Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Microsoft loobub lähiajal MSNist Skype'i kasuks

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas

No õnneks lähevad MSNi kontaktid automaatselt Skype.


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Üldse ei ole rahul, jubedalt vajalik MSN mulle :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

No eks lisada saab vast ikkagi msni järgi, aga lihtsalt skype tulevad kontaktid. Mõtlesin ka, et äri tegijatele suht jama aga polegi nii jama kuna kontaktid jäävad alles kui üle lähed.


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
MSN interneti üks parimaid leiutisi. Skype võtab liiga palju netti ja mingi kõu või pulga kasutajatel eriti mõnus see.

Kasutan kodus minti ja tegelt ei kurda.

//MSN siiski mugavam!

Muudetud liikme m6uk'i poolt

Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jamh.. Mul kasutuses see skype-msn juba :S Väga harjumatu.

 

Kust selle said juba o.O. Kuskilt lugesin et peab tõmbama UUE skype, aga mdea...


http://vip.ee

Teostan krediitkaardi teenuseid. Küsi lisa PrivaatSõnumiga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Erkz
Saabki sit*st lahti. Iga versioon on buggidest üleummistatud. MSN pole mul mitte kordagi korralikult töötanud.

 

Aga noh. Kui arvestada allikat, siis E24 on tüüpiline kollane press.

 

Ma arvan et sa pole lihtsalt MSNi kasutanudki vms, mul küll mingeid "bugge" pole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Kust selle said juba o.O. Kuskilt lugesin et peab tõmbama UUE skype, aga mdea...

 

http://www.skype.com/intl/et/get-skype/on-your-computer/windows-live-messenger/


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei istu skype endale eriti kuna võtab rohkem mälu ära kui msn, mis sest, et ma kasutan skype koguaeg, kujundus on kah pealekauba väga rõve ning debiilne

 

Loe Roberti postitust, ja mõtle miks vingutakse...

tbh siis msn on palju lihtsam, kergem, kiirem ja kasutajasõbralikum.

 

Mis te nutate. Kellel hakkab msn-ist kahju, võtke seda nii, et Eestlaste tehtud skype pani maailmakuulsale ja kaua olnud msn-ile ära.

 

Mikk ehk peeti "saavad kokku" all silmas seda et saad skypes käija msni aadressiga..... ?


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

See nüüd küll hea uudis pole :( MSN meeldis rohkem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Skype ikka parem kui msn ma arvan, sest suht koguaeg r22gin sõpradega mikris ja ei pea kirjutama :) minu arust skype väga mugav.

Skaip ongi loodud voIP programmiks, mitte kirjutamiseks, kuigi ajab asja ära kah. Pigem on see jama, et paljud kontaktid kes msnis on lähevad kaduma.


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Skaip ongi loodud voIP programmiks, mitte kirjutamiseks, kuigi ajab asja ära kah. Pigem on see jama, et paljud kontaktid kes msnis on lähevad kaduma.

 

Ei lähe. Ma lugesin midagi, et saab Skype'i importida enda MSN kontaktid. Aga väga halb uudis minule. MSN võiks alles jääda, kuid mitte siis edasi arendada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
http://www.skype.com/intl/et/get-skype/on-your-computer/windows-live-messenger/ Siit saate endale... Kõik skype ja sinu MSNi kontaktid lähevad kokku.

Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kahju, MSN meeldib rohkem kui aus olla.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Skype kah tead mis suur asi pole, kuid MSN ka ei istu, kuna iga versioon, mis välja lastakse, tehtakse buggidega ja millegi pärast on mul kasutajagi veel turvaauke täis. Ütleme nii, et muresid on palju sellega.

 

Skypega pole jamasid siiani olnud. Kasutan suht tihti tegelikult. Mitte otseselt chati jaoks, vaid häälvestluse jaoks.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.