Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Küsimus

SUPERVIP

Tervist.

 

Et probleem selline et internet jamab, äkki keegi teab täpsemalt milles viga.

täpsemalt siis et internetis mitte midagi ei liigu, steami laadida ei saa kuna ta ei update faile ära tänu netile, MC mängida ei saa sest mappi ei lae yltse, dayz ei saa mängida kuna ping tõuseb yle 500 (norm on seal 30 juures) et nagu mitte midagi teha ei saa.

 

speed testi teen on ping ja download speed normis aga upload speedi kohal saan errori.

pilti ma upload.eesse laadida ei saa kuna ta lihtsalt ei lae.

speedtest.netist kui see hakkab upload speedi võtma saan errori:

 

Upload Test Error

Upload test returned an error while trying to read the upload file.

 

netis ykski leht lahti ei lähe, youtubees midagi teha ei saa.

vahest saan vahest ei. Saan erroreid et leht pole saadavil, DNS error mingi.

 

helistasime interneti teenusepakkujale sealt vennad ajasid sellist jama kokku et anna olla. helistasime sinna vend ytles tehke ruuteri restart. Ei aitanud see, helistasime uuesti siis mingi teine vend võttis vastu ja ytles et meil DNS serverid paigast, nh panime nende abiga paikka need. ikka ei fixinud probleemi. Helistasime kolmanda korra ja siis nad olid nõus andma meile uue ruuteri, saime selle kätte aga ikka mitte midagi ei tööta, niiet sinna pointless helistada.

 

et mida soovitade teha? arvutis viga ei ole!, + see viga ei ole ainult minul, kui minu ja ema arvuti on samal ajal lahti siis kas mul või temal kaob nett ära, meil vaja olla 3 dixiboxi ja 4 arvutid selle neti taga. aga lihtsalt ei saa kui ainult 1.

 

vb natuke segane tekst on aga kyl te aru saate :) (vb siin seal vigu on aga kyl aru saate :) )


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

8 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
SUPERVIP

3 digiboxi ja 4 arvutit on liig mis liig.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

8 aastad töötanud nett ilma probleemitetta ja nyyd kui lumi tuli tuli ka probleemid aga lumi ammu sulanud aga probleemid ikka

 

sama probleem siis kh kui ainult minu arvuti või ykskõik kelle oma on lahti

Muudetud liikme JorKsX_'i poolt

no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

mul jälle tekkis lampi yhel päeval :)

 

// aga ikka abi vaja, ehk keegi teab


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

kuule tead helistasime ja esimesed sõnad meilt oli et ärge hakkake sitta ajama meile, räägisime nendest kellele ennem helistasime. ofc soome keeles. aga ikka ytlesid et probleem on meie poolne ja saadavad expertid asja vaatama, eks näeb kuna tulevad ja mis ytlevad


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Parem oodake ''experdid'' ära. Topivad enda test arvuti ruuteri taha ja saavad kohe probleemist teada. Oletada ei ole mõtet.

Suomalaistel tehnika piisavalt arenenud ning suudavad pakkuda teile kindlasti abi ...

 

Mina oleks pakkunud viiruseid, nimelt siis just trojanit. Nood tõmbavad TÄIESTI upload kiiruse maha. Ning see, et teil kõigil sama probleem, ei ole ka ime, sest korralik trojan levitab ennast automaatselt sama võrguga ühendatud arvutidesse.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

problem solved!

 

ruuterist võtsin "warecraft"i maha ja peale seda hakkas tööle kõik.

tõesti huvitav kuna uue ruuteriga 2 nädalat töötas ilusti ja järsku lõi probleemi :D

 

aga nh nyyd korras ja teema lukku?


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.