Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Mu foorumisse satuvad koguaeg spammerid.... reklaamivad igast jama. Ma mõtlesin et v6iks panna registeerimise alla küsimuse nt: Kes on Eesti rahvuslind? ja siis peab sellele õigesti vastama. V6ite vaadata ise mida nad seal postitanud on... www.estoserverid.eu/estomine Aga kas keegi teab kuidas seda teha? Millist pluginit on vaja vms?


Kunst ei ole kunsti teha, kunst on kunstis kunsti näha!

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mu foorumisse satuvad koguaeg spammerid.... reklaamivad igast jama. Ma mõtlesin et v6iks panna registeerimise alla küsimuse nt: Kes on Eesti rahvuslind? ja siis peab sellele õigesti vastama. V6ite vaadata ise mida nad seal postitanud on... www.estoserverid.eu/estomine Aga kas keegi teab kuidas seda teha? Millist pluginit on vaja vms?

 

Ma soovitaks ära bannida need IP'd ja taolised IP'd millega nad sinu foorumis käivad.

Samuti emailid, millega nad regavad ja kui sul ei ole, siis pane, et e-mailiga kasutaja valideerimine

on kohustuslik.

 

MyBB -> Ban IP's. ( Sinna kirjutab IP alge ( 57.**.**.*** ) Ja siis kõik, kellel on IP alguses 57 ei saa sinu foorumisse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

www.gameritele.eu - midagi cs:go ning minecrafti mängijatele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pane registreerumine emaili kinnitusega ning blokeeri proxy ära.


Master

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.