Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

M: Combat 122+10 P2P 06.11.12

Soovitatud postitused

Tervist , oleks soovi müüa maha kasutaja mille ostsin 2 päeva tagasi.

Tegemist on almost maxed out mainiga combat 122+10 ,millega on ilmselgelt vaeva nähtud.

Kasutaja sobib väga hästi inimesele kellele meeldib nokitseda statside kallal ja PvM-ida.

Ise olen teine omanik siis sellel kasutajal & kasutaja kuulus varem isikule foorumi nimega ''Psycho''

Kaasa on mul anda member pin jms.

Põhjus miks ma müün on see,et ennem kasutaja ostmist olin ~5kuud quited runescape-st & arvasin,et on suur huvi ''returnida'' aga ma eksisin.

 

Kasutaja inlog.

NB! REMOVEN SALAKAD,EMAIL & JAG kui kindel ostja on olemas.

121108223129.png

Kasutaja Questid.

121108222640.png

Inv e. kasutaja bank hetkese seisuga. [ Holyday iteme on küllaga , kasutaja ise üle 5a vana , C rapier on 100% ] Bangas leidub veel igast maltsa potid jms.

121108222615.png

Stats.

121108222617.png

Warnings.

lolalala.png

 

HETKESE SEISUGA A/W EI PANE , SEST ÜRITAN NÄHA MIS OLEKSID PAKKUMISED KASUTAJA EEST.

AKSEPTEERIN AINULT EUROSI.

 

Tehinguviis: Swed.

Nimi:Margo.

Maakond:valgamaa.

Linn:Valga

Msn:margo_lillis@hotmail.com

JUHUSLIKULT KUI MIND FOORUMIS EGA MSNIS KÄTTE EI SAA & KASUTAJA OSTMISEGA KIIRE,SIIS 56691918.

 

müün ära 15 euri.

 

Bump.

Muudetud liikme banaan'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.