Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

asi mida teha vôiks

Soovitatud postitused

VIP

Te vôiks siia sellise asja teha, kus saab vaadata mitu tundi olete kasutaja tegemisest peale siin foorumis online olnud. lisaks näitaks see veel kuus keskmiselt sees oldud aeg ning yhe päeva keskmist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Nu näiteks kui keegi aktivistiks vms saada tahab siis admin vaataks selle üle ennem, kui omad otsused teeb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nu näiteks kui keegi aktivistiks vms saada tahab siis admin vaataks selle üle ennem, kui omad otsused teeb.

 

Jätan vahvli lahti ja lähen kuuks ajaks venemaale, olen aktivist? See on pigem mängude teema, et kui kaua online oled olnud ja mida selle ajaga saavutanud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Jätan vahvli lahti ja lähen kuuks ajaks venemaale, olen aktivist? See on pigem mängude teema, et kui kaua online oled olnud ja mida selle ajaga saavutanud.

 

Ma ei tea vb kuidagi moodi oleks nii, et kui mingi 5 min vôi rohkem pole midagi teinud vôi postitanud siis jääb aeg nii kauaks seisma automaatselt kuna jälle midagi tegema hakanud oled.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

See ei tasuks küll ära.Ja ega selle pärast aktivistiks ei saa,kui oled mingi pidevalt sees.Sa loe ennem läbi ,mida vaja läheb kui tahad saada aktivisi embleemi:D


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nojah, lihtsalt vaata, kuidas erinevaid teemasid vohab, kus inimesed kandideerivad igale poole (Moderaator, Aktivist, Eeskujulik)

 

 

Siis see sinu idee, kaua keegi online on olnud, oleks mõne näiteks 2011 lõpus liitunud venna mu**i pikendus, kes on 365 päeva online ja ütlevad "Tehke mind moderaatoriks ma olen koguaeg sees ja jälgin olukorda nagu näha, minu sees oleku aja järgi" Ja siis tuleks neid teemasid VEEL ROHKEM.

 

Kui postituste alusel teha siis spam suureneks ja kui mingite clickide alusel siis on selleks autoclicker.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mina arvan vastupidist, mingi süsteemi saaks kindlasti luua, Kasvõi ei kui oled "online" pead 15 mini sees olema, et see online aeg jookseks. Minumeelest täitsa korralik idee, ega see midagi halba ei teeks. Olen ka ise sellepeale mõelnud


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mina arvan vastupidist, mingi süsteemi saaks kindlasti luua, Kasvõi ei kui oled "online" pead 15 mini sees olema, et see online aeg jookseks. Minumeelest täitsa korralik idee, ega see midagi halba ei teeks. Olen ka ise sellepeale mõelnud

 

Siis jääbki, küsimus mida see juurde annab? Minusilmis on postide arv ja liitumisaeg üks suuri ettekäändeid, mis näiteks mulle algusajal toodi, kui vähe tehinguid oli ja öeldi ,et näe mul rohkem poste ma kauem kasutaja olnud, et sa käid ette. Nüüd mõni revopea laseb mitmel kasutajal online vahtida.

 

Ütleme, et läheb kahe kasutaja vahel tehinguks, mõlemal 0 tehingut, vähe poste, alles liitunud ja siis ütleb see scammeri nahk, et

 

"näe ma jälgin foorumit lihtsalt, ostan sitaks mille ja värki tehinguid ei lisa aga vaata, kui palju ma online olen, see ongi minu äri"

 

Ja tekitab uusi pahaaimamatuid ohvreid see kammajaa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minu silmis päris huvitav idee ning mind ennast huvitaks ka see.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei mõista, miks kõigil nii suur vastumeel selle idee vastu on? Minu arust peaks vBulletinil sisseehitatud ka see sama süsteem olema, aga võin ka eksida. Mybb-l on see igastahes olemas. Hea oleks ju jälgida, kasvõi ainult enda oma...?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Siis jääbki, küsimus mida see juurde annab? Minusilmis on postide arv ja liitumisaeg üks suuri ettekäändeid, mis näiteks mulle algusajal toodi, kui vähe tehinguid oli ja öeldi ,et näe mul rohkem poste ma kauem kasutaja olnud, et sa käid ette. Nüüd mõni revopea laseb mitmel kasutajal online vahtida.

 

Ütleme, et läheb kahe kasutaja vahel tehinguks, mõlemal 0 tehingut, vähe poste, alles liitunud ja siis ütleb see scammeri nahk, et

 

"näe ma jälgin foorumit lihtsalt, ostan sitaks mille ja värki tehinguid ei lisa aga vaata, kui palju ma online olen, see ongi minu äri"

 

Ja tekitab uusi pahaaimamatuid ohvreid see kammajaa.

 

Kui nüüd päris aus olla, siis miks peaks see minu peput torkima mis idiootidega juhtub, meil on üsna palju vahemehi keda saab kasutada, ja kui ehk paar tükki juurde valitakse kunagi, peaks olema koguaeg keegi sees.

Ma usun et iga täiemõistusega inimene saab aru, et "online oleku" aeg ei ole mingi kriteerium usaldusväärsuse osas. Ja kes vastupidist arvab, saab varem või hiljem scämmi, lihtsalt mingit teist moodi


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minu arvates võiks näidata profiili all seda(ja ka teemades) et kes on antud teemas kõige aktiivsemad. Asja mõte on see, et inimestel oleks kergem abi otsida siis. Ütleme, et runescape questide alateemas on kõige aktiivsem kasutaja mingi draakon123, siis arvatavasti oskab ta ka sulle abi anda. Võiks igas teemas välja tuua top3 kasutajad, kes selles teemas aktiivsed on.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
ound;2224308']Ma võin autoclickeri lahti ka jätta ja panen mingi lingi peale ja ise minema. Päris hea mõte tglt autoclickeritele.

 

See oleks nagu ainult endale näha vms , et saad vaadata palju siin foorumis aega viitnud oled. Suht pointless oleks seda ikka cheatida ju kui see endale vaatamiseks on

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Oleksin samuti poolt. Küll küllale liiga ei tee :P


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

No see oleks juba päris vinge :)


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jep, tundub mõistlik asi.

 

I approve.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.