Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kas teie usute jumalasse?

Soovitatud postitused

VIP

Ei usu, jumal on nagu ma kuulsin väljamõeldis ja mingi energia.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei usu, siin kohal tahaks mainida, et eesti on nimelt esikohal maailmas, kui kõige usuvaesem maa. Ehk siis meil kõige vahem inimesi kes usuvad jumalat.

 

 

Ise isiklikult usun ainult seda, et me ei ole universumis üksi ja mina näiteks arvan, et meie elu siin maal, ei tekkinud kuidagi randomilt vaid mingi arenenud inteligentsi abiga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kunagi, kui pisi põnn olin siis vana-vanaema rääkis mulle jumalast ning ma muidugi uskusin. Ristitud mind pole.

Nüüd, kus ma juba veidi vanem ja suurem olen, olen oma usu jumalasse kaotanud. See on sama mis jõuluvanaga.

Oled väike usud jõuluvanasse, saad suuremaks siis kaotad usu, kuna tead tõde. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kõige lihtsam seletus Jumala kohta on see, et sõna jumal on nimeks pandud võimetele, mis tulevad nö ülevalt, ehk universumi energia jne. Erinevad Usundid on välja mõeldud selleks, et mingit gruppi inimesi ohjeldada.

See on minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ei usu jumalasse.. Mõtetu bs.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma usun ise endasse!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Enne "jumalat" oli samasuguseid ravitsejaid ja inimesi, keda kummartati 150 tükki.

See jumal, mida me kummardame oli lihtsalt tark ja oskas ennast rohkem esile tuua ning leidis tänu sellele endale väga palju järgijaid.

 

Paljud usuvad jumalasse, sest nendel pole kuhugi mujale pöörduda, kes ära kuulaks ja aitaks.

 

Ise ei usu jumalasse.

Muudetud liikme CeuZ^'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.