Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Probleem! Lasu ajal tõksub.

Soovitatud postitused

SUPERVIP

@doxboy graphic render on kliendi poolne, nii et internet ei mõjuta seda.

 

@mernoski

Su arvutis on liiga palju pahna.

Kui saad puhastamisega ise hakkama siis paar nippi on: küpsised, temp, nettemp, appdata/roaming - kõik programmid mida ei kasuta lase maha ja kustuta kõik failid mida nad tekitanud. Kontrolli viiruseid, tõmba AVG-free Pc tuneup ja lase sellelgi oma töö ära teha.

Kui see ei aita ja endal ka rohkem midagi pakkuda pole siis aitab windowsi format ja reinstall.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Puhastasin arvuti ära kõik , lasin vanad programmid jne maha , tõmbasin AVG tuneup i tegin sellega ära siis viiruse tõrjega lasin üle jne , ja defragisin , aga ikka vahest csis lagg , kuigi fps on 98 - 100 , ping on tavaliselt 5 - 20 ja olen erinevaid confe ka proovind ja ise teind kuid midagi ei aita :( Soovitusi veel?


tumblr_mcd9ekHBoc1qbrivdo1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Puhastasin arvuti ära kõik , lasin vanad programmid jne maha , tõmbasin AVG tuneup i tegin sellega ära siis viiruse tõrjega lasin üle jne , ja defragisin , aga ikka vahest csis lagg , kuigi fps on 98 - 100 , ping on tavaliselt 5 - 20 ja olen erinevaid confe ka proovind ja ise teind kuid midagi ei aita :( Soovitusi veel?

Nüüd jääb üle windowsi reinstall, tee c format ja siis lase uus windows peale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Üle 60 ei lähe, sest on vsync peal, maha saab võtta : control panel - nvidia control panel - manage 3d settings (vasakult menüüst) - viimane valik : vsync, paned selle force off.


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

mul on ammu pandud offi see juba

 

mul läks see fps lampi 100 uuesti aga nüüd krdi mingi fps dropid või siuksed tõksud tulevad vahele kui pelan , mai saa enam üldse aru mis toimub :D

 

Ma updatesin eile oma seda graafika kaardi driverit vms siis l2ks asi hullemaks. kuidagi nagu seda update maha ei saa võta vms nagu et oleks nagu enne uuendust.?

Muudetud liikme mernoski'i poolt

tumblr_mcd9ekHBoc1qbrivdo1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Võid 3D settingute alt performance peale panna tho kindel pole, et see midagi aitab.


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui teema juba nii elav:) kysin siinkohas ka oma kysimuse, äkki keegi teab.

Nimelt oleks vaja commandi millega lastes sihik ei suurene vaid on koguaeg väike. mingi oli ise ka aga kui CSist välja läksin ning tagasi siis enam ei funkanud.

 

Nimelt oleks vaja commandi ühekordseks lisamiseks ja ss jääkski sihik liikumatuks.

 

Tänud lugemast:)


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kui teema juba nii elav:) kysin siinkohas ka oma kysimuse, äkki keegi teab.

Nimelt oleks vaja commandi millega lastes sihik ei suurene vaid on koguaeg väike. mingi oli ise ka aga kui CSist välja läksin ning tagasi siis enam ei funkanud.

 

Nimelt oleks vaja commandi ühekordseks lisamiseks ja ss jääkski sihik liikumatuks.

 

Tänud lugemast:)

cl_dynamiccrosshair 0 või 1, cl_dynamic on õige algus, selles olen kindel


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.