Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tervist !

 

 

Olen hiljuti hakanud mängima sellist mängu nagu The War Z , see sarnaneb DayZ-le aga samas on ka täielikult erinev. Hetkel on mäng Alpha faasis , aga paljud said sellele ligipääsu ja testime seda :) Beta algab 31. Oktoobril ning soovitan üle vaadata see mäng , sest mina naudin seda hetkel vaatamata paljudest bugidest/glitchidest mis alphaga kaasnevad :) mäng on suhteliselt odav ja ülimalt awesome .

 

Vaadake üle http://www.thewarz.com.

 

 

deipoo


2eyf97a.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

see on nagu dead islandi moodi?

 

peaks proovima ära :D


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Võib ka dead islandiga võrrelda jah :)Muidugi proovi ära , aga PM mulle kui ostad mängu lähme pelame koos :) selles mängus on praegu palju banditse kes lihtsalt killivad tavalisi inimesi :D aga kui oled mingi grupiga , nagu ma näiteks oma claniga siis on poole lihtsam elus püsida :D


2eyf97a.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Njhm, olen sellest kuulnud ja regasin ka betasse ära...Eks proovin ära ka ja kindlasi ostan selle.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

On küll nagu parandatud versioon dayZ st aga tegelt on gameplay ka päris erinev, aga kui thate ostult allahindlust saada ostke kohe survivor package siis vist 10 dollarit odavam ja saate beta ligipääsu 31. oktoobril . Ja suht paljud wesited teevad giveaway-si ja samuti ka youtubi tegelased annavad koode võistliustes ära niiet äkki saate hoopis tasuta :)


2eyf97a.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See on nagu DayZ parandatud versioon pigem(heaga öeldes). Loodetavasti saab varsti ostetud.

 

parandatud seal pole küll midagi :D kiiruga kokku klopsitud mod war incile, et käbla raha kokku rehitseda, enne kui dayz standalone tuleb :D


Yilia1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
parandatud seal pole küll midagi :D kiiruga kokku klopsitud mod war incile, et käbla raha kokku rehitseda, enne kui dayz standalone tuleb :D

 

+1 , tundub pask, nagu dayz versioon lastele.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ei sunni kedagi midagi tegema, kui ei meeldi pole midagi teha :)

 

 

parandatud seal pole küll midagi :D kiiruga kokku klopsitud mod war incile, et käbla raha kokku rehitseda, enne kui dayz standalone tuleb :D

 

võrreldes dayz -ga on UI kõvasti parandatud, zombied samamoodi ei glitchi enam niipalju .ja palju asju juurde toodud, Mod war incile kindlasti mitte , mõned modelid ja interface on adapteeritud tõesti , aga seda on paljudes mängude . kas sa pead COD MW2 modiks MW1-le :) suht sama analoogia siis ju kui mängud sarnased sama engine-iga jne .


2eyf97a.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei tea, mulle ei meeldi WarZ absoluutselt. Mingi täielik arkaad võrreldes DayZiga. (Nagu eelnevalt mainiti siis DayZ 12. aastastele.)

 

Minumeelest on see mäng mis nägi ilmavalgust tänu DayZi edule. Ja nii ongi.

 

Naljakas fakt on see, et tüübid on haiged copypasterid. Isegi Legal Agreementi kopeerisid League Of Legendsi pealt maha.

 

Pigem investeerin selle raha mis ma maksaks WarZi eest, DayZ standalonele.

Muudetud liikme MrStriky'i poolt

demon_phunk.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Miks taskulampidega ? sa leiad teisi relvasid , näiteks mul on kokku umbes 30 tulirelva Global inventorys mis on nagu pank :) ja sa ei pea teisi inimesi alati tapma , tihti ma lihtsalt aitan bambi-si(noobe) andes neile sööki jooki ja külmrelvasid :)

 

Ei tea, mulle ei meeldi WarZ absoluutselt. Mingi täielik arkaad võrreldes DayZiga. (Nagu eelnevalt mainiti siis DayZ 12. aastastele.)

 

Minumeelest on see mäng mis nägi ilmavalgust tänu DayZi edule. Ja nii ongi.

 

Naljakas fakt on see, et tüübid on haiged copypasterid. Isegi Legal Agreementi kopeerisid League Of Legendsi pealt maha.

