Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

MidaAsja Jõudis ennem , Jah kindlasti powerbot

epicbot scammib bankasi tühjaks . :)


98766-bigthumbnail.jpg

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kindlasti powerbot ,seal kõik scriptid olemas.

Ise olen mõlemat kasutanud ja powerbottiga tuleb 2xkiirem xp.

Ja epicbot ei tee panka tühjaks,ise kasutasin seda üle aasta nats ja kordaki ei võetud midagi ära.Järelikult peab olema sul arvutis on viirus või keylogger


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oleneb täitsa asjast. Ei ütleks, et powerbotiga 2x kiirem xp tuleb, see on mingi puhta reklaam lause. Epicbot ei tee ka su pankasid tühjaks. Lihtsalt oled käinud valedel scam sitedel või on sul keyloger olnud arvutis.

 

Ise eelistan epicboti (Pro scriptide poolest), free scriptid epicus suxivad sajaga ja sellega paneb powerbot ära. Kuid pro scriptid on kõvasti paremad epicus.

 

Lisaks on epicul parem vip pakett (eluaegne), mis hõlmab siis hulganisti pro beta scripte ( enamus neist töötavad väga hästi) ning lisaks ka VIP scripte. Ja ka pro scriptid on igavesed. Lisaks on need siiski kõvasti kiiremad, paremad, arenenumad, kui powerboti omad.

Muudetud liikme Myrka'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Powerbot teeb irl rahakoti tühjaks, premium scriptid suuremjaolt ei tööta ja 99 päevapärast kadunud.

Epicboti tasulised scripti on ultimate :)

Samas powerbotti võib kasutada free scriptide pärast, neid seal jagub ja mõned isegi töötavad

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
epicbot scammib bankasi tühjaks . :)

 

see kyl huvitav, ise suht alati kui botin lasen epic botiga, acci passid ja pank pin on salvestatud epicbotti ja no problemos.

niiet soovitan epicbotti (Y)


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Free botide puhul tõesti powerbot, aga nagu mainitud, epicboti pro scriptid on igavesed ja need ei kao ära. Samuti kõvasti kiiremad ja paremad ja arenenumad. Soovitan 100%, kui omad rahakotti ja saad osta pro scripte, epicboti.

 

Hea kasutada ja scammi pole saanud.

 

soovitan powerboti

 

Ütle, miks on powerbot siis nii parem, et sa soovitad, ilma ühegi positiivse vastukajata? Freescripte? Millel puudub igasugune randomite tegemine ja anti-ban süsteem. Freescriptidega on palju suurem võimalus bani saada. Edu sis nendega :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Soovitaksin ka powerboti .

Pole vaja nüüd mingi boti peale raha ka taguda .

Ja ilmselgelt ei mängi sa ise, arvuti (bot) teeb ju seda tööd, seega aega on. Ise vaeva ei pea nägema ning bot teeb. Sama ajal tegeled ise muude asjadega.

Okei, epicbotis vb jah scripitid ei kao ära kui ostad, aga kaua sa rssi ikka taod ? Ega sa terve elu rssi ei pane.

Powerbot teeb ilusti kõik ära :) .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Omal oli epicbotiga halb kogemus, kuna arvutis polnud yhtegi viirust ega keyloggerit, kuna kõik muud kasutajad jäid puutumatuks:

Hakkasin stakerit bottima, panin mõned millid peale, ostsin guthani jne. Siis 1 hommik login sisse ja acc oli lumbys, kogu pank invis (acci jätsin ööseks bottima kuskile kollidesse) Kuna oli see free p2p 14 päeva, siis ei saand asju yle kanda (ei osatud vist). Anyways, seda acci bottisin aint epicuga, muid acce epicuga ei lasknud ja see oli ainuke acc, millel nii juhtus yldse kunagi, nii et mina syydistan selles epicboti, et teeb acce tyhjaks. Tol ajal oli neid teemasid foorumites veel, nii et mina usun, et epicbot scammis/scammib acce tyhjaks.

 

Ning wanttobedele, kes tulevad ajama, et ise olen syydi, arvuti keyloggereid ja ratte täis, siis ma ei ole selline taun, kes läheb õnge mingitele scamm e-mailidele või free money creating progredele ;)

 

@ristike vms: Fletching i guess maple longidega, aga pole kindel, kas töötab enam, pole mingi 8 kuud rsi puutund.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Võiks F2P skill olla.

 

Cooking .Wc ja mining ei tule kiiresti aga nendega saab suht hästi kasumi.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Omal oli epicbotiga halb kogemus, kuna arvutis polnud yhtegi viirust ega keyloggerit, kuna kõik muud kasutajad jäid puutumatuks:

Hakkasin stakerit bottima, panin mõned millid peale, ostsin guthani jne. Siis 1 hommik login sisse ja acc oli lumbys, kogu pank invis (acci jätsin ööseks bottima kuskile kollidesse) Kuna oli see free p2p 14 päeva, siis ei saand asju yle kanda (ei osatud vist). Anyways, seda acci bottisin aint epicuga, muid acce epicuga ei lasknud ja see oli ainuke acc, millel nii juhtus yldse kunagi, nii et mina syydistan selles epicboti, et teeb acce tyhjaks. Tol ajal oli neid teemasid foorumites veel, nii et mina usun, et epicbot scammis/scammib acce tyhjaks.

 

Ning wanttobedele, kes tulevad ajama, et ise olen syydi, arvuti keyloggereid ja ratte täis, siis ma ei ole selline taun, kes läheb õnge mingitele scamm e-mailidele või free money creating progredele ;)

 

@ristike vms: Fletching i guess maple longidega, aga pole kindel, kas töötab enam, pole mingi 8 kuud rsi puutund.

