Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Nonstopi blogi enda päevast.

Soovitatud postitused

Tervist!

 

Vaatasin foorumis veidi ringi ning leidsin Drama blogi ning tuli mõte, et võiks endast ka blogi pidada. Räägin siis lähemalt oma tegemistest, kes ma olen ning millega tegelen.

 

Olen siis 16. aastane noormees nimega Aigar, sõpradele Aiku.

Elan siis Pärnumaal Surju vallas, külas nimega Jaamaküla. Väga mitte tuntud koht.

 

Õpin Surju Põhikoolis 9'ndas klassis, peaksin juba kutsekoolis käima aga sai 8.klassis lollusi tehtud ning jäin klassi kursust kordama.

Hetkel kooliga on kõik tip-top korras, esimese veerandi keskmine hinne oli 4,1 ning plaan lõpetadagi keskmise hindega 4. ;)

 

Hobideks on mul jalgpall, korvpall. Trennis otseselt ei käi aga vabalajal tegelen nende spordialadega.

Kui juba vabaajast rääkima hakkasin siis tegelen peale vahvlis hängimisega ka oma veebipõhise mängu tegemisega.

Huvi pakub ka mulle Photoshop, väga hästi seda ei jaga veel aga eks ikka inimesed arenevad.

 

Räägin siis veidi oma 24.11.2012 päevast kah.

 

Ärkasin umbes kell 2 päeval. Pesin hambad, sõin "hommikust" ning tegin omale kohvi.

Kohv sai valmis, avasin sülearvuti ja jäingi arvutimaailma kuniks õhtu kella 5'ni.

Läksin õue, sain sõpradega kokku, kes muidugi jagasid mulle lahkelt 2 suitsu. :)

Olime veidi aega õues siis läksime sõbra poole ning hakkasime vaatama naljakaid videosi Youtube'st.

Nagu alati hakkab peale paart videot igav, tulin koju ära. Suhtlesin inimestega vahvlis, msnis ja facebookis.

Lõpuks tuli teleka vaatamis isu, ronisin teleka ette Jääaeg 3'me vaatama.

Kui see läbi sai tulin jälle muidugi arvutisse ning nüüd siin ma olen. Pole tegevust õhtul. ;)

 

Selline oli minu päev, kirjutan ka õhtul oma 25.novembri päevast. :P

Muudetud liikme Kent'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Loodame, et siit tuleb midagi põnevat. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Gl. Vaata, et unarusse ei jäta, nagu Drama :D


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Teed nalja?

Sa räägid ju kellaajaliselt oma ******* päevast.

Samahästi võiksid sa seda koolipäevikusse kirjutada, sest seda ei ole huvitav lugeda.

 

Ja no sorry aga ärkad, vahvel, õue 10 min, vahvel, telekas, vahvel, väga põnev muidugi jah.

Muudetud liikme Psycho ゚'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Teed nalja?

Sa räägid ju kellaajaliselt oma fucking päevast.

Samahästi võiksid sa seda koolipäevikusse kirjutada, sest seda ei ole huvitav lugeda.

 

Ja no sorry aga ärkad, vahvel, õue 10 min, vahvel, telekas, vahvel, väga põnev muidugi jah.

 

Mida kuradit sa mölised koguaeg? Ela oma elu, mis see sinu asi on.

Naiss!! Keep it up :D

 

Tänud! ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Teed nalja?

Sa räägid ju kellaajaliselt oma fucking päevast.

Samahästi võiksid sa seda koolipäevikusse kirjutada, sest seda ei ole huvitav lugeda.

 

Ja no sorry aga ärkad, vahvel, õue 10 min, vahvel, telekas, vahvel, väga põnev muidugi jah.

 

pean nõustuma, väga pointless on kirjutada.. aga muidu edu


lolercoaster.gif

 

pc +1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kriitikat talud sa väga halvasti. Pigem mõtle kuidas sa saaksid oma blogi huvitavamaks teha, et see kutsuks inimesi lugema. Peale esimese postituse lugemist on mul küll tunne, et siia ma enam satu. Proovi seda muuta.

 

No eks täna õhtul räägin siis rohkem huvitavamat. ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nunuh, kuhu jäi blogimine? :)

Ootan midagi põnevat sinupoolt!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jep.. Nii see unarusse jääbki..


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kuna? :D


x) d0.ob (x

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Noh, hakka trükkima paks :D


x) d0.ob (x

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.