Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Arvutimängu isale.

Soovitatud postitused

Olen enne ka küsinud aga vastuseta jäänud. Oleks isale vaja mängu. Talle ei meeldi tulistamine, tapmine, strateegia. Mäng võiks olla üpris lihtne ja kerge.(Ei tohiks vaja olla väga palju kiiret näpu-koordinatsiooni). Võib vaja minna mõtlemist. Mõni äge platformer äkki? Üks suuri hitte tal oli supaplex. Pragu ta mängib ta kah supaplexi analoogi, kuid kurb on vaadada kuidas ta kuid ühte ja sama mängu koguaeg otsast lõpuni läbi teeb.

Tehke isa rõõmsaks! Mida teie papsid mängivad?

 

 

EDIT: Oh ja rallit ta ka ei taha, niiet kitsas valik.

Muudetud liikme Oasis'i poolt

Foorumi isa

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Enda isa mängib suht koguaeg Farm Villet ja City Villet, temameelest suht põnev, isegi vaatab kellapealt ja arvestab ajad välja et kuna mingi asi valmis saab :D Või siis las proovib mingid Bubble Witchi, need kõik facebook mängud :D:D


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Üks päris kobe mäng mille alles ise hiljuti avastasin on portal 2. seal erilist raskust polegi muud peale mõistatuste kuids ühest või teisest ruumist välja saada. mängu mootoriks on ikka ja jälle vana source mootor mis on küll natuke tuunitud. Ma usun ,et su isa mängiks seda küll kuna seal ei ole actionit ega muud ainult ruumist ruumi käimine oma portalguniga ja mõstatamine kuidas ühest või teisest kohast välja saada. Loodan ,et olin abiks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Äkki simsi osad?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

 

HAHA väikevennal oli see mäng...Aga ise soovitaks Portal,Portal 2 pareim valik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Üks päris kobe mäng mille alles ise hiljuti avastasin on portal 2. seal erilist raskust polegi muud peale mõistatuste kuids ühest või teisest ruumist välja saada. mängu mootoriks on ikka ja jälle vana source mootor mis on küll natuke tuunitud. Ma usun ,et su isa mängiks seda küll kuna seal ei ole actionit ega muud ainult ruumist ruumi käimine oma portalguniga ja mõstatamine kuidas ühest või teisest kohast välja saada. Loodan ,et olin abiks.

Soovitaksin seda küll. Arvan, et pelaks küll ta seda :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.