 

Ju siis sa läksid runescape copy sidele ja sisestasid sinna oma kasutaja nime ja parooli, kuna arvasid, et logid sisse originaal sidel :) Igastahes, miks peaks epicbot tahtma su paari milli? -.-

 

50 euro senti tahtsid, jäätisest jäi puudu või?

 

Ma olen 100% kindel, et sa suutsid ise midagi väga sitasti teha. Minul on peal sadu miljoneid, huvitav, miks minu kasutajat ei puuduta?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ju siis sa läksid runescape copy sidele ja sisestasid sinna oma kasutaja nime ja parooli, kuna arvasid, et logid sisse originaal sidel :) Igastahes, miks peaks epicbot tahtma su paari milli? -.-

 

50 euro senti tahtsid, jäätisest jäi puudu või?

 

Ma olen 100% kindel, et sa suutsid ise midagi väga sitasti teha. Minul on peal sadu miljoneid, huvitav, miks minu kasutajat ei puuduta?

 

Ise ka bottisin Epicbotiga. Bank oli üle 20M ja pole nende aastatega midagi juhtunud.

Viimati sai boti kasutatud suvel.

 

Nagu eespool oli mainitud, kui pole soovi raisata raha boti peale siis soovitan Powerbotiga.

Pole kordagi ostnud scripte endale jne.. Sai tehtud nii EpicBotiga (kuigi enamasti ikka Powebotiga bottisin) kui ka Powerbotiga.

Tulemused: Mining 1-99 Mining Guildis 1kuu ja 2 nädalat vist. Tegin ainult coale- lasin nii palju kui sain. Enamasti ikka 2-3päeva töötas, lülitasin korraks välja ja uuesti panin päevaks-kolmeks töötama.

Cooking 1-99 3 päevaga monkfishidega (alustasin mingi 79st, algul veits küpsetasin lobse pärast läksin mokidele üle)

Wc 1-87 kahe päevaga willowites peale seda tegin p2p-ks ja lasin edasi Ivydes.

 

Neid skille tegin tohhuja ja üritasin pidevalt minimaalse ajaga ära lasta (1-99). Sellega tahtsin seda öelda, kes siin ennem ütlesid 1-99 laskmine on põhimõtteliselt perm ban. Kas te siis liiga palju uhkustate ehk siis endale teete halba (näiteks rsis: yo, tegin täna botiga wc 57-89 järjest) või siis teil ebreaalne unluck. Hakkasin bottima mingi aastast 2009 ja pole nende kolme aastaga kordagi vahele jäänud ega ka scammi saanud.

 

Tehke oma järeldused.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ise ka bottisin Epicbotiga. Bank oli üle 20M ja pole nende aastatega midagi juhtunud.

Viimati sai boti kasutatud suvel.

 

Nagu eespool oli mainitud, kui pole soovi raisata raha boti peale siis soovitan Powerbotiga.

Pole kordagi ostnud scripte endale jne.. Sai tehtud nii EpicBotiga (kuigi enamasti ikka Powebotiga bottisin) kui ka Powerbotiga.

Tulemused: Mining 1-99 Mining Guildis 1kuu ja 2 nädalat vist. Tegin ainult coale- lasin nii palju kui sain. Enamasti ikka 2-3päeva töötas, lülitasin korraks välja ja uuesti panin päevaks-kolmeks töötama.

Cooking 1-99 3 päevaga monkfishidega (alustasin mingi 79st, algul veits küpsetasin lobse pärast läksin mokidele üle)

Wc 1-87 kahe päevaga willowites peale seda tegin p2p-ks ja lasin edasi Ivydes.

 

Neid skille tegin tohhuja ja üritasin pidevalt minimaalse ajaga ära lasta (1-99). Sellega tahtsin seda öelda, kes siin ennem ütlesid 1-99 laskmine on põhimõtteliselt perm ban. Kas te siis liiga palju uhkustate ehk siis endale teete halba (näiteks rsis: yo, tegin täna botiga wc 57-89 järjest) või siis teil ebreaalne unluck. Hakkasin bottima mingi aastast 2009 ja pole nende kolme aastaga kordagi vahele jäänud ega ka scammi saanud.

 

Tehke oma järeldused.

No see et banni pole saand, see on enamasti luckis, et nagu mõni botib 2h päevas saab 2-3 päevaga banni, ise lasin lasin enamvähem 24/7 ja harva sain banni. Kui ka tuli ban, siis noob accidele, mis alles tehtud.

 

To Myrka: nagu ma mainisin, ma pole mingi taun, kes peab ''jagexi'' saadetud phish maile päris kirjadeks, mida avada ega ma eile ei syndinud. Ma olen bottimisega ja scammimise värgiga ypris tuttav, et pole eluaeg kunagi midagi sellist teinud, et avaks mingit phishmaili. Ma ei saa ka aru, kus sab nii taun olla, et fking stake tehes ddosi saada jne.

Ma isiklikult hakkan julmalt naerma, et mis idioote siin ilmas leidub, kui wannabed teevad teemasid: Kas see on päris jagexi kiri jne.

Et nagu kui apsull rahvas ei jaga, mis on scamm mailid/saidid/progred, siis pole mtet yltse mängima hakkata sellist mängu, kus 95% mängijatest yritab sind yle lasta ja ddosida jne jne jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Powerbot - kui soovid tasuta bottida

Epicbot - pro scriptidega parim. (tõmbab vahest vahelt aga elab üle. Soovitan teha panga tyhjaks enne bottimist)


x) d0.ob (x

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.