Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Suur halli värvi patarei, emaplaadi küljes, ei tohiks olla väga raske märgata.

Sellel patareil, millest Jõuluvana kirjutas on ka "Lithium battery xxxx" peale kirjutatud, kuid ei usu, et selle restart midagi muudab.See patarei asub seal selleks, et määrata kellaaega arvutis.Näiteks kui arvuti hakkab näitama, et hetkel on "Aasta 2130" siis tähendab see seda, et lithium battery on tühjaks saanud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sellisel juhul format c ja windows uuesti peale. Protsess võtab maksimaalselt pool tundi ja mure lahendatud.

Googelda installing windows 7.

 

Kui tõesti on kettal mõni tähtis file, siis pane kuhugi teise arvutisse jooksma ''slave''-na ning tiri oma filed ära.

 

 

Miks kulutada oma aega mõttetute ''õpetuste'' proovimisel?

 

Teil OP süsteemi installimisest väga vale arusaam. Op süsteemi installimiseks ei ole vaja teha formati.


76561198009968218.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Igatahes, ei soovi uut Operatsiooni süsteemi. On veel mingeid valikuid, kuidas PWd eemaldada / muuta?

 

1)Lülitage arvuti tööle.

2)Vajutage F8't.

3)Nooltega saate valida seal kas valida "Boot Windows XP" ja veel paar valikut ja siis tuleb "Boot in SafeMode".

4)Arvuti läheb tööle

5)Avage "Control Panel"

6)Vajutage "User accounts"

7)Ette tulevad kõik Windowsi kasutajad.Valige selle oma mille parooli soovite kustutada.

8)Peaks vist olema nupp nimega "Change the Password", või midagi taolist.

9)Sisestage Uus parool kaks korda ja salvestage.

10)Tehke arvutile restart.

 

Kui esimene variant mis ma pakkusin ei aita ja BIOS'i ka sisse ei saa siis see peaks olema vist viimane variant.

Kas vähemalt "Guest" kasutajasse on võimalik sisse saada, siis tekiks palju võimalusi juurde?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel

Teee CMOS tühjaks -.- Ja crackhack kirjutas veits täpsemalt välja kuidas safemodeiga seda teha, sest nagu näha sa ise millegi guugeldamisega hakkama ei saa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
;2224151']Teil OP süsteemi installimisest väga vale arusaam. Op süsteemi installimiseks ei ole vaja teha formati.

 

Mis Te teete nalja või? Teine windows eelneva windowsi peale? Jah, see on tehtav, tavakasutajal kasutegur null ning ilma partatsioonideta ka kasutu. Format c peaks tegema igal juhul.

Bootimisel teostatav parandus ei võta passwordi ära.

 

 

 

 

Olen Twize[k]'iga nõus.Kui hakkad uut Operatsioonisüsteemi installima, siis sul annab valida, kas soovite vanad andmed salvestada või mitte.

 

Ehk ''rescovery'', aga see on parandus funktsioon, ta võib ära parandada, aga salasõna jääb ikka peale. Mis kasu sellest on?

 

Vanad andmed saab salvestada ainult juhul, kui kettal on tehtud partatsioonid.

 

 

 

1)Lülitage arvuti tööle.

2)Vajutage F8't.

3)Nooltega saate valida seal kas valida "Boot Windows XP" ja veel paar valikut ja siis tuleb "Boot in SafeMode".

4)Arvuti läheb tööle

5)Avage "Control Panel"

6)Vajutage "User accounts"

7)Ette tulevad kõik Windowsi kasutajad.Valige selle oma mille parooli soovite kustutada.

8)Peaks vist olema nupp nimega "Change the Password", või midagi taolist.

9)Sisestage Uus parool kaks korda ja salvestage.

10)Tehke arvutile restart.

 

Kui esimene variant mis ma pakkusin ei aita ja BIOS'i ka sisse ei saa siis see peaks olema vist viimane variant.

Kas vähemalt "Guest" kasutajasse on võimalik sisse saada, siis tekiks palju võimalusi juurde?

 

Tal on ju password peal, kuidas safe mode aitab? Password jääb ikka peale. Isegi kui ta saab sisse, toimub passwordi muutmine AINULT teades vana passwordi.

 

 

See jääb minu viimaseks postiks, aga nagu ka ma ütlesin varem. Kui sa oled kõik nn õpetused ära proovinud, sa mõistad, et uue windowsi installimine on ainuke lahendus.

 

Päikest.

Muudetud liikme Desteny'i poolt

Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis Te teete nalja või? Teine windows eelneva windowsi peale? Jah, see on tehtav, tavakasutajal kasutegur null ning ilma partatsioonideta ka kasutu. Format c peaks tegema igal juhul.

Bootimisel teostatav parandus ei võta passwordi ära.

 

Advanced kasutajad teevad omale miinimum 2 partitsiooni kus siis 1 peal os ja teisel muu crap aga kui isikul on sittakanti tähtsaid faile ja 1 partitsioon(mis siiski enamustel tava arvutikasutajatel on) siis on lihtsam tee lihtsalt uus os lasta ja eelmine win pannakse kausta windows.old mis siis saab hiljem vaballt eemaldada. Ning nagu sa enne mainisid, et v6ta hdd ja pista teise masinasse slavena on veel hullem jama ju kui lihtsalt uus win vana kukile lasta.


76561198009968218.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tal on ju password peal, kuidas safe mode aitab? Password jääb ikka peale. Isegi kui ta saab sisse, toimub passwordi muutmine AINULT teades vana passwordi.

Ma ei soovitanud Safe Mode'i niisama, ma olen seda ise ka teinud.Safe mode'is ei ole vaja eelnevat administraatori parooli, et seda muuta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tegid bootable plaadi?

 

Arvuti ei hakanud lugema plaati, kui käivitasid?

Microsofti-l ka miski oma tool, et teha .iso filest bootable.

 

Google aitab.

Muudetud liikme Desteny'i poolt

Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.