 

Pigem investeerin selle raha mis ma maksaks WarZi eest, DayZ standalonele.

 

Ma ei tea , ma pole mingeid 12 aastaseid siin näinud , aga dayz ilged glitchid hackerid ja inventory süsteem ajas mind liiga närvi ja mängin pigem warz-d ja selle Legal Agreementi kohta ma ei oska öelda , aga palju süüdistusi on ilma tõestuseta lihtne öelda :)

Muudetud liikme deipoo'i poolt

2eyf97a.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Miks taskulampidega ? sa leiad teisi relvasid , näiteks mul on kokku umbes 30 tulirelva Global inventorys mis on nagu pank :) ja sa ei pea teisi inimesi alati tapma , tihti ma lihtsalt aitan bambi-si(noobe) andes neile sööki jooki ja külmrelvasid :)

 

 

 

Ma ei tea , ma pole mingeid 12 aastaseid siin näinud , aga dayz ilged glitchid hackerid ja inventory süsteem ajas mind liiga närvi ja mängin pigem warz-d ja selle Legal Agreementi kohta ma ei oska öelda , aga palju süüdistusi on ilma tõestuseta lihtne öelda :)

http://www.gamefaqs.com/boards/678652-the-war-z/64337701

 

taskulampide kohta nii palju, et teised tapavad pigem nendega mitte relvadega.. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
http://www.gamefaqs.com/boards/678652-the-war-z/64337701

 

taskulampide kohta nii palju, et teised tapavad pigem nendega mitte relvadega.. :D

 

Vaata selle lingi teist postitust kohe :) seletab ära miks seal nii hehe :D

 

Ja taskulampidega oli jamasid ainult esimesel kahel päeval , siis see patchiti .

 

ja kui sa natukenegi loed seda Requirements osa , siis sa saad aru miks seal on LoL link ka olemas . duuh


2eyf97a.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Miks taskulampidega ? sa leiad teisi relvasid , näiteks mul on kokku umbes 30 tulirelva Global inventorys mis on nagu pank :) ja sa ei pea teisi inimesi alati tapma , tihti ma lihtsalt aitan bambi-si(noobe) andes neile sööki jooki ja külmrelvasid :)

 

 

 

Ma ei tea , ma pole mingeid 12 aastaseid siin näinud , aga dayz ilged glitchid hackerid ja inventory süsteem ajas mind liiga närvi ja mängin pigem warz-d ja selle Legal Agreementi kohta ma ei oska öelda , aga palju süüdistusi on ilma tõestuseta lihtne öelda :)

 

 

 

Miks ma arvan, et WarZ on selline arkaad?

 

Vaata nüüd natuke mängu ja selle mehhanisme. Liikumine, animatsioonid ja kõik on täiega selline multikalik. Minule jäi esmamulje nagu oleks WarZ mingi Combat Armsi zombie simulaator. AKA odavalt tehtud.

 

Nüüd natuke DayZist ja WarZist.

 

WarZil on terve tiim selle mängu taga. Olgu inimeste arvu ei oska öelda aga usun, et üle 20 kindlasti. Samas kui DayZi developib mingi 4 inimest, seega on arvestatav ka, et nad ei jõua ARMA II modiga tegeleda, samal ajal kui nad teevad standalone. (Standalone mõjutas kõvasti ka Bohemia 2 developeri arreteerimine Kreekas, kuna nemad olid mehed, kes tegelesid Chernarus+ kallal)

 

Cheaterite koha pealt, mängin ma private hivedega ja whitelistiga serverites seega ei oska midagi selle kohta öelda.

 

Olgu asi on maitses. Mulle meeldib DayZ kuna see on siiski simulaator. DayZ on tõsiselt ainuke mäng mis suudab isegi adrepaugu anda, kui sul mingi suht julm gear ja samal ajal näed kuskil lähedal kedagi jooksmas.

 

Aga jah maitse asi.

Muudetud liikme MrStriky'i poolt

demon_phunk.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Miks ma arvan, et WarZ on selline arkaad?

 

Vaata nüüd natuke mängu ja selle mehhanisme. Liikumine, animatsioonid ja kõik on täiega selline multikalik. Minule jäi esmamulje nagu oleks WarZ mingi Combat Armsi zombie simulaator. AKA odavalt tehtud.

