Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Ostan Rare nimesi !!!

Soovitatud postitused

Tere vahvel.net sulelised ja karvalised

Oleks soov osta rare nimesi, super oleks kui keegi sebiks välja ühekohalise tähe või numbri :)

super siiski on ka kahekohaline nimi :) ja ma ei pea kahekohaliseks 9_0 ehk siis tühikuga

kolmekohalise puhul oleks sammuti hea kui oleks tähendus sellel like : ass, why , gay jms paska :D

pole rare kui on 9e9 nimi eksole

sammuti inglisekeelseid nimesi : super, rare, phat , tree , värvid nt nagu yellow jms :)

pakkuge nimesi, võin osta koos kasutajaga ja oleks hea kui nimi on ülekantav ikka :)

pm mulle postkasti nimi ja hinnasoov või siis siia :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

F2il - siuksest ei ole huvitatud? :P


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

not agreed pakkuda.


Rumors are carried by haters, spread by fools, and accepted by idiots

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Palju sa pakuks nime ''adamant'' eest ?

 

Miks sa üritad müüa/pakkuda nime, mis ei kuulu sulle? Ja nime Adamant, Eestisse ei müüda. Siin ei maksta selle eest midagi pmst.

 

Endal midagi rare väga pakkuda ei ole, "Legaalne" nime saaksid, kui väga vaja ma usun.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

kasutaja nimi: 3rd men. (yoyo ja igast stuffi kasutajal)

nvm.. lamp nimi


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul endal Pyrefiends. Pyrefiend on NPC rsis. Esineb nii Godwarsis kui ka Slayer Dungeon.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Miks sa üritad müüa/pakkuda nime, mis ei kuulu sulle? Ja nime Adamant, Eestisse ei müüda. Siin ei maksta selle eest midagi pmst.

 

Endal midagi rare väga pakkuda ei ole, "Legaalne" nime saaksid, kui väga vaja ma usun.

 

see isik,kellele kuulub nimi ''adamant'' on mu irl sõber ja ta tahtis ise isiklikult,et ma uuriksin järgi palju pakutakse selle eest , sest tal on kavas müüa ära nimi koos kasutajaga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
see isik,kellele kuulub nimi ''adamant'' on mu irl sõber ja ta tahtis ise isiklikult,et ma uuriksin järgi palju pakutakse selle eest , sest tal on kavas müüa ära nimi koos kasutajaga.

 

Okei siis, ma tean hetkel ta pw n shit. Aga Eestisse ta seda nime kindlasti ei müü.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Okei siis, ma tean hetkel ta pw n shit. Aga Eestisse ta seda nime kindlasti ei müü.

njh , tahtis vahepeal,et ma sythesse teeksin teema aga ütles,et laseb kellegil usaldusväärsel seal müüki panna koos kasutajaga , kahju küll natukene,et siuke kena skiller läheb eestist ära , ta ikka kõvasti vaeva näind sellega

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Banaan, parim lahendus oleks ikkagist nii kui igaüks räägiks enda eest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

aga milles kühvel ? ma ei teind ju pm midagi valesti , palus mult abi,et ma uuriks palju saaksin selle isiku käest sellise nime eest ja ma küsisingi,et palju ta pakuks aga otseloomulikult oleks ta pidanud siiski ise küsima aga ta üldiselt väga busy kooliga ja üritasin ainult aidata

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See on muidugi tore kui sa teist aitad, aga see hoiaks lihtsalt kõik need segadused ja vaidlused ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

mul selline nimi nagu "dare me" müüa

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.