Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Pühapäeval õhtutel juhtub midagi väga väga imelikku minu keha temperatuuriga!

Soovitatud postitused

Mida kuradit, juba 3's nädal on pühapäeva õhtul 38+ palavik nagu hakkaksin põrgusse minema...

Peavalud pearinglus köha, huuled kuivad, silmad hägused ja silmaalused tumesinised.

Saan maadkodust mürgitusi vist viimasel ajal?!

 

Eelmine nädala pühapäeval 23:20 oli mul 41,5 palavik.

 

Haigla vastuvõtus tehti vereproov ja kõik näis neile korras olevat wtf.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Esmaspäevaks kõik korras ?


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Käid koolis/tööl, seal mingeid probleeme pole? Suurest ärevusest ei või olla?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ei suuda seletada, lihtsalt nagu oleks puukensefaliit iga nädalatagant tuleb uus faas kolmas surm/ratastool/ 1,5A nagu narkar, värised oled kahtlaselt kõhna, lihased kõrbuvad, jõuetus pidev väsimus, lihasvalud, südame funksioneerimis raskused.

Pole 4 tundi suitsu teha tahtnud, liiga invaliid selleks juba.

 

Asi võib stressist jah olla, täna oli väga jube päev. keha andis alla ja jäi haigeks vist :(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Arsti vastuvõtule tuleks kindlasti minna. Mis tarka foorumis ikka osatakse diagnoosida?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei suuda seletada, lihtsalt nagu oleks puukensefaliit iga nädalatagant tuleb uus faas kolmas surm/ratastool/ 1,5A nagu narkar, värised oled kahtlaselt kõhna, lihased kõrbuvad, jõuetus pidev väsimus, lihasvalud, südame funksioneerimis raskused.

Pole 4 tundi suitsu teha tahtnud, liiga invaliid selleks juba.

 

Asi võib stressist jah olla, täna oli väga jube päev. keha andis alla ja jäi haigeks vist :(

 

Ei propageeri midagi, kuid soovitaks kanepit suitsetada. Väidad, et oled kõhna - munchies aitavad kindlasti söögiisu tõsta, enesetunne muutub paremaks ning palaviku tunnet ei ole, valud kaovad ära ning südametöö aeglustub rahulikuks. Lisaks sellele on kanep parim stressialandaja. Lõpeta see tubakasuitsetamine ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei propageeri midagi, kuid soovitaks kanepit suitsetada. Väidad, et oled kõhna - munchies aitavad kindlasti söögiisu tõsta, enesetunne muutub paremaks ning palaviku tunnet ei ole, valud kaovad ära ning südametöö aeglustub rahulikuks. Lisaks sellele on kanep parim stressialandaja. Lõpeta see tubakasuitsetamine ära.

 

Oh issand jumal kanep on ka omakorda narkots. Tõmbad seda siis läheb üle heroiinile. Pigem käi siiski arstijuures. Las uurivad ülenisti läbi.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mul oli ninaverejooks käisin haiglas (2,5h jooksis) võeti vereproov õeldi midagi pole viga jõudsin koju hakaks uuesti jooksma oli nõrk olla juba hakkas pilt taskusse viskama kustsuti kiirabi tuli kohale avastati suhkru haigus , mingid damboonid v mis iganes pandi ninna jne ja järgmine päev oli okey

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ei propageeri midagi, kuid soovitaks kanepit suitsetada. Väidad, et oled kõhna - munchies aitavad kindlasti söögiisu tõsta, enesetunne muutub paremaks ning palaviku tunnet ei ole, valud kaovad ära ning südametöö aeglustub rahulikuks. Lisaks sellele on kanep parim stressialandaja. Lõpeta see tubakasuitsetamine ära.

 

Kurat mees, bob tõmbab laksult sõltuvusse, kui sul on stress/deprekas. See on sellele nii hea ravim, kergesti kätte saadav, kerge tarbida jne. Mul sõpru/tuttavaid küll kelle olen ära rikkunud sedasi. Ja minu elu on bob nii perse keeranud, et ma ei soovitaks kellegil seda mingi ravimina võtta. Kui smogeda, siis smogeda meeleolu või seltskonna pärast. Olles ise suures stressis, tean et sellest on nii raske loobuda. Kui sa selle mõju all oled, siis on jah hea ning ei mõtle sellele jamale mis elus toimub, aga nii kui see üle läinud on, on stress veel suurem ja isu kasvab. Nii, et ärge kuulake 15-16 aastase juttu, saage vanemaks, siis tehke. Ei tasu nii varakult alustada. Mul endal on väga kreisi mõelda, et minu suust sellist juttu tuleb, aga tegelt ka. See on sick kui võimatu on ei öelda(stressis just).


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Narko pole kunagi mingi lahendus, kui haige oled siis muidugi pole erilist söögiisu.

Olen upat imenud küll ja jäin sõltuvusse aga seda paar aastat tagasi, jätsin maha sest et tundnud ennast normaalselt.

Seda masendust mina enam tunda ei taha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Arsti vastuvõtule tuleks kindlasti minna. Mis tarka foorumis ikka osatakse diagnoosida?

 

Ma ütleks sulle täpselt seda sama. Ega sa siit foorumist arste ei leia.

 

Sorry et selle nüüd natukene ka üles kaevasin :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.