äriklassi IBM T61, mis juba ostuhetkel 3 aastat vana.

 

Teine asi millest tööiga oleneb, on hoidmine. Kui sa vaatad õhtul filme nii, et läpakas teki peal või siis tõstad läpakad ühest otsast, nii et emaplaat paindub või ei tea, mis tähendab termopasta või tolmust puhastamine, selge see, et tööiga vastav.

 

Olen ka näinud 6 aastat vana HP Pavilioni (512mb ram, celeron 1.6M, videokaart vedas vaevalt solitare käima), mis töötab seni ajani täitsa edukalt, isegi aku peab 30 minutit. Läpakas on terve eluea istunud kapi peal.

 

Kokkuvõtteks võiksin öelda, et mida kallim(VA MAC), seda kvaliteetsem. Siiski tasub valida läpakas enda kasutus vajadustele vastavalt.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lenovo on jah hea, aga dell küll pask pole :D

 

Insipiron seeria on Dellil ikka totaalne käkk. (Ehk just need odavamad Dellid)

 

Soovitan ise ka Lenovot, kuigi 400€ sa eriti head raali just ei saa.

Ning kui sa otsid 400€ mängimise jaoks läpakat, siis mata see mõte enamvähem kohe maha. :D


demon_phunk.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olen samal seisukohal Desteny-ga. Nii ei tasu endale sülearvutit (ja üleüldse elektroonikaseadmeid) valida, et a'la Samsungi nutitelo/ tv/ sülekas jm on paremad kui näiteks mingi teise suurfirma X omad.

 

Kuidas mina ostan:

Ei kuula teisi - just selle sama asja pärast, et ei räägitaks üleüldistest tootjatest, kui spetsiifilisse klassi kuuluvatest sülearvutitest.

Teen tohutu turu üleskaevamise - uurin KÕIKI võimalusi (ehk ei välista ka X firma arvuteid) vastavalt oma eelarvele; hinna/ kvaliteedi(sh aku kestvuse) suhe paneb minujaoks suhteliselt kindlalt asja paika. ==> Teen potensiaalsetest ostudest nimekirja.

Seejärel hakkan listist ülevalt alla tulema ja arvuteid tellima. Kasutan arvutit nädala, poolteist. Selles ajavahemikus olen ainult mina ja arvuti. Testin üht ja teistpidi ja kui lõpuks saab aeg täis, siis kas saadan arvuti tagasi või jätan alles.

Kui ei meeldinud, siis võtan listist käsile järgmise ja vahetan niikaua kuni endale selle õige leian. Eks armastusega ole samamoodi :)

 

Ühesõnaga, soovitus: Võta mingi suvaline arvuti kuskilt ära ja nusperda sellega poolteist nädalat. Ei meeldi - vaheta ringi, meeldis - osta ära.

Oeh, tellimuse võlud - 14 päeva tagastamise aeg - KASUTA SEDA ! :)

 

EDIT: ära unusta ka garantii kohta uurida - võrdlemisi tähtis punkt!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei ole kindel kas karbid on tähtsad aga ostutsekk peab kindlalt alles olema.


x) d0.ob (x

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Inteli graafikaga küll midagi väga mängida ei kannata normaalse graafikaga. Võimalusel võta ikka mingi variant kus on eraldiseisev kuigi ega sama raha eest midagi väga targemat ei saa kui inteli oma, aga inimesed ei taipa väga asjaest ja edasimüügiväärtus on suurem :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.