Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

PETTUR GERMO VÕI MA EI TEA KES MSN: karmaopsare@hotmail.com Nimetab ennast GERMOKs.

Soovitatud postitused

http://foorum.prica.ee/showthread.php?145-Ostan-GMI - Siin on ta teema Sorry , et reklaam

 

// omg kadus ära tahtsin muuta posti aga teen uuesti.

 

Kahtlustatava isiku info: Germo or smth . Kuigi pangas tal Margus Lehtmets

Kasutajanimi: -

Kasutaja profiili link: -

Kasutaja email või msn: karmaopsare@hotmail.com

 

Tehing: -

Teema link: -

Kirjeldus kuidas tehing toimus:

Prica foorumist leitsin ühe teema kus keegi ostab GMi nii võtsin ühendust rääkisin ära kõik mis asjad on jne. Nii kuni tuli maksmine siis ütlesin, et teeks koos msni aknaga pilti kui teeb ülekannet. Järgmiseks tuli mulle see ilus pilt ei ole SEB-ga varem tehingut teinud seega ei tea milline õige / vale pilt on. Sain pildi kätte vaatasin, et korras ja värki. Nii Siis antsin GMi talle ja ütlesin,et ülejäänud asjad saad sa Esmaspäev kui raha käes. Aga vot seda raha ei ole kell on juba kohekohe 4 ja ikka pole. Tehing tehtud laupäeval.

 

 

Tõestus:

MSN vestlus, PM või mõni muu pilt:

 

http://foorum.prica.ee/showthread.php?145-Ostan-GMI

http://www.upload.ee/image/2784586/a7eee78fdfdc22b1c8debe07e3be5fde.png

1.png

2.png

3.png

4.png

Muudetud liikme Aprest'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ülekandepilt jällegi väidab, et tegu on Margus Lehemetsaga. Tõenäoliselt on see fake-nimi, aga leidub ka lolle, kes panevad võltsitud korraldusele enda nime. Kas sulle endale ei tundunud see asi kahtlane, ise ta on väidetavalt Germo, aga maksekorraldus on tehtud Marguse nime alt?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Äkki on ta isa jne. Kätte saaks selle kuti ma ei tea mida ma ette võtaks. Aga õnneks ma ei saanud väga palju üle rohkem sai tema hetke seisuga kui mina. Ta ei saa selle GMiga midagi peale hakkata kuna tal pole pooli asju. ÕNNEKS.

 

// Ning ta vahetas ka oma nimesid vahepeal biku ja ma ei tea mis asjad tal olid...

 

Pilt temast ka:

germook.png

Muudetud liikme Aprest'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Äkki on ta isa jne. Kätte saaks selle kuti ma ei tea mida ma ette võtaks. Aga õnneks ma ei saanud väga palju üle rohkem sai tema hetke seisuga kui mina. Ta ei saa selle GMiga midagi peale hakkata kuna tal pole pooli asju. ÕNNEKS.

 

// Ning ta vahetas ka oma nimesid vahepeal biku ja ma ei tea mis asjad tal olid...

 

Pilt temast ka:

germook.png

 

Pildil pole kohe kindlasti Germo. :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Jap. Esitas ennast vale inimese all ja mis muu pask. Igastahes ta on jällegi liikvel SA-MP maastikul nimega Yoshi ja mingi oswar või ma ei tea kes .... Teiseks on ta alaarenenud tatikas.

 

ip mis ta kasutas foorumisse regamisel oli 37.143.67.48 võite läbi lasta äkki on uue kasutaja teinud juba.

 

Plaan on oma raha kätte saada üsna varsti kuna sain teada kus ta elab ja varsti siis kui aega või kui näen teda käin lähen räägin poisiga veits.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

[TABLE=class: tborder, width: 90%, align: center]

[TR]

[TD=class: alt2, bgcolor: #F6F6F6, colspan: 2]No Matches Found[/TD]

[/TR]

[TR]

[/TR]

[/TABLE]


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.