 

Nüüd natuke DayZist ja WarZist.

 

WarZil on terve tiim selle mängu taga. Olgu inimeste arvu ei oska öelda aga usun, et üle 20 kindlasti. Samas kui DayZi developib mingi 4 inimest, seega on arvestatav ka, et nad ei jõua ARMA II modiga tegeleda, samal ajal kui nad teevad standalone. (Standalone mõjutas kõvasti ka Bohemia 2 developeri arreteerimine Kreekas, kuna nemad olid mehed, kes tegelesid Chernarus+ kallal)

 

Cheaterite koha pealt, mängin ma private hivedega ja whitelistiga serverites seega ei oska midagi selle kohta öelda.

 

Olgu asi on maitses. Mulle meeldib DayZ kuna see on siiski simulaator. DayZ on tõsiselt ainuke mäng mis suudab isegi adrepaugu anda, kui sul mingi suht julm gear ja samal ajal näed kuskil lähedal kedagi jooksmas.

 

Aga jah maitse asi.

 

Ei hakka teiste asjade kohapealt vaidlema , aga selle adrepaugu kohapealt rääkida siis isegi kui sul on War Z-is tavaline käsirelv ilma lisa kuulideta ja ssa kuuled kuskilt lasku või teist mängijat siis hüppab süda ikka päris julmalt kuna kõik relvad on väga haruldased :)


2eyf97a.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei hakka teiste asjade kohapealt vaidlema , aga selle adrepaugu kohapealt rääkida siis isegi kui sul on War Z-is tavaline käsirelv ilma lisa kuulideta ja ssa kuuled kuskilt lasku või teist mängijat siis hüppab süda ikka päris julmalt kuna kõik relvad on väga haruldased :)

aga nagu sa ütlesid on olemas "pank" mis tähendab seda et kui keegi leiab kuskilt relva, saab ta selle rotti lasta isegi siis kui tal on full gear olemas, dayz jääb see üles korjamata või viskab teise relva maha kui kotis ruumi pole


Yilia1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
aga nagu sa ütlesid on olemas "pank" mis tähendab seda et kui keegi leiab kuskilt relva, saab ta selle rotti lasta isegi siis kui tal on full gear olemas, dayz jääb see üles korjamata või viskab teise relva maha kui kotis ruumi pole

 

Jah ega War Z-s ei ole ka kotis lõpmatuseni ruumi , isegi vähem kui Day Z-s ja panka saad minna ainult Safe Zones mis on nagu väike sõjaväe baas kus ei on kõik zombied puuris ja teisi mängijaid lasta hetkel ei saa täis mängus saab aga on võimalus et sealsed valvurid lasevad siis sinu maha :) ja Safe Zone on vähe ja nendesse on suht raske ohutult jõuda .


2eyf97a.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma nõustun siin sellega, et see on paras multikas ja mäng lastele. Põhjused on siin niigi välja toodud ;)

Ja eks see on ka paras DayZi koopia.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Viaktimees mängid juba v ? kui jah siis äkki mängime millalgi koos ? :)

 

Ma nõustun siin sellega, et see on paras multikas ja mäng lastele. Põhjused on siin niigi välja toodud ;)

Ja eks see on ka paras DayZi koopia.

 

Ma ei ole siiani näinud ühtegi põhjust mis oleks välja toodud, et miks see multikas või lastekas on :)

Ja selle koha pealt et ta tundub angu Day Z koopia , ma arvasin esialgu ka seda , sellepärast ma selle ostsingi pre-orderiga , sest see tuli palju odavam kui osta Arma 2 , ja Operation Arrowhead , ja miljon asja veel , et seda lahedat mängu mängida , aga nüüd kui olen War Z-d mänginud , saan aru , et see pole täielik Day Z koopia . Nad vaid jagavad ideid .


2eyf97a.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kuidas siis kogu teema laksti peale dayz modi levimist tuli? ja miks nad siis nii pika ajaga nii sita asja kokku meisterdasid? pigem nad korjasid war inci pealt kiirelt osad koodi mehed ära kui dayz välja tuli ja hakkasid war inci põhjal sarnast mängu tegema

 

samasugune vale oleks see, kui öelda et dayz hakati tegema 2008 (kui arma 2 tegema hakati)


Yilia1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.