Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Jou, et ma olen Carl (13). Olen uustulnuk siin foorumis. Igatahes põhiline asi millest ma praegu teemat tahaksin teha oleks see, et ma tahaksin tutvustada teile oma youtube channelit.Ma alustasin channeliga kuskil nädal või rohkem tagasi mõtlesin et võiks ka videoid teha.Arvasin ,et võiks panna siia vahvlisse oma channeli ka mu hea sõber soovitas seda.Channel on http://www.youtube.com/user/MrCTSchannel?feature=guide

Vaadake siis :) . Põhiline mäng on minecraft kus ma ehitan mingit hoonet vms ja kindlasti soovitage mida ehitada või mida mängida.Küsige ka küsimusi :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Soovitan mikri osta siis äkki paremad? ja tee ka Lets Playsy


Bf3_Mystery.png

bug.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jep, mikker teeks ikka palju paremaks! :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Mikker ja kõik olemas aga vaatab aitäh nõuanette eest

 

Wow vaatajaid tuli normaalselt kohe aga kindlasti kommenteerige ja kõike muud veel . Soovitage mida ehitada siis teen ära ka , aitäh kõigile kes on vaadanud juba :)

Muudetud liikme Hääletaja'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hakkan ka siis silma peal hoidma. :)

 

Nagu ma olen juba arusaanud, et sa kasutad Windows Movie Makerit, siis sul võib olla intro tegemisel ka minu õpetusest kasu.

Link - http://vahvel.net/showthread.php?154364-%D5PETUS-Kuidas-teha-lihtsat-introt-Windows-Movie-Maker-is

Muudetud liikme Mats'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Soovitaksin renderdamiseks sony vegas-t see parim, kuid ka raske nii, et algajatele läheks kindlasti movie maker paremini peale :D see ikka palju kergem

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.