Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Tervist!

 

Plaan on osta endale uus telefon, kuni ~220€. Vaatasin alguses Nokia Lumia 800, kuid mõned räägivad, et see ei ole nii hea ja ei tasu osta. Saaksin iphone 3g ~110€. Teleoperaator on Elisa.

 

// https://www.elisa.ee/et/Eraklient/Pood/p/lg/p700-optimus-l7 Mis sellest arvate?

 

- Egert

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Nokia Lumia 800 vs. LG P700 Optimus L7? Kellegil on kogemusi L7ga?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Nokia on kallim. L7 tundub p2ris hea. Uurin veel infot L7 kohta

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nokia Lumia 800 on väga hea telefon, eriti op.süsteem. Kiidan seda nutikat (Y)

 

Mul endal on hetkel ANDROID telefon ning pole väga androidiga rahul, mina pigem eelistaksin windows 7, 8 telefone või siis iphone.

Muudetud liikme kruusu'i poolt

stalker.png

CREDITS STRIKER

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Arvatavasti jään L7 juurde.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

L7 tundub jah väga korralik, parem kui see nokia, kuid vastupidavuse kohal poleks nii kindel, kuna tegemist on ikka lg'ga :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Spunge kas sa mõtled selle "kuna tegemist on ikka lg'ga :)" all seda , et see pole vastu pidav? no mul on LG P500 ja see on ikka ligi 10 korda maha kukkund ja pole isegi ekraanil mõlki kuigi tavaliselt tulevad need kergesti


Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Endal on ka hetkel P500 ja ütleme, et väga-väga hästi on vastupidanud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pole siis suuremad kukkumised olnud, või maandumised. Juba Iphone 4 ekraan läheb mõradesse, kui kukub 1m pealt kivile :) Lg silmas pean jah, et nad ei pea hästi vastu. Vähemalt inimestel, keda mina tean.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel
Pole siis suuremad kukkumised olnud, või maandumised. Juba Iphone 4 ekraan läheb mõradesse, kui kukub 1m pealt kivile :) Lg silmas pean jah, et nad ei pea hästi vastu. Vähemalt inimestel, keda mina tean.

 

LG peab ikka väga hästi tegelikult vastu, endal kogemust nendega päris pikalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ise oman lumia 900 ja ütlen et ainus miinus on appid ehk siis neid on vähe puutetundlikus ja kaamera ja kõik ülejäänud on megahead lumial. ära usu neid jutte kus tulevad rääkima et puutetundlikus sitt jne... ajavad sitta lihtsalt.

 

Kui sa vihjad taas minule, siis ma ei öelnud sinu teemas, et puutetundlikkus on sitt. VAID sitem kui konkurentidel. Käisin ja veendusin eile selles taas. Kõrvuti olid Lumia 800 ja Iphone 4. Iga inimene saab aru, kumb on parem.

 

Lumia 800-900 seeriad on head telefonid. Igausugste vajadustega kasutajatele. Odavama klassi telefoni kohta on piisavalt kvaliteeti.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
L7 on väga hea tegelikult

L7 kohta ei oska midagi öelda, aga L5'te oman ja vahest jääb aeglaseks.

Pole siis suuremad kukkumised olnud, või maandumised. Juba Iphone 4 ekraan läheb mõradesse, kui kukub 1m pealt kivile :) Lg silmas pean jah, et nad ei pea hästi vastu. Vähemalt inimestel, keda mina tean.

Eksid. Hoia oma telefoni siis korralikult käes, mitte ära lase tal kukkuda. Kõik asjad lähevad katki kui neid ei hoita ja lastakse lihtsalt maha kukkuda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.