Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Battlefield 3 Premium' ga seonduv probleem.

Soovitatud postitused

Tervist!

 

Ma ei osanud kuskile mujale seda postitust panna kui ainult siia. Ainuke koht, mis tundus sobiv :D .

Probleemist nii palju, et ostsin Origin kasutajale BF3 premiumi, kuid ma ei saa bf3 ikka mängida, kuna mängu ennast on ka vaja lisaks expansionitele. Siit küsimus, kust ma saaks mängu enda, et ma ei peaks nüüd suurt raha magama panema, et BF3 mängida? Origin pakub ainult võimalust osta BF3 premium edition :S Nagu ma arusaan oleks mul vaja BF3 Limited editionit või mis nimelist pakki ?

 

Segane tekst, aga loodan, et mõistate ja oskate aidata :(

 

Sain lahenduse oma probleemile. Teema võib ära kustutada ;)

Muudetud liikme isemees'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Premiumi jaoks on jah mängu ennast ka vaja. Selleks ei pea sa mingit Limited Editionit ostma, vaid tavalist Battlefield 3'e.

 

http://store.origin.com/store/eaemea/en_IE/DisplayProductDetailsPage/productID.225064100

 

Et seda odavamalt saada, osta endale venekeelse mängu CD-key kellegi käest. Mängu peaksid saama umbes 15-25 euro ulatuses.

 

Loodan, et oli abi.


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.

Minu käest oleks võimalik saada BF3 tavaline key ENG keelne ning see maksab 15,48 €, kui tahad vene siis see on 13,49 € , soovid saada PM

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.